The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Könnyen felszívódó kézkrém, ami selymesen puhává varázsolja a bőrt és fantasztikus áfonya illatot kölcsönöz neki.

laural

2015. november 23.

Ajándékba kaptam, és úgy tűnik, sosem fog elfogyni. A hidratáló hatása szerintem átlagos, de az illata, az valami borzalom. Intenzív, órákra beteríti a teret. A környezetem sem viseli túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

szekelyzsofi

2015. március 24.

Nekem nagyon tetszik az illata, de ha bekenem a kezem, mindenki rögtön rám néz, hogy "neked van ilyen bor szagod?" :D
Engem hidratál, bár kézmosásnál érzem,hogy maradt egy nagyon vékony réteg, amit nem ivott be a bőröm... Szerintem amennyit be tud, annyit be is iszik, mert tényleg a sebesre száradt kezeimet is kétszer bekenem, és babapopsi puhaságú lesz... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Ann S

2015. január 13.

Nem csak büdös, de még csak nem is hidratál. Kézmosásnál érzem, hogy nem itta be a bőröm a krémet (6-7 óra alvás után!) és ugyanolyan száraz a kezem, mint mielőtt bekentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

schuller.eva

2014. július 15.

Én is csatlakozom! :DD A munkahelyen hasznàltam és először mikor bekentem mindenki ezt kérdezte, aztàn amikor elfogyott hiànyoltàk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

genevieve915

2014. május 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is akárhányszor bekentem vele a kezem, rá 3 másodpercre a "Mi ez a piaszag?" és hasonló kifejezések hada hangzott el. Egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Puhapracli

2014. március 17.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és nagyon megörültem neki, mert imádom a body shop termékeket. Az illata a tubusban olyan finom fűszeresnek érződött, de annyira nem szerettem bele. Aztán jött a puding próbája, vagyis a kezemre kentem. Hát... nem is tudom mit írjak... egyszerűen szörnyű... olyan kocsmás, romlott sörös, alkoholos illata, vagyis inkább szaga van, hogy az valami kibirhatatlan. A munkahelyemen egyszer bekentem a kezem, mire az egyik kolléganőm (aki épp akkor lépett be a szobába) megkrdezte, hogy "mit iszok munkaidőben", mire közöltem, hogy semmit, ez csak kézkrémem :) A hidratló hatása viszont ténykeg fantasztikus, de ezt a vele járó bűzt nem tudom megszokni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

sydneyke001

2014. február 9.

Szuper hidratálást biztosít így télen is a széltől kiszáradt kezeimnek. Az illata is sokáig megmarad, pedig én aztán egyfolytában kezet mosok.
Remekül bevált.
Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Remekül bevált.
Újra fogom vásárolni.

ltdorci

2014. január 22.

A legnegatívabb dolog, amit a krémmel kapcsolatban említeni tudok, az az ára. Majdnem 2000 Ft egy 30 milis kézkrémért egy kicsit nekem sok, amúgy ez kb. az összes TBS termékre jellemző. Akciósan megérte, teljes áron nem hiszem, hogy újravenném.
De az áfonyás illat valami isteni, és elég sokáig tart, a krém hidratáló hatása is kiváló (közepesen száraz a kezem), naponta két-három alkalommal szoktam használni, kis mennyiség is elég.
Nekem bevált, és az árát leszámítva jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Nekem bevált, és az árát leszámítva jár az 5 csillag :)

dia_p

2014. január 21.

Karácsonyra kaptam egy nagy csomagot ajándékba, ehhez vettem a kézkrémet (a dobozban volt még testvaj, tusfürdő, tubusos testradír, és szív lakú szappan ugyanebben az illatban). Első TBS -es dolog amit használok.
Az illata nekem nagyon tetszik, imádom szagolgatni, a páromnak is bejön, hálistennek.
Nekem elég száraz bőröm van, sajnos ezzel nem birkózik meg. Szóval a hidratálóképessége mondjuk közepes, semmi extra. Kicsit szilikonos érzetet hagy maga után.
Ennek ellenére az illata miatt erősen gondolkodom hogy újravegyem most a leárazáson.
Jah igen, két probléma van még vele:
Limitált kiadás, tavaly is karácsonykor lehetett kapni és most is, pedig nem karácsonyi az illata szerintem.
Borzasztóan túlárazottnak tartom minden terméküket, de ez az én véleményem.
Ha valaki rendesen hidratáló kézkrémet keres és száraz a bőre, az kutasson tovább, én is ezt teszem.
Az illata miatt három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Jah igen, két probléma van még vele:
Borzasztóan túlárazottnak tartom minden terméküket, de ez az én véleményem.
Az illata miatt három csillag.

miomio

2014. január 7.

Különleges illatú kézkrém, ami kitűnően hidratál. Viszont nagyon szomorú vagyok, hogy ekkora a különbség árban Amerikához képest! Mert kegyes vagyok megkapja az 5 csillagot!
részletek a blogomon:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

részletek a blogomon:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.