Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ruszi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Kisimítja a haj felszínét, elbűvölő ragyogást és könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

csokibeka

2016. november 17.

Régebben elhasználtam egy nagy kiszerelést, ami nálam nagy szó. Gyönyörű fényes volt a hajam, mikor ezt használtam viszont tényleg hamarabb zsírosodott. Hatása teljesen megfelel egy balzsamnak, mostani szénakazal hajamnak kevés lenne, akinek több kell használjon pakolást, vagy plusz hajolajat, mint én :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

peach

2015. június 26.

botrányos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

botrányos

xxEDITxx

2015. június 8.

Puha, és fényes lesz tőle a hajam, viszont hamar zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Puha, és fényes lesz tőle a hajam, viszont hamar zsírosodik.

katica131

2015. április 24.

tulajdonképpen semmi... semmi különös... sokáig elég (sajnos .... már alig várom, hogy elfogyjon), de úgy le volt árazva a DM-ben, hogy féltem, ha nem veszem meg, utánam dobják és fejentalál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

pixielein

2015. március 4.

A kiszerelése tetszett, de sajnos nem lett tőle se puhább, se könnyen kifésülhető a hajam. Csak fényes. Ezért utána mindig rátettem egy másik balzsamot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

sztinke

2014. július 4.

Én is megvettem, köszönhetően a reklámoknak és a kísérletezőkedvemnek. De sajnos nem vált be... Ragacsos lett tőle a hajam és nagyon hamar le is lapult, zsírosodott, és még csak fényessé sem tette a hajam. :( Másik balzsamhoz keverve használgattam el, hogy kidobni mégse kelljen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

cicaslany91

2014. július 4.

Nekem semmi bajom nincs ezzel a balzsammal, sőt a Syoss termékeket is szeretem :) Amit elvárok egy balzsamtól, hogy könnyen kifésülhető és puha legyen a hajam a használata után, teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Barack

2013. augusztus 25.

Szerintem nincs baj ezzel a balzsammal. Nekem legalábbis hozta, amit egy balzsamnak hoznia kell. Jól fésülhető lett tőle a vékony szálú hajam, nem nehezítette el, nem száll a hajam, ha ezt használom. Rugalmas és formázható tincseket kaptam a használatával, az illata pedig nagyon finom. Hát az összetevő lista nem túl szép, de én már lemondtam arról, hogy natúr kozmetikumokkal szép hajat csináljak magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Az illata jó, de nekem sem jött be, sajnos. :(
Az amúgy is száraz hajam még jobban kiszárítja, egyáltalán nem lesz tőle selymes és puha, mint amire számítottam. Olyan sokan dicsérték a környezetemben és állandóan nyomatják a reklámokban is hogy milyen jó, gondoltam egy próbát megér.
Minden Syoss termékkel kapcsolatban negatív tapasztalataim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Az illata jó, de nekem sem jött be, sajnos. :(
Minden Syoss termékkel kapcsolatban negatív tapasztalataim vannak.

hatsum0m0

2013. június 10.

borzalmas! azért vettem meg, mert akciós volt, és tetszett, hogy ilyen nagy kiszerelés, de kár volt. úgy érzem, hogy szárítja a hajam, és már a kimosáskor sincs olyan selymes tapintása, mint más balzsamoknál... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.