The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Szomjazó bőröd csak úgy szippantja magába ezt a különleges „bájitalt”, mely könnyed és lágy, pont ahogyan szereted. Általa nem macera a mindennapos testápolás, hiszen nincs ragacsos vagy zsíros érzet utána. Nincs más teendőd, csak beleszeretni bűbájos és nőies British Rose testjoghurtunkba, amely 100%-ig vegán. Segíti a bőrödet a hidratáltság megtartásában, és az üde, egészségesen ragyogó hatás elérésében. Valódi, brit rózsák kivonatával és Méltányos Közösségi Kereskedelmi, organikus mandulatejjel gazdagítottuk Spanyolországból. Formulája ultrakönnyed géles, mely nem hagy ragacsos érzetet maga után."

2900 ft - The Body Shop British Rose Testjoghurt
Ár: 2900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: keveset használt, kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, Foxpost, Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Magdolna827

2024. március 16.

Sajnos én is úgy jártam mint az előttem szóló, nagyon régóta használtam már, főként a finom rózsa illata miatt. Én kis naiv nem szagoltam meg előtte az üzletben, a csalódás már az otthoni felbontás után ért..Ennek a furcsa, szúrós illatnak valóban semmi köze a régihez, azért ezt igazán feltüntethették volna valahogy..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

Madus

2024. január 4.

Több éve veszem anyukámnak a testápolót és deót mert nagyon odavan az illatáért. Azonban most karácsonykor hatalmasat csalódott, Mikor felbonttta érzete hogy valami nem stimmel mert valahogy az illat nem olyan volt mint régen. Teljesen eltűnt a finom rózsaillat és helyette mintha gyógyszer illata lenne. Nagyon kellemetlen egyáltalán nem a régi. Azt hittük csak lejárt lehet vagy valahol levegőt kapott a csomagolás és emiatt elromlott. De nem ez volt mint kiderült hanem az, hogy az összetételét jelentős mértékben megváltoztatták. De erről semmilyen infó nem volt a boltban sem sehol a terméken kiemelve. Egy bevált terméket az ember már nem szagolgat vásárlás előtt így durván becsapva érzem magam, mert hogy új összetétel illata köszönő viszonyban sincs a régivel amiből még van egy kis mennyiség. Megpróbálom visszavinni az Alleba a boltba de mivel a karácsonyi nagy sietségben a blokkot elhagytam vagy kidobtam nem tudom hogy visszaveszik-e vagy sem. Ha valami fejlemény lesz az ügyben jelentkezni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 4.

mano

2023. május 16.

Imádom ezt a British Rose termékcsaládot, használom a tusfürdőt, a testápolót és a parfümöt is. Egyébként nem rajongok annyira a rózsás illatú dolgokért, de ez isteni, imádom. Ettől a testápolótól nagyon finom, puha lesz a bőröm, az illata pedig jó sokáig érződik. Így legalább este is érzem magamon, amikor a parfümöt már lemostam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 16.

BodrogiNiki

2023. április 6.

Szettben kaptam ajándékba pár éve, és vonakodva próbáltam ki, mivel a rózsa illatú kozmetikumoknak eddig műrózsa illatuk volt, de ennek valami csodálatos az illata! Könnyű krém, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragadós érzést maga után. Puha bababőrt eredményez. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

boni04

2021. április 30.

Nagyon szeretem az illatát, és hogy könnyen beszívódik, viszont engem nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Agnes91P

2021. április 24.

Téli leárazáskor vettem egy ajándékcsomagban a mandulatejessel, csak ezt direkt tavaszra tartogattam, mert ilyenkor részesítem előnyben a rózsás illatokat. Röviden imádom, az illata, az állaga, a gyors beszívódása és a hidratálása miatt. Ha olcsóbb lenne, mindig TBS testápolót használnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Darjeeling

2021. február 18.

Első ízben próbáltam ki a testjoghurtot, inkább testvajat vettem eddig.Bár az illat kicsit eltér, nem csalódtam, kellemes meglepetés, s gyorsan beszívódik.Nyáron zuhanyozás után, nedves bőrre ideális, nem is kell sok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

AnikoR

2020. július 14.

Anyukámmal nagy rajongói vagyunk a termékcsaládnak, többször ajándékoztuk már meg egymást valamilyen British Rose termékkel. Az illata valami mennyei citrusos-rózsás, egyszerűen imádom! A hatásuk nem a legjobb, inkább az illatáért vagyok oda, ami sokáig meg is marad a bőrömön, mint egy könnyed parfüm. Ezt a terméket is azért vásároltam, hogy nyáron legyen valami felüdítő rózsás krémem - de az illatán kívül nem teljesen értem, hogy mi ennek a krémnek a funkciója. :D Sajnos engem csak minimálisan hidratál, krémnek nagyon gyenge, nehezen szívódik be ehhez a mennyiséghez képest viszont drága is (emeltek is az árán, nem 3690 huf mint előtte, hanem 3990 huf). A parfümöt szerettem volna megvásárolni, de az itteni vélemények alapján elment a kedvem. :(
Inkább megvenném a testvajat, abból kevesebb is elég, vagy a kézkrémet, ami ha jól emlékszem egy kicsit sűrűbb állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

floralbird

2019. december 7.

Fantasztikus! A British Rose a kedvenc illatom a Body Shoptól, nekem egyáltalán nem műrózsa illata van, hanem pont hogy természetes rózsa. Nagyon könnyed ez a krém, rendkívül gyorsan beszívódik és pihe-puha leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Dorika007

2019. november 6.

Nem vagyok a márka rajongója, ezt a terméket ajándékba kaptam és abszolút bevált! Elég híg az állaga a megszokott testápolókhoz képest, szóval eleinte sokat bénáztam és a padlón végezte a krém egy része, de a lényeg, hogy ilyen pihe-puhává még egy testápoló se varázsolta a bőrömet. Nem tudom miben más mint a többi amit eddig próbáltam, de egyből beszívódik és utána nem győzöm simogatni a bőröm mert annyira jó a tapintása :) Csak ajánlani tudom.

Update!

Még mindig jó :D ha gyors segítség kell akkor az ajkaimra is ezt teszem és hip-hop puhák lesznek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Update!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.