The Body Shop

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: balkri, az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Különleges Drops of Youth™ fiatalságmegőrző szemkörnyékápolónk a havasi gyopár növényi őssejtjeinek segítségével veszi fel a harcot az öregedés első jelei ellen. A növény rendkívüli ellenálló és regeneráló képességét hét évnyi kutatás után sikerült átültetnünk a szemkörnyékápoló szérumunkba. Minden cseppje olyan speciális fehérjéket és ásványi anyagokat tartalmaz, amelyek megújulásra késztetik az arcbőr fiatalságáért és feszességéért felelős sejteket."

• Csökkenti a szem alatti táskákat és a finom vonalak láthatóságát
  • Frissebb, fiatalosabb szemkontúrt biztosít
  • Simábbá teszi a szemkörnyéki bőrt
  • Fém görgős fejével hűsíti a bőrt

BJucus

2019. november 19.

Szörnyű ez a termék. 2 hétig próbáltam használni, igyekeztem megfelelő mennyiséget, de kipattogtam tőle. Az apró ráncaim még inkább kihozta, de természetesen nem vártam csodát. Ennyi pénzért viszont picit többre számít az ember... Hozzáteszem fel sem szívódott, lemállott a fele az arcomról. 1 csillag a golyós adagolóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

kovre91

2019. október 9.

Én nem igazán vettem észre különbséget, pedig reggelente szeretnek feltűnni a fekete karikák a szemem alatt. Nekem nehezen is szívodott be, ezért inkább este használtam. A golyós megoldás tetszett, hidratálónak jó volt, de nem fogom újravenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Bocse

2019. október 7.

Borzalom. A termék egyszerűen nem szívódik be, potyog le az arcomról. Az csak hab a tortán, hogy ez a kis köpésnyi mennyiség egy vagyon volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. június 14.

Könnyű kis hidratáló krém, jópofa a golyós megoldás, ami kellemesen hűsít is.Pillanatok alatt beszívja a bőröm. Az én szemkörnyékemre azonban ő kevés. Fiatalabb korosztálynak bátran tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

balkri

2019. május 14.

Ha szeretnél kipróbálni egy nagyon könnyen használható jól felszívódó szemkörnyékápolót, akkor bátran ajánlom. Nekem a 45 éves szemkörnyékemre egy kicsit táplálóbb krémre van szükségem, így emiatt valószínűleg egyTBS krémet is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

nusiiiiii

2019. április 4.

Inkább megelőzésének használom. A golyóstoll kivitelezés higiénikus és praktikus. Nagyon jól esik a szememnek a reggeli hideg 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

eszterrr95

2019. március 25.

Ha állandóan késében vagy te is, és egy ultragyorsan felszívódó szemkörnyékápolót keresel amivel kiegészítheted a kapkodós készülődésedet akkor ezt a terméket neked találták ki!!!!! :) :D

Hűtőben tárolom, nagyon jól esik reggel felvinni a golyócskával, kellemesen hűsít. Nem vagyok komoly kihívás a terméknek, mivel még csak 23 éves vagyok, nincsenek szem körüli ráncaim, csak megelőzésképp használom. Tehát komoly dolga nincs velem :)
Úgy gondolom, hogy a termék megfelelő egy korombelinek, de 5 év múlva szerintem már komolyabb termékhez fogok nyúlni én is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Gabika21

2019. március 22.

Sajnos nekem nem vált be. Semmilyen pozitívumról nem tudok beszámolni. Egy nagyon könnyű gélszerű krém jön ki a hideg golyón keresztül. Nekem kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Mancsoska

2019. február 10.

Teljes áron nem vettem volna meg és még féláron sem érzem azt, hogy abszolút megérte. Nincs szükségem még ránctalanításra, bár a megelőzést pedig nem lehet elég fiatalon elkezdeni, ezt a terméket kizárólag hidratálásra vettem és azt is reméltem, hogy a karikáimon segíteni fog egy kicsit. Hát, a hidratálást elvégezte és elég kellemes érzés volt a kis masszírozót használni, főleg ha előtte kiraktam a téli hidegbe egy kicsit a terméket, de ezen kívül nem tapasztaltam semmit. Elhasználom és lehet újra is veszem majd valamikor a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

pöttipanka

2019. január 29.

Elhasználtam egy tubussal, de nem igazán éreztem, hogy használt volna valamit. Könnyen beszívódik, jó az a fém golyócska masszírozó amit más szemkörnyék ápolnál is szeretek használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Urea, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Niacinamide, Tocopherol