The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

fanni200005

2021. október 18.

Az illata nagyon jó, de a hidratálása kb egyenlő a nullával. Nagyon pénzkidobás, a baleás 500 Ft-ért rendbe rakja a kiszáradt részeket, míg ez a 4x áráért nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

bjudit53

2021. március 26.

Valami borzasztó mű szaga van, bár ez talán várható volt, a kommentek alapján mégis valami kevésbé sokkolóra számítottam. Valami irgalmatlanul erős is ez a szag és persze jó sokáig kitart... Hidratáló hatása kb semmi, mint sok más TBS kézkrémnek.
Ha valaki kedveli a mű rágógumis,cukorkás szagokat, az viszont biztosan kedvelni fogja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

noricza

2021. február 25.

Ajándékba kaptam, egyszerűen imádom , finom az illata gyorsan beszívódik. Van ettől jobb kézkrém is, a nagyon durván száraz, repedezett bőrt azért sűrűbben kell kenni vele, de szerintem az extrém esetektől eltekintve teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Jane

2020. augusztus 4.

Egy könnyű, jól beszívódó, nyárra és napközben alkalmas kézkrémről van szó, aminek finom eper illata van. Nyilván engem megvettek kilóra vele, bár igaz, hogy nekem nincs is szükségem nagyobb vagy több ápolásra szerencsére. Ennek ellenére lehetne egy picit tartalmasabb, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Accika

2020. július 30.

Karácsonyra kaptam, sokáig ott hevert a polcon, míg végül kibontottam, és nem csalódtam! Nagyon jó, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Főként napközben használom, amikor zavarna, ha zsíros lenne a kezem. Télen kell mellé egy sokkal zsírosabb, erőteljesebb kézkrém, ez csupán nyárra és napközbenre megfelelő hidratálást nyújt. Nem mellesleg az illata pedig fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Hugee93

2020. május 25.

Nagyon szeretem, jól hidratál, gyorsan beszívódik, mindennapos használatra tökéletes. Újravenném, de a kiváncsiságom miatt talán másik illatban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

KatusBB

2020. május 7.

Nem hiányozhat soha a táskámból. Kipróbáltam már majdnem mindegyiket, de ez a kedvenc.
Az illatát is sokáig érzem, de ez mellékes ahhoz képest milyen puha tőle még télen is a kezem, de nyáron a klóros víz mellett is tökéletesen hidratál.
Nem ragad, nem képez filmréteget, Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Nem ragad, nem képez filmréteget, Nekem abszolút bevált.

kannus

2020. április 22.

Szeretem a The body shop-os termékeket és a kézkrémek közül ez a kedvencem eddig! Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, a táskámban kapott helyet és nap közben szoktam kenni vele a kezem. :) Ár érték arányban viszont úgy érzem kicsit overpriced, tekintve, hogy milyen picike a kiszerelése a terméknek, e miatt 1 csillagot le kell vonjak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Diamond26

2020. április 11.

Imádom az illatát, főleg nyáron szeretem használni, ugyanis télre sajnos az én extra száraz bőrömnek kevés. Nyáron viszont pont jó, az állaga is nagyon kellemes, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

wildrose

2020. március 19.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú kézkrém, gyorsan felszívódik, és ugyan hagy egy pici réteget, de szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)