Terra Naturi

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam száraz, sérült, töredező hajra. Organikus Aloe Vera- és hársfavirág-kivonattal.

• Hidratál.
  • Intenzíven ápl, lesimítja a hajszálak felületét.
  • Egészségesnek látszó, rugalmas hajat biztosít.

roseanne

2019. január 1.

Az általam próbált Terra Naturi-s termékekkel elégedett voltam, ezért tettem egy próbát evvel a hajbalzsammal. Ez volt a totális csalódás. Végül is, eddig minden natúr hajbalzsamban csalódtam, az én hajamnak kell a sok mű-ápoló összetevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Unicorn

2017. október 11.

Nagyon sajnálom, mert amúgy szeretném a márka többi termékével egyetemben, de nem értem minek az az alkohol bele. Sajnos nem vettem észre (wtff?!) mikor megvettem. Pedig amúgy annyira jó lenne :'( Bár az én hajammal szerencsére nem tett semmi rosszat, de ahogy az előző kommentelő pédája mutatja, nem jó ötlet alkoholt kenegetni a hajunkra. Asszem takarításra fogom elhasználni.
Egyébként ugyan ennek a sampon párja nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Egyébként ugyan ennek a sampon párja nagyon jó!

Csobanka

2017. október 7.

A nyáron eldöntöttem, hogy a szulfát mentes Yamuna sampon mellé áttérek a szilikon mentes balzsamokra. Próbaképp erre a termékre esett a választásom, olcsósága mellett a natúr összetevők vonzottak és a lavera hasonló termékének is megegyezett az első 3-4 összetevője csak kétszeres áron. Viszont nem voltam elég óvatos mert megvettem egy jó nagy arányban alkoholt tartalmazó ápoló balzsamot. A hajamat kifésülhetővé tette de 3 hét alatt szét is szárította, a végei elkezdtek szétválni. Ekkor váltottam a Magister jóval drágább de sokkal barátibb összetevőjű honey blond balzsamjára és azt kell mondja, megérte a különbözet, ebben tényleg nincsen alkohol csak igazán ápoló összetevők. Nehéz pontoznom mert a nagy mennyiségű alkohol miatt ez a terra naturi termék kuka. Pedig jó is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

csizmadiacinti

2017. május 16.

Hátközépig érő, dús hajam van. A vége elég száraz, bőven ráfér a gondoskodás. Mivel szeretném kipróbálni a hennával történő hajfestést, mindenképp szilikonmentes hajápolókra kellett váltanom. Heti kétszer mosom a hajam, de így is észrevettem a változást. Olyan puha lett a hajam, mint eddig semmi mástól, az első használatot követően...és pár száz forintos, natúr termék! Abszolút elégedett vagyok, újravásárolom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

lydiadeathtrance

2017. január 13.

Ahogy a samponjánál is leírtam, én nagyon meg vagyok elégedve vele. Teljesen tönkre van menve a hajam, de hajmosás után ennek a samponjától és balzsamjától pihe-puha lesz a hajam (hajmosás alatt vizesen a szokásos bio termékek jellegét hozza, tehát durvább textúrájú a haj, mint a nem bio samponok, balzsamok esetében, de ahogy írtam, miután megszárad a haj, pihe-puha és selymes, ragyogó lesz). És rengeteg új babahajam is nőtt+kevésbé hullik, úgyhogy én biztosan újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

3clipse

2016. december 30.

Az illata nagyon finom, de maga a balzsam szétoszlathatatlan a hajon mert szinte rögtön eltűnik, ennélfogva sokat kell használni belőle, ehhez képest pedig kicsi a kiszerelés és drága. Két csillagot azért kap mert vegán és mert tényleg kifésülhetőbbé teszi a hajat. (legalábbis ott ahova sikerült felkenni, nekem mondjuk hosszú hajam van, de rövidebb hajúaknak jobban beválhat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0