Tannymax

Ár:   700-4800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CintiaKalman, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Ár:   700-4800 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 200 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szoláriumozás előtti krém

Regeneráló hatású aloe vera segíti a sejtek anyagcseréjét, cupuaçu és shea vaj biztosítja az intenzív bőrápolást, magas C-vitamin tartalmú goji bogyó kivonat revitalizál. Bőrtápláló kendermag olaj, valamint A-, C-, E-vitamint tartalmazó őszibarack és ananász kivonat frissíti a bőrt. Természetes hatóanyagok a természetes barnulási folyamat felgyorsítására. Nem tartalmaz önbarnítót.

CintiaKalman

2015. szeptember 1.

Világ életemben meg voltam elégedve a bőrszínemmel, semmi gond nem volt vele, azon kívül, hogy viszonylag könnyen leégett. Azonban az utóbbi években "meguntam" az állandó fájdalmat a leégés miatt, így hát télen-nyáron kerültem a napfényt. Azonban ez odáig fajult, hogy a bőröm színe vetekszik egy vámpíréval. Így hát elkezdtem szoláriumba járni. Nem igazán látszott rajtam, gondoltam kipróbálok valami kenceficét, hátha úgy szebb színem lesz a végére. És igen! Ezt a krémet ajánlották ott, ahová mentem, így hát vettem egyet a kisebb kiszerelésből, hogy azonnal ki is próbáljam. Az eredmény már az első használatnál szépen látszott. Döbbenetes volt, hiszen nem is töltöttem bent olyan sok időt. Talán 7 percet összesen. A krém felkenési idejével együtt talán 9-et. Az illata kellemes, könnyen el lehet oszlatni a bőrön és nem hagy ragacsos érzést maga után. Könnyedén beszívódik a bőrömbe, úgyhogy nálam ő az első és az egyetlen szoláriumkrém, amit használok, illetve használni is fogok. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.