The Body Shop

Ár:   7.590 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Ár:   7.590 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Havasi Gyopár rendkívüli ellenálló és regeneráló képességét sikerült hét évnyi kutatás után átültetni a Szemkörnyékápoló szérumba. Így a szérum minden cseppje olyan speciális fehérjéket és ásványi anyagokat tartalmaz, amik megújulásra késztetik a bőrünk fiatalságáért és feszességéért felelős sejteket.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

Meg vagyok vele elégedve, könnyű kis krém, hűsít, vitalizál. Nagyon kellemes a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

anitakisova

2018. július 31.

Elég jól hidratál, de ha sokat viszek fel belőle nem bír beszívódni és ott marad a szemkörnyékemen ilyen megszáradt "massza". A karikákra nem segít és nem értem ninek kell csillámosnak lennie?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

loira

2018. június 17.

A sok ezt állító véleménnyel szemben nekem nem csíp, nem csomósodik, sajnos a karikátlanító hatását nem figyeltem, mivel főleg az apró szem körüli ráncok halványítására vettem, s inkább a szemem azon részén használtam csak. Ezeket a ráncocskákat viszont valamennyire csökkentette.
Éjszakára használtam csak, így nem okozott gondot a rásminkelés sem. Pont 2 hónap alatt fogyott így el.
Nem kap 5 csillagot, mert ahhoz nagyon drága, hogy ne legyen átütő hatása, viszont amiatt nem kap 3-at sem, mert vegán, nem állatkísérletes, ami nagy pozitívum.
Keresem az alternatíváját...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Keresem az alternatíváját...

ceanne

2018. május 4.

Pár hete használtam már, amikor sminkelés közben észrevettem, hogy valami gyűrődik a szemem alatt. Először a korrektorra gyanakodtam, majd egyszer csak rájöttem, hogy ez a cucli képtelen beszívódni a bőrömbe (javítson ki valaki, ha nem is kell neki). Ez elég lehozó számomra, valamint igen túl van árazva ahhoz képest, hogy nem fedeztem fel vele kapcsolatban mást a hűsítő hatáson kívül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Elli09

2018. március 7.

Egy igazan termeszetes osszetevokbol allo szemkornyekapolot kerestem,ezert esett a valasztasom erre a termekre.Az elso hasznalat utan ereztem,hogy a fem gorgofejnek koszonhetoen nagyon kellemesen husiti a szem koruli bor erzekeny teruleteit,de kb. ennyi volt a hatasa.Amit aztan vegkepp nem ertek,miert kell egy tisztan novenyi osszetevobol allo termekbe csillamokat rakni. Ettol lesz ragyogo a tekintetem,ahogyan azt a termek igeri ? :) A body shop oldalan van egy velemenyezesi lehetoseg az adott termekeknel,amivel teljesen kulturalt modon eltem is,es leirtam nagyjabol ugyanezt amit ide is.Termeszetesen toroltek a hozzaszolast,csak a pozitiv velemenyeket tartjak meg,nem tartom korrektnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Hencida

2018. január 8.

Használat után sima lesz a bőr a szem környékén, olyan mintha kivasalták volna. A golyós-masszírozós megoldás szuper szerintem. Az éjszakai maszkjával isteni.
Update: 1 hónap reggel-esti használat után fogyott el a 6 ml kiszerelés. Nagyon szeretem azóta is, az egyik valaha legjobb szemkörnyékápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Anthaval

2017. december 6.

Meglep, hogy a termék neve mellett az áll, hogy már nem gyártják, pedig kapható. No, de túllendülök ezen. :)
Megelőzés céljából vettem, mivel 25 éves vagyok, viszont egy olyan terméket kerestem, amit a 11 évvel idősebb párom is tud használni. Nos, rá esett a választásom.

Kellemesen hűsít, tényleg látható az eredmény, amíg használtam, addig egyáltalán nem volt karikás a szemem, mintha photoshoppolták volna. :) Viszont úgy éreztem, hogy nekem túl sokat visz fel, így száradás után úgy kellett "lekapargatnom" a maradékokat, amik a szemem körül maradtak és nem tudtak rendesen beszívódni. További negatív pont, hogy egyszer véletlenül kiesett a szekrényből, nem esett nagyot, de belül valószínűleg összetört így is, és használhatatlan lett. Nem tudom, hogy újra megveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Barbara111

2017. augusztus 30.

Szertem ezt a szemkörnyék ápolót. Nem irritálja a szemem, szépen feltölti a táskákat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Orsika89

2017. augusztus 25.

Teljesen rendben van ez a szemkörnyék ápoló. Mivel alapvetően a férjemé, én csak alkalomszerűen használom. Az adagolás egy fém golyó segítségével történik, ami kellemesen hűsít is. Csodaszernek talán nem mondanám, de esti használat után reggel kisimultabban ébredek. A férjem szeme alatti sötét karikákat szépen halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Pötty

2017. július 3.

Esténként használom és azóta sokkal egyenletesebb a bőröm, kevésbé látszik másnap karikásnak. Egyszerű felvinni, lehet az adagolással is játszani, szerintem sokáig elég lesz. Mióta használom, reggel nem kell korrektorozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Urea, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol