The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Igazán frissítő és hidratáló Fuji Green Tea balzsamunk japán zöldtea levelekkel teszi revitalizáló élménnyé a hajmosást. Hidratálja és frissíti a hajat és a fejbőrt. 100% vegetáriánus, etióp mézzel gazdagított, valamit szilikonok és színezék nélküli formulája tökéletes normál és zsíros hajra.

• Könnyed hidratálást nyújt és frissít
  • Normál és zsíros hajra
  • Japán zöldtea levelekkel és Közösségi Kereskedelmi etióp mézzel gazdagítva
  • szilikon- és színezékmentes formula

dora3311

2019. május 16.

Lassan fél éve használom, nem rossz, de nekem nem is újravevős. Én csak a hajam végére kenem, szárítás után puha lesz tőle a hajam, de ennyit egy ennél sokkal olcsóbb termék is megad. Nekem egy kicsit túl sűrű az állaga, a flakonból is alig tudom kinyomni. Az illatát én sajnos használat után már szinte nem is érzem a hajamon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Laura1395

Korcsoport: < 18
2018. június 20.

Szerintem nem rossz a termék, de nem egy csodaszer. Az illata isteni, ez tény, és mintha a hajam is puhább lenne tőle, de semmi más. Elvárnám, hogy fényesebb, vagy könnyebben fésülhetőbb, vagy egyszerűen szebb legyen a hajam. (Ez alatt azt értem, hogy "összeálljon" a hajam, ne úgy nézzen ki, mintha minden szál után levegő lenne következőig, vagy például az elektromossága csökkenhetne...) Ismétlem, nem pénzkidobás, de a felsoroltak közül még valami bőven jöhetne a jó illata mellé, no meg azért nem két forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 20.

blessed

2017. december 13.

Már jó néhány hete használom, de sajnos nekem egyáltalán nem hidratálja a hajam, sőt, olyan mintha semmit se kennék rá a samponozás után. Viszont nagyon szépen göndörít, ill. kiemeli a tincseket így sokkal szebb a természetes göndör hajam szárítás után. De ez az egy a pozitívum, szóval csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Enci18

2017. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, hajmosás után még sokáig érzem az illatát. Jó puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract