The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Mélyen hidratáló testápoló vaj kékáfonya illattal

Ár: 2500 , Eladó: Alexa9082
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

duchess_g

2019. augusztus 18.

Nekem sajnos nem jött be. A boltban tetszett az illata, aztán egyszer használtam, utána még párszor próbáltam, hogy hátha, de egyszerűen nem tudtam elviselni magamon az illatot, ezért végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

szilvia.bano

2018. december 28.

Szerettem ezt a testvajat, újra is vettem. Kellemes illata van, de sok hónap használat után kicsit meguntam. Picit ragadós érzést hagy maga után. Rájöttem, hogy jobban szeretem a testápolókat, mint a testvajakat, amik könnyedebbek, de jól hidratálnak és nem ilyen vajas állományúak. Mindazon által, bár 3000 Ft-ért vettem leárazva, még is így feleennyiért tudok venni a drogériákban jó testápolót. A tusfürdőjénél ugyanez az illat nem volt érezhető, nekem legalábbis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

zsizi

2018. május 7.

Régóta megvan, és alig fogy ez a testvaj, mert nem igazán szeretem. Többféle TBS testvajam is volt egy időben, egyik sem hidratált normálisan, az illatuk természetellenesen erős és bár sokáig érezni a bőrön, ami kellemes, mégsem szeretem, ha egy krém illatától nem tudok megszabadulni 8-10 óra után sem (lefekvés előtt szoktam használni, és ébredés után is mindenen ott az illata, főleg a ruhán). Ezért nem vonnék le csillagot, de az ár-érték arányért már annális inkább. Nem venném újra, pedig ez a kedvenc illatom az összes közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

sundisznocska

2017. november 17.

A kedvencem. Száraz bőrre ennél már csak az olivás testvaj jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

A kedvencem. Száraz bőrre ennél már csak az olivás testvaj jobb.

FanniL

2017. november 17.

Kicsit a textúrája számomra nehézkes, az illata valami isteni, még órákkal később is érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

bius4

2017. november 1.

Az illata tökéletes, nagyon jól hidratál viszont nekem túl vajas az állaga. Jobban szeretem a lágyabb , könnyebben kenhető testápolókat/testvajakat. Összességében meg vagyok elégedve vele mint az összes többi The Body Shop termékemmel, viszont az ára miatt nem fogom újra venni , hiszen negyed ennyiért is lehet már nagyon jó testápolókat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

szofianna26

2017. október 26.

Isteni illata van! Egyszerűen imádom! Jól beszívódik és megfelelően hidratál. Az ára eléggé borsos (ezért a 4*), a jelenlegit ajándékba kaptam, ha újra veszem akkor biztosan valami akció keretében vagy Pandorfban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

szisz5

2017. július 19.

Úri huncutságnak gondoltam a Body shop termékeket. Kb. 5000 Ft-ot egy illatos testvajért? Ne vicceljünk. Évekig nem is néztem az üzlet felé, nem különösebben izgatott, bármennyire is agyonhype-olták a bloggerek. Aztán egy szép nyári nap mégiscsak "beszagoltam hozzájuk" :) A többi testvaj illatától nem voltam elájulva, de ez rabul ejtett. Gondoltam, hamár akciós, kipróbálom.
Meg kell követnem magam, ez tényleg egy nagyon-nagyon-nagyon jó termék. Volt a bokámnál egy csúnya szürkés száraz folt, amire a drogériákban fellelhető szinte összes hidratálót rákentem már, de semmit nem használtak, mintha nem is csináltam volna vele semmit.
Ez a testvaj 3 nap intenzív kenegetés után eltüntette azt, amit a drogériások évekig nem tudtak. Én meg csak állok letaglózva a dobozka testvajam fölött és verem a fejem, hogy miért nem próbáltam ki idáig :)

/A megváltozott összetevőlistát jeleztem, remélem mihamarabb kijavítják :) /

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

/A megváltozott összetevőlistát jeleztem, remélem mihamarabb kijavítják :) /

Milka01

2017. március 27.

Intenzív illatú, de nagyon jól beszívódó krém. Nem ez lesz a kedvencem, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Sundiboszi

2017. január 4.

Akciósan vettem meg így nagyon megérte, amúgy is szeretem a TBS testvajakat de ennek még a szokottnál is finomabb az illata, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.