Sunsilk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: Kisani, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hajsimító balzsam a sima,puha,fényes hajért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 28.

Nekem alapból is egész egyenes a hajam, de a vasalt szintet azért nem éri el, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a terméket. Illatra nem volt rossz, de a vasalt hatást csak hajszárítás alatt érte el, amint abbahagytam, olyan volt mint előtte és egy kicsit el is nehezítette a hajam. Bár nekem nem lett tőle egyenesebb a hajam, de göndör vagy hullámos hajúaknak attól még beválhat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Kisani

2012. szeptember 16.

Pár hete vettem egy Eurós boltban 230 (!) forintért, akciósan. Az ára miatt nem sokra számítottam, de reméltem, hogy kicsit könnyebben kezelhetővé teszi a hajamat, ami gubancolódásra, összevissza-állásra, göndörödésre hajlamos.
Ennyi pénzért ez a balzsam nagyon nagyon jó! Ha később se veszem észre, hogy netán károsítja-szálkásítja a hajvégeimet, újraveszem.
Bevált: nem lett tőle szögegyenes a hajam, de ezt nem is vártam, viszont egyértelműen simább, könnyebben kezelhető, és végre nem száll!
Egyetlen negatívuma, hogy mintha kicsit gyorsabban zsírosodna a hajam, de nem tudom, ez mennyiben az ő hibája, és mennyiben a pesti környezeté, amit kb. azóta élvezek, amióta ő megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol