The Body Shop

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruby74, Módosítva: 2022. november 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

varit

2024. március 13.

Az illata nekem sem tetszik, alig bírtam magamon elviselni! Az állaga sem olyan tömény, mint a sheásé, igaz így hamarabb beszívódott, de nálam a sheás marad a nyerő. Szerencsére nem ruháztam be nagy kiszerelésre, az adventi kalendáriumban volt egy kicsi, de nem tudom hogyan fogom elhasználni, max. a sarkamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 13.

Chamana

2024. február 21.

Próbáltam már itt rákeresni, de valahogy nem adta ki az oldal. Most megláttam, ahogy egy komment érkezett hozzá.
Nos, mivel én imádom a body shop termékeit, így nehézz szívvel húzom le, de kikívánkozik belőlem.
Hatását egy bolti próba után nehezen ítélhetem meg, de az biztos, hogy más az állaga, mint a többi testvajnak, ez lágyabb, nincs meg az a tömörsége, amit a többiben imádok.
Az illata (szaga) viszont gyalázatos, a gyomrom liftezett hazáig, ahol az első dolgom volt megpróbálni lesikálni, sajnos sikertelenül. Maradt az illat, hosszú órákon át. Rettenetes. Elképzeltem, hogy az egész testemre kenem és lerobbanthatatlanul árad rólam ez a szag.
A Body Shop egyik legelbaltázottabb terméke. 99%-ban eltalálják az illatos esszenciákat, de ez nagyon félrement.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 21.

narancsdzsem

2024. február 21.

Mintàt kaptam belőle. Nagyon jól hidratál, nyomtalanul beszívódik,de kérdem én: a kapor és a savanyúuborka illatot miért kellett beletenni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

ylexe

2023. március 17.

Kézre használom. Jól hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 17.

Kézre használom. Jól hidratál, kellemes az illata.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.