Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam göndör és hullámos hajra KeraLipid technológiával.

• Pótolja a nedvességet a haj legszárazabb területein a puhaságért.
  • Megszelídíti a hajszálak külső rétegét a hajszárítás nélküli, hosszan tartó gubancmentes frizuráért.

laszloandrea06

2021. március 5.

A samponjával együtt használom. Nagyon szeretem az illatát és száradás után szép fényes tőle a hajam. A kifésülést pedig nagyon egyszerűvé teszi. Szerintem eddig még egy kifésülést segítő fújós termék sem tudta ezt a hatást elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Csago99

2021. január 7.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Ez az a termék, amit nem nélkülöznék egyetlen hajmosásnál sem. Leave in-ként is használom, szépen rendbe teszi a tincseket, a szöszösödést látványosan enyhíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

dzsoff

2020. november 16.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, nagyon szép fényes lesz tőle a hullámos hajam és nem is nehezíti el. Az illata is kellemes. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Krin003

2020. április 21.

Még mindig a tökéletes balzsam keresésében vagyok, de úgy gondolom, ez nagyon közelít. Hullámos, vékony szálú hajam van, ami ráadásul nem is dús, ezért nagyon tartottam tőle, hogy el fogja nehezíteni, de ennek ellenére nálam nagyon jól teljesít. Nem nehezedik el a hajam, megfelelő mennyiséget használva zsíros sem lesz, könnyű zuhany alatt kifésülni a hajat vele, isteni az illata, és hajmosás után sokáig érződik is, és végül, de nem utosó sorban, nekem szép fürtöket varázsol. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

annamariasari

2019. szeptember 11.

Nemrég kezdtem el használni a samponnal együtt. Nekem nagyon tetszik az illata. És segit a hajszálaimat különválasztani. Meg vagyok vele elégedve. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Wandamaci

2019. július 5.

Akciós polcon találkoztunk és amikor megláttam, hogy megszelídíti a rakoncátlan fürtöket...tudtam, hogy nekem ez kell. Hullámos hajam van, de még kifésülés után is úgy viselkedik ahogy ő szeretne, viszont nem ezzel a balzsammal. Hosszú hajam van, sosem mosom ki a balzsamot, csak hagyom megszáradni a levegőn és még nedvesen kifésülöm, de ez a balzsam csodákat művel. Kezelhető, puha, fényes és már-már egyenes a hajam. Eddig bármit használtam, száradás után duplájára nőtt és nem akart normálisan állni. Most nem lesz oroszlánsörényem és nem is zsírosodik.
Azt hiszem megtaláltam a megoldást, amit eddig kerestem, nálam tökéletesen úgy működik, ahogy vártam. Szerelem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Cili02

2019. június 11.

Nekem zsíros látszatot keltett és össze ragadt a hajam tőle...már több alkalommal használtam,eleinte azt hittem nem mostam ki jól a hajamból,de amikor figyeltem arra,hogy jól eltávolítsam megint ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

kvcsrk

2019. március 3.

Hullámos hajam van, nekem sokat segített. Azelőtt csak tárcsás hajszárítóval nézett ki valahogy, de ettől a balzsamtól és a hozzá tartozó sampontól szépen begöndörödött száradásnál. Az állaga és az illata is tetszik! Nem nehezedett el, zsírosodott tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

kucire

2018. július 6.

Göndör hajam van, ezért gondoltam biztos jó lesz ez a balzsam és szép fürtöket fog csinálni. Én nem vettem észre semmi változást a téren, hogy segített volna egységesebb tincseket alkotni. Mondjuk ezt a hatást eddig sem a balzsamoktól vártam... Az illatát nagyon szeretem és tartós is. Az ápolása pedig teljesen átlagos, hajmosás után pedig fényes és puha a hajam. (viszont ez másnapra csökken) Én minden hajmosás előtt rakok fel vagy olajos pakolást vagy lenmagzselét szóval ezek hidratálnak. A balzsamtól már csak azt a ,,csúszósságot'' várom. Én mindig úgy szoktam balzsamozni, hogy felitatom a nagyját a víznek és így kenem fel. Majd várok kb 10 percet és lemosom.
Végülis megvagyok elégedve a termékkel, de ezt a hatást tudja egy sima baleas balzsam is. Ja és tesztelnek állatokon. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

sayuri

2018. május 31.

Megörültem, amikor megláttam, hogy végre látok a Syossnál kifejezetten göndör hajra való balzsamot. Csalódnom kellett. Semmit nem csinál a hajammal, sőt, talán szálkásabb is lett tőle. Sajnos eléggé nagy a kiszerelése, de gyorsan is fogy, mivel amikor rákenem a hajamra, mintha egy az egyben le is jönne róla. Lehet, nem várom meg, hogy elfogyjon, és megpróbálom egy másikkal keverve elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.