The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Karácsonyi limitált kiadás

"Piros gyümölcsök édes-cukorkás illatát zártuk limitált kiadású Havas bogyós gyümölcs kézkrémünkbe, mely tökéletesen puhává és illatossá varázsolja kezeidet. A vörös áfonya, a fekete ribiszke és málna friss illatjegyei keverednek a fehér virágok, krémes praliné és édes vanília illattal, mely teljessé teszi a téli erdőt idéző illatkavalkádot."

• Nagyon száraz bőrre
  • Tápláló textúra
  • Puha és ellenállhatatlan illatú kezek
  • Észak-Amerikából származó vörös áfonyával

keserutimi

2018. szeptember 3.

Tél végén vettem akciósan, elég drága teljes áron. Szerettem volna egy téli illatot is, úgy hogy erre esett a választásom. Kellemes, gyümölcsös, szirupos illata van, olyan, mint az erdei gyümölcsös joghurtnak. A hidratáló képessége nekem megfelelő, puha lesz tőle a kezem, viszont nincs ragacsos érzésem utána.
Alig várom, hogy ősszel és télen használhassam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Alig várom, hogy ősszel és télen használhassam. :)

baba_girl_16

2018. április 6.

Nagyon cuki kis kézkrém, szép a csomagolása és isteni az illata. Jól táplál, habár nekem télen elég sokszor kellett kenegetni vele a kezem naponta, hogy megmaradjon a hidratáltság, így gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

patriczia

2018. április 2.

Törzsvásárlói napokon kaptam, egyébként nem vettem volna meg, mert rettenetesen drágának tartom. Az illata olyan, mintha belefejeltem volna egy vattacukorba, nem annyira az én stílusom, de jól hidratál és gyorsan beszívódik. Az íze nem tudom milyen, de a kutya imádja nyalogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Szaszmancs

2018. február 26.

Drága kis semmiség, de ennek legalább finom illata van, kissé fanyar gyümölcsös, szeretem. Táskába dobós, hamar felszívódó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

0bikbik0

2017. december 26.

Karácsonyra majdnem el is fogyott :-) Nagyon finom illata van ennek is, és mellé táplál, puhít, tökéletes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Blackxentric

2017. december 14.

Az illata finom és nagyon gyorsan beszívódik és kellemesen hidratál. Nincs extrém száraz bőröm télen sem, nekem megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

szofiaa

2017. február 6.

Ennek a kis cukiságnak valami hihetetlen illata van, imádom. Hamar beszívódik és jól hidratál. Ha elfogy én újra fogom venni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Krisz003

2016. december 14.

Nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik, jól hidratál. De túl drága a kiszereléséhez képest, úgyhogy emiatt nem érdemel öt csillagot, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

balazskrisztii

2016. november 17.

Ennek (is) isteni az illata, gyorsan beszívódik és nem ragacsos utána a kezem. Inkább hangulat javítónak használom, mint ápoló, tápláló kézkrémnek (és tökéletesen működik :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

missmarple

2016. október 18.

Az illata engem gyümölcsteára emlékeztet. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot és jól hidratál. Szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színezék. Lilás piros.