Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. október 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Értékes bőrápoló mandulaolajat, jótékony hatású sárgabarack kivonatot és új, szabadalmaztatott Nutriszómákat tartalmazó speciális krémtusfürdő

menaon

2018. május 31.

Nagyon hasznos a bőr számára, selymes lesz tőle akár a babapopsi! Eddig ezt csak úgy értem el, ha fürdés után olajat masszíroztam a bőrömbe!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Pampilla

2014. január 17.

Finom szaloncukorillata van,jó krémes,ilyenkor amikor a fűtés szárítja a bőrt,kifejezetten hasznos,mert én sajnos sokszor lusta vagyok zuhanyzás után testápolózni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Natalka

2013. szeptember 21.

Én is akciósan szereztem be, gondoltam kipróbálom. Nagyon szuper krémtusi, tényleg egyedülálló az állaga, nagyon habzik, emiatt gazdaságos, szinte alig tudom lemosni magamról, olyan krémes :) nem is tudom, engem valamilyen sütikrémre emlékeztet, mindenesetre jólesik használni ahogy hűvösödik az idő. Ennek ellenére nem mondhatnám, h annyira jól hidratálna, egy jól tápláló testápoló mindenképp elkél utána.
Az illata rendben van, de semmi köze se a mandulához, se a barackhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Az illata rendben van, de semmi köze se a mandulához, se a barackhoz.

dorcus89

2013. szeptember 19.

A dm-ekben most le vannak árazva párszáz forintért lehet venni. Be is szereztem egyet, majd újravásároltam, mert bevált. Tetszik az illata, kellemes barackos. Jól hidratál, nem szárított ki, puha tőle a bőröm. Ennyi pénzért teljesen jó és tartós tusfürdőt kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

yoko95

2013. január 16.

Átlagos, finom illatú tusfürdő. Nem mondanám rossznak de nem is lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Nessy

2013. január 9.

Nagyon jól hidratált, mostanában nem látom a drogériák polcain, de mivel annyira különösen jó tulajdonságai nem voltak(nem úgy mint az izomlazító, és a megfázás elleni tesóinak) ezért ilyen összetevők mellett nem is szívesen vállalnám be újra. Az illata tényleg finom krémes, valódi barack illat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

fveronika3

2012. június 12.

Nekem sajnos nem annyira tetszik az illata, túl erős és inkább kesernyés mint édes. Az állaga krémes és tényleg nem szárít, azonban az illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Morci

2012. március 6.

Finom az illata, bár a régebbi fajta sárgabarackos volt az igazi. Jól habzik, nem szárítja a bőrt, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sorbitol h 1 1