The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejjel és kézzel szedett, eredeti angol rózsák kivonatával gazdagítva.

Darjeeling

2021. február 18.

Első ízben próbáltam ki a testjoghurtot, inkább testvajat vettem eddig.Bár az illat kicsit eltér, nem csalódtam, kellemes meglepetés, s gyorsan beszívódik.Nyáron zuhanyozás után, nedves bőrre ideális, nem is kell sok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

AnikoR

2020. július 14.

Anyukámmal nagy rajongói vagyunk a termékcsaládnak, többször ajándékoztuk már meg egymást valamilyen British Rose termékkel. Az illata valami mennyei citrusos-rózsás, egyszerűen imádom! A hatásuk nem a legjobb, inkább az illatáért vagyok oda, ami sokáig meg is marad a bőrömön, mint egy könnyed parfüm. Ezt a terméket is azért vásároltam, hogy nyáron legyen valami felüdítő rózsás krémem - de az illatán kívül nem teljesen értem, hogy mi ennek a krémnek a funkciója. :D Sajnos engem csak minimálisan hidratál, krémnek nagyon gyenge, nehezen szívódik be ehhez a mennyiséghez képest viszont drága is (emeltek is az árán, nem 3690 huf mint előtte, hanem 3990 huf). A parfümöt szerettem volna megvásárolni, de az itteni vélemények alapján elment a kedvem. :(
Inkább megvenném a testvajat, abból kevesebb is elég, vagy a kézkrémet, ami ha jól emlékszem egy kicsit sűrűbb állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

floralbird

2019. december 7.

Fantasztikus! A British Rose a kedvenc illatom a Body Shoptól, nekem egyáltalán nem műrózsa illata van, hanem pont hogy természetes rózsa. Nagyon könnyed ez a krém, rendkívül gyorsan beszívódik és pihe-puha leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Dorika007

2019. november 6.

Nem vagyok a márka rajongója, ezt a terméket ajándékba kaptam és abszolút bevált! Elég híg az állaga a megszokott testápolókhoz képest, szóval eleinte sokat bénáztam és a padlón végezte a krém egy része, de a lényeg, hogy ilyen pihe-puhává még egy testápoló se varázsolta a bőrömet. Nem tudom miben más mint a többi amit eddig próbáltam, de egyből beszívódik és utána nem győzöm simogatni a bőröm mert annyira jó a tapintása :) Csak ajánlani tudom.

Update!

Még mindig jó :D ha gyors segítség kell akkor az ajkaimra is ezt teszem és hip-hop puhák lesznek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Update!

ftmea13

2019. március 25.

Valamiért most nagyon rákaptam rózsa illatra, én sem tudom miért. Mivel Pécsen új üzlet nyílt, így elszántam magam rá, hogy veszek tőlük valamit, sajnos ez a termék mellett több minden is jött a kosárba. Már az interneten kinéztem, de ahogy megszagoltam a boltban, tudtam, hogy ennek jönnie kell. Nekem nagyon tetszik az illata, pláne itthon mikor kipróbáltam szinte pillanatok alatt beszívta a testem, nem kellett az ágy mellett várnom míg szépen beszívta a bőröm mint a többi testápolóval. Plusz pont, hogy nem viszketek tőle, ami mostanában elég gyakori volt rengeteg tusfürdő és testápolótól. Emellett az állaga is nagyon tetszik:) Eddigi legjobb testápolóm, a La Roche Posay mellett. És itt ugye plusz pont az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

cattitude

2019. február 17.

parfümős műrózsaillat, vitatható összetevők, pocsék ár-érték arány. ezzel a termékkel se lopta be magát a szívembe a márka. egyébként könnyen felszívódik, a hatása semmi extra, pláne télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Banszky

2019. január 4.

Igazi nőies illat,könnyed állag,frissítő. Télre picit talán kevés (nekem nem) de nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Patus13

2018. december 18.

Ez szerelem 😍 Az illata eszméletlen finom, kellemes, diszkrét virágillat. Tetszik a géles állaga és, hogy hamar beszívodik + selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Vendy254

2018. december 3.

Kellemes nem túl zsíros krém. hihetetlen jó illata van bár én alap szeretem azt aminek rózsa illata van :) Szépen hidratál bár télre kicsit kevés szerintem. Gyorsan beszívódik és egy darabig érezni az illatát a bőrömön :) .Nyáron tökéletes hidratáló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Kangaroo89

2018. október 3.

Bevallom őszintén soha nem próbáltam a The Body Shop-tól semmilyen terméket, erre véletlenül találtam rá külföldön, egy utazás alkalmával, mert tengerparton nyaraltam, és nem volt nálam testápoló. Tudni kell, hogy nem szeretem a testápolókat, kínszenvedésnek tartom a használatukat, de ezt a testjoghurtot, mintha nekem találták volna ki. Fürdés után még nedves bőrre felkenni a legjobb, és szerintem nagyon gyorsan beszívódik. Azóta abszolút a reggeli rutinom része, ha lehetne 6 csillagot adnék. Az illata...az valami egészen különleges, -nekem már örökké az adott nyaralást fogja eszembe juttatni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)