Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

vfejes

2015. augusztus 3.

Régi, oriflames korom egy hozadéka volt ez a szérum, imádtam. Sok dolga még nem volt, de nagyon jó volt vele a nehezebb krémeket keverni vagy nyáron magában. Nagyon finom, lágy érzés volt, bár az összetevő lista nem tökéletes, soha nem irritálta az elég komolyan érzékeny bőrömet sem. Nekem 5, kár, hogy nincs már, szuper vétel is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

trisztan

2011. július 21.

Ezt a típust már nem gyártják. Én nagyon szerettem, gyorsan beszívódott és jól hidratált, nyáron volt, hogy csak ezt tettem az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 21.

Judiit

2011. július 17.

Nagyon gyorsan felszívódó szérum. Én csak annyit vettem észre, hogy télen sem száradt ki a bőröm, mikor a hidratálóm előtt a szérummal kezeltem az arcom. Az illata kellemes, vízes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

Simona

2011. február 23.

Hihetetlenül gyorsan szívódik a bőrbe. Bár szérum én reggelre használom és főleg nyáron frissitő hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

Ancico

2010. szeptember 8.

Semmi látványosat nem csinált, bár nem használtam nap mint nap (és a mimikai ráncaimon kívül még nincs is nagy bajom a bőrömmel). Felkenés után nagyon gyorsan beszívódik sőt mintha kiszáradna tőle kicsit a bőr, kell fölé valami sűrűbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.