Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Hajápolók

Az új Syoss Micro-Repair Regeneráló peptideket tartalmazó formula erősíti és javítja a haj szerkezetét. A szalonszépségű hajért. Repair Therapy intenzív regeneráló hajpakolás. Száraz, sérült hajra. Kevesebb töredezett haj és a haj szerkezetének intenzív regenerálása. Mélyreható ápolás és a jövőbeni károsodás kialakulásának megelőzése.

Orsyka9205

2019. október 18.

Nemrég kezdtem használni. Csodát nem tesz, de én egész jónak tartom. Fényes lesz tőle a hajam. Az ára kicsit magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Lovascsajszi

2018. április 25.

Tényleg nagyon jo. Bár én elkövettem kétszer azt a hiába hogy a hajtovekre is ment de semmi pánik mert nem nehezítette el kicsit sem, nem lett tőle zsíros úgyhogy no para ;). Az ára viszonylag elég magas,nem vagyok benne biztos hogy újra veszem ha a kallos termékei beválnak. Én minden 2. hajmosasnal használom kb tehát minden héten 1x max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Vivus94

2017. október 29.

Új megjelenés, nagyobb kiszerelés... én már ezt vettem meg belőle. A hajam alapvetően szereti a Syoss termékeket, de ettől a pakolástól gyönyörű, fényes, puha lett minden egyes hajszálam. Volt festve, átlagosan kétnaponta vasalom, egyébként fonom, tekerem, csavarom. Nincs kímélve, de ettől csodaszép. Nekem nagyon nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Adrienna

2017. szeptember 14.

Nem tetszik az illata és a hatása sem az igazi, többet vártam ettől a terméktől. Az előzőleg használt sampon+balzsam kombótól láthatóan és érezhetően száraz és töredezett lett a hajam. A keratinos Syoss sampont és balzsamot követően heti 1-2 alkalommal használom, de a leírásában szereplő ígéretek egyáltalán nem teljesültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Bettina13

2017. március 18.

Duplán szőkített, alapjáraton boglyás hajamból csinált egy könnyen kezelhető, könnyed, puha hajat. :) Hihetetlenül kellemes illata van, és kevés is elég az én hajamra, de ha egyszer elfogy, mindenképp újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 18.

Ezzel a Syoss hajpakolással egy kicsit befürödtem, többet vártam tőle. Lemosás közben olyan volt a hajam, mint a selyem. Aztán megszáradt, és egy hajpakolást régen látott hajat kaptam. Pedig ez nem igaz. :( Csak ő nem akarta aktiválni magát.
Lehet, hogy csak az én hajamon nem működik, mert enyhén szólva nehéz eset a loboncom.
Az illata megér egy misét, ilyen kellemes, nem tolakodó illatú hajpakolást soha nem éreztem még. *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.