Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: szazsani, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Hajfestékek

Azonnal felfrissíti a színintenzitást és fényt a szalonfrissességű hajért 2 tartós hajfestés és hajvilágítás között.

Meoi

2019. május 24.

Én a vöröset használom!
Sokkal könnyebb a használata mint a festékeknek, gyorsabb is. Zuhanyzás vagy fürdés közben megvan. A színe nekem sötét, egy két mosást bír csak ki és nagyon látványosan kezd kopni. Narancssárga már a 2. mosás után a hajam nagy része. Arra nagyon jó ha valakinek nincs ideje festeni és a hajszínét gyorsan fel kell frissíteni, de hosszú távra alkalmatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Én a vöröset használom!

Fruy

2019. május 20.

Hajszínezésre használtam világossabb barna hajra. Egyenletes lett a végeredmény de a meleg barna árnyalat nekem túl vöröses lett tőnél 5 perccel kevesebbet volt rajta az előírtnál pedig. A hajamról sem jött le azért 1-2 mossásal nekem 8-9 mosást kibírt. A sötétebb barnát tuti ki fogom próbálni. Plusz pont hogy a hajnak egy gyönyörű fényt adott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Masnilány

2019. április 28.

Alapjáraton szőkés barna, tipikusan "seszínű" hajam van. Henna lenövesztésére és koptatására próbáltam. Meglepően jó! A lenövést nyomattam vele hajmosás közben, heti 2-3 mosással kb másfél-2 hetet bírt. 4 hónapig ezt csináltam, aztán már rá tudtam menni egy rezesebb vörössel.
Nekem ez annyit megért, hogy nem kellett fodrásznál a világosítással bajlódni. Főleg, hogy hennát nem is vállalnak, mert zöldül, mint a locsolóversben az a bizonyos erdő.
Szóval szerintem szuper termék, ha valahonnan tudsz még szerezni, henna irtásra ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

nyuszo

2019. január 26.

Hónapok óta kallódik itthon egy dobozzal....
Már többször is elővettem, hogy használom, de ugyanolyan macerásnak tűnt a leírás alapján, mint egy festés.
Fekete festett hajam van, így a lenövéseken úgysem segítene, ahogy a véleményekből következtetek.
Akkor már inkább a festéssel vesződök havonta egyszer (amúgy SYOSS festéket használok évek óta, és nagyon elégedett vagyok vele)
Ez meg a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Hónapok óta kallódik itthon egy dobozzal....
Ez meg a kukában landolt.

timcho03

2018. július 31.

Én az eredeti hajszínem megszínezésére használtam, arra bevált. Meleg barna árnyalatban kaptam ajándékba, az én középbarna színű hajamat 5 perc fennhagyás után szépen befogta, kb olyan színe lett, mint a termék dobozán. Nagyon szép lett, fényt is adott neki, ma mostam hajat, a nagy része ki is jött belőle, de minimálisan látszik még az a színárnyalat a hajamban. Gondolom, a következő hajmosásnál már teljesen ki is jön. Lapocka alá érő hajam van, úgy saccolom még 1x, esetleg 2x be tudom vele színezni. Egy-egy alkalomra vagy csak úgy kíváncsiságból beszínezni az eredeti hajszínt, arra szerintem teljesen megteszi és megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Willa

2018. június 23.

Világos szőke hajamra próbáltam ki hogy felfrissítsem két festés között, nem szeretném túl gyakran festeni ezért ez jó megoldásnak tűnt. Előtte syoss lightener-rel volt világosítva, amire még rámentem Loreal 11.11-es színével hogy levigye a sárga tónust. Mivel már 2 hónapja volt festve, elkezdett besárgulni, meg sötétedni is a hajam, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Hajmosás után kentem rá és rajta hagytam kb 5 percig. Az eredmény nagyon tetszik, sárga tónust valóban eltüntette! Engem még a szaga/illata sem zavar.
Néha használok hamvasító sampont, de ha az túl sokáig marad a hajon akkor befogja és kékes-lilás tincseim lesznek. Ennél viszont nincs ilyen probléma. Ezért is adom meg az 5*. Nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

nagyerika28

2018. május 11.

Szerintem szuper jó! Eleve a Syoss oleo intense festéket használom, a 10-50-es hamvas szőkét. Csodás lett a hajam! Nem szürkés-kékes, hanem fehéres szőke. Illata engem nem zavar, mivel kimosás után nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

levendula72

2018. április 14.

Ez egy szuperjó termék! Barna hajamat festetem rézvörösre. Havonta járok fodrászhoz, és mivel a rövid hajamat naponta mosom, 2 hét után fakóbb a színe. Tegnap vettem ezt a terméket és rögtön ki is próbáltam. Szerencsére nekem tökéletesen jó a vörös színű. Nagyon szép élénk és fényes lett a hajam. Egyszerű a használata! Nem 5 percig hagytam rajt, hanem 20 és nekem így tökéletes!!! Festések között pár használattal mindig szép lesz a hajam!! Ezért vettem, és erre tökéletes nekem!
Viszont ez nem festék, aki annak szeretné csalódni fog, de nem is annak hirdetik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

KorinLilla

2018. március 23.

Viszonylag korán megjelentek az első ősz hajszálaim, és mára szép számban vannak jelen, pedig még nem vagyok 30. A tartós hajfestékeket még nem szeretném bevetni, a tartós hajszínező pedig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Egy ismerősöm ajánlotta ezt a terméket, és nekem nagyon bevált. A hétköznapokban ritkán használtam, de pl egy esküvő előtt jó szolgálatot tett, mert az ősz tincseimet szépen, egyenletesen befogta, és úgy nézett ki, mintha melir lett volna benne.
Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Biztosan újra fogom venni.

Lolychan

2017. december 23.

Én nagyon szeretem, vörös hajam van. Úgy vettem észre, a hajszínem továbbtart egy kicsivel, ha használom hajmosás után. Jobb, mint ennek a márkának a sprayje. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2