Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolás

Claudiaa

2013. július 30.

Nem sokat szoktam használni hajformázókat, de amikor kell akkor ezt szoktam, nekem nagyon tetszik. Előnybe amiért nem lesz ragacsos tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 7.

Jobb ez a wax mint a Balea. De mínusz csillag azért, mert hogy nem tart erősen az tuti! :( Viszont,nem ragad össze csomókban tőle a hajam, nem csirízes, és mintha még ápolna is. Nem rossz, de a tartása nem jó! Aki azért veszi, ne tegye. Én csak azért használom, hogy friss mosás után a baba hajszálak ne szálljanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Hidratálók: Butylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/