Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hamamelisz és kamilla kivonat antiirritatív hatású és nyugtatja a bőrt. A maszk megóvja a bőrt a kiszáradástól, puha és finom tapintásúvá varázsolják.

Nicu

2014. február 10.

Érzékeny a bőröm, mégis csípte. De nem tudom, mi lehetett. Az illata is fura volt, elhasználtam, kicsit hidratált, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

felicitas

2012. november 15.

Egyszer vettem meg, elhasználtam, de többet nem vágyom rá. Konkrétan nem ártott, de nem is használt. Így még Terra Naturival nem jártam, mert nagyon szeretem a termékeit, de ez sem pattik után nem húzta le a pirosságot, sem a kiütéseimen nem segített a nyugtató hatása.
És az én száraz bőrömet nem hidratálta eléggé. Nekem más maszkjai jobban bejövősek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Lyah

2012. november 5.

Azta! Még semmit sem véleményeztem elsőként, ami eleve itt volt az oldalon, és nem én töltöttem fel :)
Ma kipróbáltam ezt a maszkot, mert egy betegségtől elég nyúzott volt az arcbőröm, nem volt rajta semmi patti, vagy folt, de látszott, hogy nincs rendben valami. Fáradt volt, és nem tudok jobb hasonlatot, mint a tészta. Van itthon csodamaszkom, de most másra vágytam. A kettes tasak egyik felének a felét használtam el, úgyhogy árban megéri abszolút. Nem történt csoda, de kipihentebb, egységesebb lett a kép, ennyi kellett most nekem, úgyhogy rendben van. Újravenni nem fogom szerintem, de amíg van, boldogan elhasználom. Ráken, vár, maradékot lemos procedúrát igényel, ami most külön tetszett, mert nem volt kedvem pepecselni nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid