Terra Naturi

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyLatte, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

LAdrienn96

2018. május 18.

Első használatnál nagyon feszesé és puhává tette a bőröm, azóta havi 1x használom relaxálásnak, de már nem olyan a erőteljes a hatása mint ez elsőnél. Csak fél tasakot szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

alexaa1

2018. április 23.

nagyon jó termék, fantasztikusan puhítja, feltölti a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

nagyon jó termék, fantasztikusan puhítja, feltölti a bőrt

nta2

2017. december 21.

Ár/érték arányban jó termék, valóban frissebbnek tűnik a bőr, különösen másnap reggel (én este szoktam feltenni), mikor "szépre" aludtam magam. 1 levélen 2 tasak van és kell az 1 tasak 1 használathoz, mivel nemcsak arcra, de nyakra is érdemes felkenni, így jó az összhatás és nem érdemes vele takarékoskodni, hiszen az ára is igen kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

senskin

2017. április 14.

Nem rossz, kellemes frissito krem. Hidratálo hatasa onmagában nekem keves. Gyorsan kell valami arra jo. De nem csodaszer.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Reka23Judit

2016. július 10.

Nekem szintén remekelt ez a termék. Pont ilyenre volt szüksége a bőrömnek a tengervíz (kiszárító hatása) miatt. Az illata valóban nagyon kellemes, felkenve a maszkot tényleg felfrissültebbnek éreztem magam, és a maszk nagy részét be is szívta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

bernikrém

2016. június 20.

Nagyon elégedett vagyok vele, 300-400 ft körül mozog az ára, a pakolás 2-3 alkalomra elég ki hogyan osztja be, a bőröm használat után puhább élettel telibb, és kellemes tapintatú. A termék illata nagyon kellemes, állaga jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!