Syoss

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Hajápolók

A Syoss Ceramide-Keratin-Komplex-szel jelentősen csökkenti a töredezettséget, mélyen behatol a hajszál szerkezetébe és segít azt helyreállítani minden rétegen keresztül egészen a hajvégekig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Akara

2020. december 5.

Egész sokáig használtam a családot, és nem is volt rossz, de kb. a felétől visszatértem a kiinduláshoz, nagyon száraz maradt a hajam, egyre kevésbé hatottak. A sima keratinos jobban bevált, de később inkább Olaplexre váltottam drogériás termékek helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

bagolylilith

2020. május 12.

Alapvetően egészséges a hajam, viszont friss vágás után is egy kezelhetetlen szénaboglya, a töredezettség legfeljebb abból adódott nálam, hogy bosszúból nekiestem a fésűvel reggelente. Ez a balzsam annyiban segített, hogy nemcsak közvetlenül mosás után, de azután is kitartott a simító hatása. Aminek külön örülök, az az, hogy ezt nem úgy érte el, hogy egy kellemetlen réteget képzett a hajamon, amin csúszkál a fésű, hanem érezhetően puhította a gyengébb és gubancolásra hajlamos részeket. Kicsivel váll alá ér a hajam, így csak a hajvégekre használom, különben elnehezítené. Az illata eszméletlenül finom, amit két nap után is érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Zsann

2020. május 11.

Kezelhetetlen, es már másnapra zsíros hajam lett tőle. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Kezelhetetlen, es már másnapra zsíros hajam lett tőle. Nagy csalódás.

Dalma027

2018. október 17.

A keratinos samponnal együtt használtam. Selymes és lágy hajzuhatag az eredmény, de csodára nem képes. Illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

zsoxcore

2018. szeptember 15.

Ennek a terméknek is kellemes illata volt, ami sokáig érezhető volt a hajamon. Önmagában is és a samponjával is tökéletesen tette a dolgát. Használata után szebb volt a hajam szerkezete és könnyen kifésülhetővé tette az összegubancolt tincseimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csipetke

2018. május 14.

Az illata kellemes, de semmi extrát nem nyújt . Ennyi pénzért többet vártam ettől a terméktől. Eddig semmi problémát nem tapasztaltam a Syoss termékekkel de ez csalódás. Ráadásul elég gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Kmerci

2017. április 28.

Hiába a nagy kiszerelés többet érek egy Loreal Elseve total repair balzsammal mint ezzel...sokkal többet kellett kennem a hajamra és még csak semmi hatása se volt, érdesnek éreztem a hajam mosás közben is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Körülbelül 3 hónapja használom a hosszú, hátközép alá érő hajamra és végtére is bevált. Nem igazán volt roncsolódott a hajam mikor elkezdtem használni és most sem az, de különösebb "extra" hatást nem tapasztaltam. Ami talán plusz pont, hogy finom illata van és hajmosás után is érezni, valamit kifésülhető balzsam nélkül is ki tudom fésülni vizesen a hajamat. :)
Szummázva: Átlagos balzsamnak ajánlom, ár érték arányban is rendben van, mert 2-3 naponta használom és még több mint a fele meg van (nem spórolok vele).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

nagycsenge

2016. november 12.

Teljes csalódás. A Schwarzkopf termékei alapból beváltak nekem, de a Syoss termékei közül alig volt, amit nem csalódásként éltem meg. Ez a balzsam különösen gyenge... se puha nem lett a hajam, se könnyen kezelhető. Nagyon nem jött be. Ami mellette szól, az ára, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Baabbii95

2016. október 29.

Selymes és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Nekem nagyon bevált! Az illatát másfél napig érzem a hajamon használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.