Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Hajápolók

• JOBB KIFÉSÜLHETŐSÉG: puha és mélyen táplált hajérzetet biztosít
  • REGENERÁL & SIMÁVÁ TESZ: a hajszálak belsejében feltölti a sejteket keratinnal, a regenerált hajszerkezetért & sima hajért.
  • KÉK LÓTUSZ: Új formula az Ázsia inspirálta & egyedi kék lótusz összetevővel
  • TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐK: az összetevők 90%-át a természetből nyertük. Vegán
  • MAGAS TELJESÍTMÉNYŰ FORMULA Amino-Komplex-szel, aminosavak különleges keverékével, mely a haj építőköveként szolgál, erőssé és egészséges kinézetűvé téve azt.

HLaura

2021. március 17.

Igaz, hogy sokat kell használni belőle hajmosás közben én éppen emiatt egy csillagot le vonok, de egyébként nekem puha lett tőle a hajam, sokkal selymesebb és egy kis fényt is adott nekem, most nem azt mondom, hogy megszűnteti a töredezettséget, de egyértelműen javít a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Prospera

2021. március 8.

Senkinek nem ajánlom, ez valami borzalmas, majdnem sírtam, miközben használtam... életemben először használtam, először komolyan azt hittem, hogy valaki mielőtt kitette a polcra, kiborította belőle magának a balzsamot és valami mást tett bele. Rasztás tincsekben lógott a hajam tőle, több mint a felét elhasználtam egyetlen hajmosás után, és még akkor sem puhította meg a hajam, sőt, olyan durva lett a hajam tőle, mintha csak samponoztam volna! Utána akadt benne a fésű, durva és sprőd volt a hajam! Borzalmas! 1000 forint egy ilyen flakon, ment a kukába a többi! Senkinek nem ajánlom! Egy Syoss-tól nem ezt vártam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

vassviktoria

2021. február 26.

Sajnos egy balzsamtól én nem ezt várom. Alig tudtam eloszlatni, mert szinte eltűnt a hosszú sűrű hajamon. Így elég sokat kellett rátennem minden alkalommal. Illatban sem tetszett és nem más, olcsóbb balzsamoknál nekem sokkal kifésülhetőbb és simább lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.