The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A The Body Shop "A világ illatai" sorozatának 2014 júliusában megjelent illatcsaládjába tartozó testápoló.

Dolo

2020. augusztus 6.

Ah de sajnálom, hogy megszűnt... :( a kedvenc testápolóm volt, isteni illattal. Nagyon gyorsan beszívódott, csoda puha volt a bőröm tőle.
A megszűnéséig használtam, akkor még tudtam egyet venni. Kár érte, nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

marlu

2016. december 29.

Nyáron szereztem be ezt a testápolót, mivel egy kifejezetten nyárias, könnyed, friss illatot kerestem és ez pont ilyen. A hidratálása is elég nyáron, télen valószínűleg nem lenne az, de akkor nem is használom, mert az illata miatt nem is tudom más évszakban elképzelni magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.