Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2011. december 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A Synergen testápoló kifejezetten a fiatal bőr számára lett kifejlesztve. Koffeint tartalmaz és bőrfeszesítő hatású. A testápoló 24 órán át tartó hatást biztosít. A különleges ápoló anyagok, mint a sheavaj és a napraforgóolaj védik a bőrt a kiszáradástól. A bőr bársonyosan puha és sima, ápolt és szép lesz. A testápoló könnyen felvihető és 1 perc alatt felszívódik, így nem képződik kellemetlen zsírréteg a bőrön. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 400 ml

sailorluna

2018. augusztus 3.

hamar elegem lett belőle, mivel rossz az illata, nem szívódik be, zsíros marad tőle a bőröm, de mégsem hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

wifey

2015. május 13.

Borzalom. Büdös, hatástalan, zsíros, ragacsos. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Borzalom. Büdös, hatástalan, zsíros, ragacsos. Soha többet.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Ezt is ajándékba kaptam. Semmi féle feszesítő hatása nincs, de finom az illata, nem olyan zsíros és gyorsan beszívódik. Nekem bevált!..:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

sziszoka

2012. december 1.

Semmiféle feszesítő hatása nincs.Nem mondhatnám,hogy húúúúú de nagyon hidratált.Volt már ennél rosszabb testápolóm is ennyi pénzért.Illata nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

MVivv

2012. október 10.

hát abból indultam ki amikor megvettem,hogy az isanának van egy baromi jó testáplója...gondoltam hátha ez is hasonlóan produkál....hát a nagy fenéket...szerintem a bőrön borzasztóan büdös, ragad is nem kicsit....hát hogy feszesít-e? kétlem....nem is tudom miért gondoltam,hogy egy feszesítő lehet olcsó...az az amit tényleg meg kell fizetni,hogy tényleg legyen eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Jelizz

2012. július 16.

semmi feszesítő eredménye nincs, nagyon zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

semmi feszesítő eredménye nincs, nagyon zsíros

Nejicica

2012. június 9.

én ingyen kaptam szóval csak jól jött, az illata szerintem elég kellemes, használat után a bőröm nagyon puha lett, feszesítő hatása nálam egyáltalán nem volt, de eltüntette ha voltak eltüntette a pici patikat teljesen és a lábamon lévő pici piros pöttyöket is :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

miraclum

2012. május 17.

Ez a testápoló a ronda összetevőin kívül mást nem tud felmutatni, esetleg annyit még, hogy büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Ophelia

2012. május 5.

Megvettem, mert olcsó volt, és jónak ígérkezett. Ehhez képest az ég világon semmi hatása nem volt, az illata sem jött be... feszesítésről sem tudok beszámolni, mert nem használtam rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

dorottya0116

2012. március 19.

Feszesítő hatását nem érzékeltem, viszont gyorsan beszívódott, tetszik az illata és nagyon puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.