Syoss

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Hajápolók

• PUHASÁG & SIMASÁG: a kék lótuszt tartalmazó formula kisimítja és megszelídíti a rakoncátlan hajat
  • KÉK LÓTUSZ: Új formula az Ázsia inspirálta & egyedi kék lótusz összetevővel
  • TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐK: az összetevők 90%-át a természetből nyertük. Vegán

Renapple

2022. január 19.

Alig hiszem el, hogy csak 1 véleménye van eddig😃
Én imádom!
Nagyon sok féle pokolást, balzsamot próbáltam, de semmi nem vált be annyira, mint Ő!
Dús, száraz, hullámos hajam van.
Nagyon sokáig röviden hordtam, mert egyszerűen nem tudtam megszelídíteni ezt a vad sörényt. Egy ideje növesztem, már vállig ér, s végre úgy érzem lehet nekem is pazar hosszú hajam.
Nagyon puha, sima hajam van tőle.
Egészségesen fénylik, nem töredezik, amióta használom, egy millimétert nem kellett vágni a hajamból!
Minden hajmosás után törölköző száraz hajra szoktam kb. 2 nagyobb borsónyit eloszlatni, egy kis hajolajjal, illetve most Skintegra Naroval, mert a másik olajam kifogyott. Néha, ha van pár kusza halszálam, vagy túl erős volt a hajszárítás, akkor egy kis cseppnyit pár csepp vízzel a kezemben elkeverve átsimítom vele a hajam, és szép, rendezett hajam lesz.
Hugomat is lenyűgözte elsőre, mikor a hajvágás után ezzel simítottam át a haját. Hazaérve többen is megdicsérték a haját, ami neki is száraz, töredezésre, gubancokra hajlamos.
Nem is emlékszem mikor voltam utoljára kócos, vagy gondot okozott volna e a hajam kifésülése...
Gazdaságos, több hónapja használom ezt a flakont, szerintem minden forintot megért.
Arról nem is beszélve, hogy valami eszméletlen finom illata van, ami viszonylag tartós is.
Teljesen elégedett vagyok vele!
Mindig újra fogom venni!
Bárkinek jó szívvel merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Alig hiszem el, hogy csak 1 véleménye van eddig😃
Én imádom!
Dús, száraz, hullámos hajam van.
Nagyon puha, sima hajam van tőle.
Teljesen elégedett vagyok vele!
Mindig újra fogom venni!
Bárkinek jó szívvel merem ajánlani.

szanii

2021. szeptember 5.

Dús, kozephosszu göndör hajam van. Hajmosas után olajozás majd ezt használom , vagy olaj kimarad és csak ezt. Szepen kitudom fesulni a hajam utána, nem ragad össze. Nincs szálkás seprus hajveg egyáltalán. Bár rendesen hajpakolasozok/balzsamozok is. Kiarusitva vettem, így felaron nagyon megerte. Annyira jó, hogy lehet elhozok megegyet belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol