Swiss-O-Par

Ár:   150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magdus_, az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hajpakolás száraz és nomál hajra.

Erus15

2018. szeptember 27.

Azt hittem kivi illata lesz, de tévedtem. Régi, virágos tusfürdőre emlékeztet. A csomagolása nem a legpraktikusabb, amint kibontom egyből folyik is. Több használatra is elég, mert jó sok van benne. A hajamat pedig nagyon puhává és selymessé varázsolta . :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Babika20

2018. január 3.

Ajándékba kaptam és szerettem :) Nekem elég hosszú a hajam, a fejbőröm kényes, így én tényleg csak a száli részére tettem de így 2 alkalomra is elég volt bőven. Az illata valami iszonyat, semmi köze a kivihez, nekem ilyen régi fröccsöntött műanyag játék szaga van. A hatása valahogy eltolva érződik, másnapra tiszta selymes a hajam :) Lehet majd alkalomszerűen bevetem, mert jó cucc, de az illata nem tetszik, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

szgreta

2016. július 4.

Semmit nem csinál a hajammal, vannak ennél jobb termékek is ebben az árkategóriában. Az illata nem rossz, bár engem nem emlékeztet kivire és nem is tartós. A csomagolása viszont borzalom, annyira tele van töltve, hogy mind egyszerre el kell használnom, kifolyik mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Azura

2016. február 5.

Nem tudom tesz-e bármi különlegeset is a hajammal. Nem tapasztaltam semmi különöset.Az illata finom, bár a legkevésbé sem a kivi jut róla eszembe. :D Ez a kiszerelés viszont borzalom, ha az ember nem egyszerre akarja elhasználni már előre ki kell nyomni valamibe. Nem került sokba, úgyhogy különösebben nem bosszankodom miatta, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

kismadár

2015. november 25.

Finom, de behatárolhatatlan az illata számomra, az a két szó jut eszembe róla, h plasztik és gyümölcs. :-) Szóval az illata tetszik, de gyorsan elillan a hajból, öblítés után csak a sampon-balzsam kombó érződik, ez nem. Valahogy olyan furcsán ápolja a hajam, puha lesz tőle, de mégsem az a kézből kicsúszós selymesen lágy, inkább tömöttnek és erősnek, de mégis puhának érzem tőle a hajam. Összességében szeretem, de nem lett a kedvencem. Nekem egy kis tubus 1 alkalomra elég csak, mert derékig ér a hajam, így egy kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Colette221

2015. augusztus 16.

Ugyan olyan mint az argánolajos fajta. Ennek viszont jobb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Ugyan olyan mint az argánolajos fajta. Ennek viszont jobb az illata.

zsófi84

2015. január 18.

Szeretem ezt a terméket. Ritkán használom, váltogatva a többi hasonló termékkel kb. hetente egyszer egyet, amikor "szépségnapot" tartok. Láthatóan javít a hajam állapotán, könnyebb lesz, fényesebb, könnyebb kifésülni. A kiszerelése nekem ideális, mert így tudom cserélgetni: olyat kenek a hajamra, amihez éppen kedvem van, ezért nem unom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Виктория

2014. július 3.

Az illata érdekes, a hatása viszont tetszik. Majdnem olyan jó, mint a mézes. Kicsit drágállom, mivel az én derékig érő hajamra csak egy alkalomra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

kalmaniki

2013. augusztus 25.

Nekem ez a kis tasak 5-6 alkalomra volt elég, mert csak keveset merek kenni belőle egyszerre a hajamra. Nekem nagyon bevált, puha, illatos és hidratált lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

pont

2013. július 7.

inkább ne vegyetek, ha nem muszáj, nincs túl nagy hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

inkább ne vegyetek, ha nem muszáj, nincs túl nagy hatása.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Barnás sárga.