Tarte

Ár:   13 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   13 100 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Napi használatra szánt, gél állagú nyugtató és frissítő hidratálókrém. Hialuronsavval és elektrolit-pótló tengeri sókkal, melyek kombinációja elnehezítés nélkül hidratálja a bőrt. A zsírmentes, gyorsan felszívódó formula tengeri antioxidánsokkal veszi fel a harcot a szabadgyökök és az apróbb ráncok ellen.

nreka

2019. szeptember 5.

Utazó csomagom van belőle, marula olaj és szemkörnyékápoló is volt a szettben. Körülbelül 10 órás repülőút után megviselt bőrömet 2 nap alatt rendbe tette, később nem fénylett és szép bőrképem is volt. :) Nagyon szeretem, ha lehetséges újra fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Kremcica

2019. július 17.

Egy próbacsomagban kaptam 15 ml-es kiszerelésben. Tudom a terméket ne a csomagolása miatt vegye meg az ember, de gyönyörű ez a tégely. Maga a krém állagában a Clinique MS krémjéhez hasonló gélkrém, és habár nincs benne parfüm erősen friss levendulás illata van. A nagy meleg nyári időkben használtam (a hűtőben tartottam így isteni finom frissítő volt a hatása), de még a gyorsan zsírosodó bőrömnek is kevés volt önmagában éjszakára. Plusz hidratáló hatású szérumot kellett alá kennem hogy kellően hidratált legyen a bőröm amit meleg időben próbálok elkerülni, mert minél több réteg van rajtam annál biztosabb hogy leizzadom. Ráadásul vastagabb rétegben hajlamos volt sokáig lakkosan csillogóvá tenni a bőrömet. Igaz nekem kevés, de mégis azt mondom nem rossz krém zsírosabb/kombinált bőrre, szárazabbra már nem ajánlanám. Az árát pedig szerintem nagyon nem éri meg még akkor sem ha összességében élveztem ezt a kis kiszerelést elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

creammaniac

2019. április 22.

Isteni ez a krém, géles állagú, gyorsan beszívódik, hidratál, lehet rá sminkelni, nem pattog ki tőle az arcom. Sőt, volt egy rosszabb időszakom is nemrég, de mióta ezt használom, nincsenek gyulladt pattanásaim, megváltás ez a hidratáló.

Ha fényvédő is lenne benne, akkor lenne tökéletes, de így is nagyon szeretem. Van egy kis illata, számomra olyan sós-tengeri, ha lehet ilyet mondani, de csak felkenéskor érezhető. Nagyon elégedett vagyok vele, kár, hogy nem tubusos, hanem tégelyes krém, de ettől függetlenül gyönyörűséges a csomagolása.

Nagyon drága, ezért érdemes megvárni az akciót/ingyen szállítást, most annyira belezúgtam, hogy biztosan nem veszek más hidratálót, pedig szeretek kísérletezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

adi99

2018. szeptember 16.

Először a 15ml-s próbát használtam, amit egy palettához kaptam ajándékba. Őszíntén eddig nem nagyon szerettem a krémeket, valahogy smink alatt nekem nem működött jól de ez nagyon szépen hidratál és gyorsan felszívódik. Kicsi illata van, ami egyáltalán nem zavaró és az összetevői is elég szépek. Amit ígér azt csodásan teljesíti és nagyon jó a formulája ez a géles állag. Most hogy ingyenes szállítás volt a tarte oldalán meg is rendeltem az 50 ml-s kiszerelést. Pedig próbáltam nélküle élni pár hétig de nem jött össze, nagyon hiányzott mert a hámlást megszüntette az orromon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

svivko

2018. február 27.

Irtó ritkán veszek meg ilyen árkategóriájú terméket inci listázás, "megKrémmániázás" nélkül, de ez egy must-buy darab volt egy deluxe 10 ml-s minta elhasználása után.

A radiátortól kiszáradt, vízhiányos bőröm megváltója. Pedig tulajdonképpen nincsen benne semmi varázslat az INCI-t lesve. Mégis csodát tesz a bőrömmel. Egyészről nagyon gyorsan beszívódik, nem zavarja a faggyútermelést, így nem is okoz pattanásokat, vagy mitesszereket. A szikkadt, hidratálásért kiáltó bőrömet pedig hosszan hidratálja, plusz sminkalapként is tökéletes.
Parfümmentes, de növényi kivonatainak köszönhetően kissé levendulás-virágos az illata, a csomagolása bár nem pumpás, de igen csinos. Tartok a belenyúlkálós kiszereléstől, így spatulával fogom elhasználni, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt - erről referálok.

A Tarte hivatalos weboldaláról rendeltem egyenesen New Yorkból, a webshopon az árba beleszámolják az adót és gyakran van akció, gyorsak és megbízhatóak, mindnekinek ajánlom, aki nem akar vámmal vacakolni heteket. :) Szuper boldog vagyok ezzel a hidratálóval, lehet a bőröm is annyira szereti a tengert, mint a gazdája, és ezért működik ilyen jól?!....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol, Phospholipids, Hyaluronic Acid, Algae Extract

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>