Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: angimay, az összetevőket feltöltötte: Kingácska0807, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális színeredmény, Syoss professzionális minőségű, tartós hajfesték - fodrászok és színspecialisták segítségével kifejlesztve, divatos, színintenzív pigmentekkel és pro-cellium keratin formulával. Maximális színeredmény.

• világosítás és festés egy lépésben
  • divatos, színintenzív pigmentekkel
  • erős és egészségesen ragyogó hajszerkezet

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 31-Hydroxyethyl-4,5-Diamino Pyrazole Sulfate Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu 3-Amino-2,4 Dichlorophenol HCL4-Amino-2-Hydroxytoluene Ethanolamine Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Sodium Sulfite ta Tetrasodium EDTA Carbomer Linalool i Potassium Hydroxide Citronellol i Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Limonene i Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i Benzoic Acid ta Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

katonka

2018. augusztus 1.

Eddig sem voltam odáig a syoss hajfestékekért, de engem is le lehet venni a lábamról egy jó frizkóju bigével és egy akciós árral....
Szóval adtam neki még egy esélyt, hát az aranyló rézvörös inkább piros.semmi köze a dobozon látható árnyalathoz. :( remélem legalább szépen kopik majd :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

queenofhearts

2017. január 13.

Eddig a legnagyobb csalódásom. Festett hajam van, a képen látható árnyalat semmit nem fogott meg belőle, kivéve a lenőtt hajtöveimet, szóval most úgy nézek ki, mint akinek vérzik az egész fejbőre. Ahol megfogta, onnan 3-4 hajmosás után teljesen kivilágosodott, így mégjobban elüt a hajam többi részétől, a vizet még mindig színezi egy kicsit... Az egyetlen csillag a balzsamért jár neki, mert az egyszerűen fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Bettina13

2016. december 23.

5-77 Aranyló rézvörös árnyalatban használtam. Bő fél év után az első olyan hajfesték, ami az én sötétbarna hajamat is szép vörössé varázsolta! Pont olyan színeredményt kaptam, mint amilyen a dobozon van feltüntetve.
Nem hullik, és nem töredezik tőle a hajam. A vizet nem színezi, és nem is világosodott három hajmosás után sem.
A tartóssága majd kiderül, bár az eddigiek alapján szerintem azzal is meg leszek elégedve. :)
Egyetlen baj van csak vele: nem lehet minden boltban kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Egyetlen baj van csak vele: nem lehet minden boltban kapni. :)

Justic

2016. október 18.

A syoss oleo intense-sel szoktam néha keverni, vagy csak ezt vagy csak azt használom. Én mind a kettővel maximálisan meg vagyok elégedve. Végre nem vörösödik ki az amúgy barnára festett hajam festés után 2 héttel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Kingácska0807

2016. március 27.

Csodálatos színt kaptam,olyan mint a dobozon.A képen látható színnel lett befestve a hajam. Nem törte egyáltalán. A hozzávaló balzsam egyszerűen fantasztikus. Tartósságról később beszámolok,addig én megelőlegezem neki az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

veronka19

2016. január 29.

Én is az 5-77-es árnyalatot kentem fel tegnap. Évek óta vörös-rézvörös a hajam és a Syoss Oleo Intense ugyanilyen 5-77-es árnyalatát használtam, de az már nagyon fakó volt, gondoltam kipróbálom a rendes festéket is hátha tartósabb lesz és egy kicsit élettel telibb.
Háááááát, az én hajam most olyan vörös mint Jessica Rabbit-é a rajzfilmben.
Sajnos az eredményem köszönőviszonyban sincs a dobozos színnel. Meg is lepődtek a kolléganőim amikor ma bementem dolgozni :D
Bezzeg az Oleo Intense az olyanra sikerült eddig mindig amilyen a dobozon volt.
Jól beválasztottam, nagyon intenzív lett, biztosan fog kopni, majd írok később is hogy mennyire.
De ha valaki ezt az árnyalatot szeretné ami a dobozon van akkor inkább az Oleo Intense-t válassza az biztosan olyan is lesz. Lehet hamar kopik, de csalódni és meglepődni nem fog.

Amúgy a festék teljesen rendben van, elég a hajra és nem is csípett, a bőrömet sem fogta be annyira.
Csak annyi, hogy nekem egy cseppet sem olyan mint a dobozon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Háááááát, az én hajam most olyan vörös mint Jessica Rabbit-é a rajzfilmben.
Bezzeg az Oleo Intense az olyanra sikerült eddig mindig amilyen a dobozon volt.

Csak annyi, hogy nekem egy cseppet sem olyan mint a dobozon.

Fannyuuszi

2015. november 12.

Nem nagyon tudom más hajfestékekkel összehasonlítani, de nekem nagyon bevált. Sötétbarna hajam van, és az 5-77-es árnyalat szőkítés nélkül is nagy szépen kijött rajta, nagyon hasonlít a dobozon lévő mintához ( legalsó szín a sorban ). Habár azóta ez a negyedik hajmosásom, még mindig színezi a vizet, bár kevésbé, tehát azért kopik - ami annyira azért nem észrevehető élőben. Mivel életem első hajfestése volt, ezért maradt egy kevés barna tincs a hajamban a két elhasznált doboz ellenére is, de meglátjuk, hogy második alkalommal már hogy fogja befogni. Az ár-érték arány szerintem tökéletes, a hajam nem igazán lett tőle szálkás, parókaszerű, tehát kíméletesnek is mondhatom. Négy csillagot érdemel.

UPDATE: Minden harmadik festésre el kell használnom ismét két dobozzal, mert addigra a vége már inkább egy szőkésebb árnyalatot vesz fel. Kopni kopik, de még mindig olcsó, gyakran akciós, és ez álmaim színe. Ha esetleg találok jobbat, akkor lecserélem, de eddig nem sok eredményem volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.