Terra Naturi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kinderino, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztető kézkrém babassu olajjal és olívaolajjal, levendula illattal.

100%-ban szilikonmentes, természetes olaj alapú összetétel. Szintetikus illat- és színezőanyag mentes. Vegán termék.

Tvylvis

2020. február 17.

Mind a külcsín, mind a belbecs remek. Az esztétikus, táskabarát csomagolásban egy könnyed, könnyen beszívódó kézkrém rejlik, kiváló ápoló tulajdonságokkal. Először megijedtem, mert érezni lehetett felkenés közben egy olajos réteget, de ez egy-két percen belül nyomtalanul felszívódott. Rendszeres használattal, nappalra nagyon megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

kinderino

2019. november 11.

Az illatát imádom. Munkámból kifolyólag igénybe vannak véve a kezeim, de nekem elég az ápoló hatása. Szeretem, egyszer már újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Milva07

2019. november 3.

Annak ajánlom, aki szereti a levendulát, valamint csak szinten kell tartani a kézbőr állapotát. Kirepedezett, száraz, érdes bőrrel nem tud mit kezdeni, nem is csodaszer, de táskában igenis helye van. Én szeretem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 3.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. június 14.

Ahogy előttem írták, könnyű állagú, pont ez az előnye tavaszi, nyári nappalokon; nem éjszakára való krém. Fincsi illata van, már aki szereti a levendulát. Én szeretem. Napközben használom, mert a nyári szél is szárítja a kezemet, hamar beivódik. Nem bírom igazán ezeket a kicsi kupakokat, de az is igaz, hogy ez kevesebb műanyag szeméttel jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

nyuszo

2019. február 26.

Könnyű állagú, nagyon száraz kezekre nem elég!
Az illata nem győzött meg teljesen....
A csomagolása szép.
Vegán.
Elkenegetem, de ennyi....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

Könnyű állagú, nagyon száraz kezekre nem elég!
Az illata nem győzött meg teljesen....
A csomagolása szép.
Vegán.