The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: agi, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Karamell ízű, finom ragyogást varázsol a puha ajkaidra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

BubuMaczko

2014. március 20.

Nagyon tetszik az illata, pedig nem szeretem a karamellát. Nem ragad, de mégsem kenődik el, és hidratál. Utána nem cserepes az ajkam, akkor sem, ha már nincs fenn. Ad egy jó kis alapot bézses árnyalatú rúzshoz. :) Egy kicsit kevésbé tart soká, mint a TBS ajakvajak, de legalább praktikusabb a csomagolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

tuzgyujto

2013. május 18.

Nem szeretem a karamellát, ennek pedig elég durva karamellaillata van, de ennek ellenére imádom. A hullaszínű ajkaimnak egészséges színt ad gyönyörű fénnyel, és még hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

anita0101

2013. április 23.

Az egyik kedvenc, nekem is epres van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Az egyik kedvenc, nekem is epres van

Biu

2013. március 17.

Nekem a képen látható van meg (epres?) imádom a csomagolását, nagyon vidám és minőségi, szeretem továbbá azt a nagyon diszkrét fényt, amit hagy a számon. A hidratálása közepes, de nem rossz tényleg. Árban sem tartom vészesnek, elég sokáig elég még sűrű kenegetésnél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

nassbetyar

2013. február 7.

5 hónapja használom az epres illatút és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem lesz tőle függő a bőröd, ha teljesen felszívódott utána sem kell óránként újrakenni, mert nem hagy száraz érzetet.
Az ízéről nem tudok mit mondani, mert nem nyalogatom a számat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Az ízéről nem tudok mit mondani, mert nem nyalogatom a számat :)

Mrs. Jackman

2012. november 7.

Borzasztó mű íze van, nem szívesen kentem a számra, meg is maradt az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

Borzasztó mű íze van, nem szívesen kentem a számra, meg is maradt az egész.

Eremiana

2012. október 27.

Szerintem egyáltalán nem éri meg az árát. Nekem kb. Labello szinten van, nem rossz, de semmi extra ennyiért. (a hozzá hasonló termékek legalább fele ennyibe kerülnek) Ja és nekem sokszor viszket tőle a szám. Maradok a Carmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

eprecs

2012. október 14.

Nem rossz, de olyan nagyipari ajakápoló használónak mint én drága. Maradok a bebe young care gyöngyház fénynél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Pávácska

2012. július 7.

Finom az illata, nem ragacsos, kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Finom az illata, nem ragacsos, kellemesen hidratál.

marina

2012. június 13.

Imádom az illatát:) Finom puha lesz tőle az ajkam. Rúzs alá mindig felteszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Imádom az illatát:) Finom puha lesz tőle az ajkam. Rúzs alá mindig felteszem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Polygonum Cuspidatum Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Coleus Forskohlii Root Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.