Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1890 Ft és 4790 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2014. április 8.

Ár:   1890 Ft és 4790 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Bőrradírozó tusfürdő eper illattal, mindennapi használatra.

CeCeDrake

2018. december 30.

Amikor először önmagában használtam, akkor nem igen csinált semmit. Ezek a szemcsék nem jók semmire. Aztán ugye az epres gondoskodó fantázianevű csomagban volt zuhanypamacs, azzal elfogadhatóbb, de nem életem testradírja, ez inkább szemcsés tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

rohremma

2018. július 26.

Az illata nagyon jó, de a kis szemcsék miatt nem radiroz rendesen. Fürdőszivaccsal megteszi amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

wildrose

2018. május 16.

Nagyon szuper illatú, géles állagú testradír nagy szemcsékkel, de meglepően gyenge radírozó hatással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

baronessMA

2018. március 18.

Lassan a 200 ml-s - szerintem óriási - kiszerelés végére érek, úgyhogy itt az ideje véleményt írni róla. Nos az illata nagyon intenzív epres. Gondolom, aki megvette elsősorban ezért. Ami a radíroztást illeti. Nincsenek téves képeim erről, nem várok el egy hámlasztóhoz hasonló eredményt. Egy egyszerű géles radíros tusfürdőről van szó. Inkább élénkíti, felpezsdíti a bőrőm zuhanyzáskor. De én nem is a radírozás végett vásároltam meg. Mert annak nem igazán hatásos, bármennyire is része a nevének. Nem is vagyok csalódott. Ami a szemcséket illeti, a fekete "magokon" kívül a britisróz-ra emlékesztető apró rózsaszín és narancssárga, epermagra és virágpollenre hasonlító szilárd részecskék vannak benne.. Én nagyon szeretem használni. De hangsúlyoznom kell, ha azért vásárolnád meg, mert egy jó radírt keresel, ne tedd. Ez egy kicsit más. De a maga nemében egy klassz termék. Ha azért kattintottál a termékre, mert egy jó TBS radírt keresel, szerintem ne a gyümölcsös illatúak között keresgélj. Szinte mind enyhe, vagy gyengéd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Manhattanlove

2018. február 19.

Az illata nem rossz, bar egy ido utan nagyon sok. Radirozo hatasa meg kb nincs is. Valami epermag hasomnasokat veltem felfedezni benne, de hogy ezek nem radirozbak az is biztos. A body shop termekek borzaszto nagy csalodasok szamomra eddig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

cserpesreka

2018. január 13.

Nekem az új verzió van meg, ami kicsivel jobban radiroz és kis eper mag hasonmások vannak benne. Szeretem, de csak arcra és mellkasra. Máshol nem mutatja meg a hatását .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Axelandra

2017. december 3.

Jó kis testradír, még az illatát is megszerettem(azért elég artifisöl eper tegyük hozzà. :D)
Nem egy grand prix nyertes, de epillàlàs előtt vele tusolok, szépen előkészítí a terepet
Újra nem veszem, mert akad nàla sokkal jobb (bath and body..csak ne kerülne egy közepes talicska pénzbe)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Chootie

2016. október 2.

Az illatáért megéri megvenni, hatást nem tapasztaltam. Radírozásnak nem mondanám, inkább políroz, ami nagyszerű, de én szerettem volna, ha el is tünteti a már nem kellő réteget, ahelyett, hogy csak finomabb tapintásúvá teszi. Tusfürdőként rendben van, radírként mást választanék legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Erina

2016. augusztus 26.

Egyszerűen fantasztikus eper illata van. Mintha egy marék epret morzsolnék össze és kenem szét magamon. Radírozó hatást nem igazán tapasztaltam. Emiatt csak 4*. De már csak az illata miatt megérte,így legalább tudom,hogy a sima tusit érdemes megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

dora825

2016. április 24.

Ennek a terméknek az illata valami borzasztó volt. Nekem nagyon nem tetszett. Ami viszont tetszett az a finom szemcséi, habár nem radírozott valami jól. Szerintem nem éri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.