Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. június 30.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kiszerelés: 100 ml

Baabbii95

2014. április 27.

Én szerettem ezt a krémet. Ajándékba kaptam és elhasználtam az egészet. :) Jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Hibiszkusz

2012. július 2.

Barackos joghurt illata van, de annyira, hogy meg lehetne enni. Ezzel viszont sajnos végére is értem a pozitív tulajdonságoknak. Ott figyel benne az ásványi olaj, a parabenek, nem kenem magamra az tuti. Ajándékba kaptam, úgyhogy legalább pénzt nem adtam érte, de most nem tudom mit csináljak vele. Kidobni nem nagyon szeretem a cuccaimat ha már megvannak, de használni sem fogom. Úgyhogy most egyenlőre a porfogó szerepét játssza a polcomon. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.