Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. december 21.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók

Shea vaj és kókusz testápoló vaj természetes kivonatokkal.

Hibiszkusz

2012. június 18.

Ezt konkrétan nem merem használni, mert annyira borzasztó ez a mű kókusz illat, hogy a hányinger kerülget tőle. Egyszer kentem a kezemre, de le kellett mosnom, mert nem bírtam a szagát elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 18.

solyaorsolya

2012. február 11.

Kellemes illatú, könnyen beszívódó inkább testkrémnek, mint testvajnak mondható termék. Nekem bevált, nem hagy zsíros érzést, mégis megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

noryen

2011. december 28.

Nem rossz testápoló, egynek elmegy. De azért nem bíznám rá magam hosszú távon. Az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

szalaijudit92

2011. december 23.

Nem tudom,hogy mit gondoltam,amikor megvettem. Vajnak van hirdetve,de inkább egy sűrű testápoló. Nekem mű az illata,nem ápol rendesen,és nehezen szívódik fel,még másnap is "le lehet mosni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)