Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiscsibe, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

szzh01

2016. február 4.

Ünneprontó leszek, mert nekem nincsenek túl jó tapasztalataim vele. A legfőbb problémám a szaga (amit jóindulattal sem neveznék illatnak). Kellemetlen, semmire nem emlékeztető szag de nem tűnt avasnak vagy lejártnak a termék és dátum szerint is még fél évig volt szavatos. Számomra már-már undorító volt, furcsa, hogy ezt senki nem említette eddig. A tasakban tényleg rengeteg,túl sok van, ami 3x-ra kényelmesen elég. Na mármost az 1. felnyitás után kezdődhet a légmentes lecsipeszelési mutatvány, majd utána zacskóból való kinyomás, ami a zacskó száján és oldalán való végigfolyást is jelenti, nem szeretem az ilyen termékminta stílusú kiszereléseket. 2 db-ot adnak együtt, 2x7,5 ml-t, ami együtt 15 ml , miért nem tudták ezt a mennyiséget (vagy akár többet, hogy tovább használható legyen) egy tubusba tenni?!?
A hatása számomra semmilyen, nem vettem észre semmi extrát, pedig 2x is éjszakára kentem fel vastagon, de reggel sem láttam mást, mint amit az éjszakai krémem után szoktam tapasztalni. Egy pakolástól azért ennél többet várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

0bikbik0

2016. január 14.

Ez a maszk az egyik csodaszerem a fáradt, stresszes arcbőrömre.
Két tasakot tartalmaz a termék, egyenként is több alkalomra elég nekem.
Én általában este használom arctisztítás után, gazdagon felviszem az arc és a nyak bőrére. 20-30 perc után a felesleget letörlöm. Sajnos nem hosszadalmas a hatása, de másnap harmadnap még érezhető.
Semmilyen irritációt nem okozott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Ez a maszk az egyik csodaszerem a fáradt, stresszes arcbőrömre.
Két tasakot tartalmaz a termék, egyenként is több alkalomra elég nekem.
Semmilyen irritációt nem okozott eddig.

tonic

2015. március 16.

Amikor fáradt és nyűgös vagyok,meg kevés időm,olyankor szoktam előkapni,hogy gyorsan kicsit javítsak magamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

zsófi84

2015. január 21.

Ez a kedvencem, amikor rámjön az arcpakolásos időszak. Igaz, nem tart sokáig a hatása, de másnap simább az arcom és teltebb. Viszont most látom, hogy két piros pötty is van az összetevőknél :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

raczdetti

2013. július 17.

Nyári hegyi túrát követő leégésközeli állapotú arcbőrre használtam, amire a szokásos arckrémem már édeskevés lett volna. Maximálisan elégedett vagyok vele, megelőzte a lehámlást. :) Erősen citrom-citronella illatú krém, szerintem szúnyogriasztónak is beválna. Gazdag, érezhetően jól táplál, gyorsan felszívódik, és teljesen matt marad utána a bőr, picit sem fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil