The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Igazán frissítő és hidratáló Fuji Green Tea balzsamunk japán zöldtea levelekkel teszi revitalizáló élménnyé a hajmosást. Hidratálja és frissíti a hajat és a fejbőrt. 100% vegetáriánus, etióp mézzel gazdagított, valamit szilikonok és színezék nélküli formulája tökéletes normál és zsíros hajra.

• Könnyed hidratálást nyújt és frissít
  • Normál és zsíros hajra
  • Japán zöldtea levelekkel és Közösségi Kereskedelmi etióp mézzel gazdagítva
  • szilikon- és színezékmentes formula

fuge7

2021. április 12.

+++ nagyszerű az illata
- - - nem érzem hogy hidratálja és frissíti a hajat és a fejbőrt :( sőt, kissé hámlik is, miután megmostam és megszárítottam a hajam

igazából az illatán kívül nem érzem, hogy egyáltalán a hajamra kentem volna bármit is.
kár, mert maga a márka szimpatikus :( és a termékkínálat is. de ezekkel a termékekkel - amiket nemrég rendeltem - jól befürödtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

+++ nagyszerű az illata

Saci22

2020. június 28.

Ugyanaz mint a samponja. Nagyon erős illat, szárítja a fejbőrt így hamarabb lesz zsíros a haj. Drága. Nem voltak vele jó élményeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Nyuszacs

2019. november 17.

Az aktuális kedvencem. Sokáig érződik az illata és nagyon szép fényes a hajam tőle és nem zsírosít. Kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

racheldawes

2019. október 20.

Nem rossz balzsam, bár az illata nem tetszik annyira. Hajmosást követően selymes lesz tőle a hajam, de nem nyújt semmivel többet, mint a drogériákban elérhető, jobb termékek. Nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

dora3311

2019. május 16.

Lassan fél éve használom, nem rossz, de nekem nem is újravevős. Én csak a hajam végére kenem, szárítás után puha lesz tőle a hajam, de ennyit egy ennél sokkal olcsóbb termék is megad. Nekem egy kicsit túl sűrű az állaga, a flakonból is alig tudom kinyomni. Az illatát én sajnos használat után már szinte nem is érzem a hajamon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

cheza

2019. április 20.

A hajam szebb, erősebb és könnyebben kifésülhető lesz tőle. Nagyon szeretem az illatát, másnap is érezni még. Még a fodrászom sem "erőltet" rám mindenféle pakolást, amióta rendszeresen használom. Amit a leges legjobban szeretek benne, hogy egyáltalán nem nehezíti el a hajat, de még a hajtöveket sem, pedig nekem borzasztóan könnyen zsírosodó hajam van, egy kis plusz táplálás, és úgy nézek ki mintha hajat se mostam volna, de ettől balzsamtól nem kell félnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Laura1395

Korcsoport: < 18
2018. június 20.

Szerintem nem rossz a termék, de nem egy csodaszer. Az illata isteni, ez tény, és mintha a hajam is puhább lenne tőle, de semmi más. Elvárnám, hogy fényesebb, vagy könnyebben fésülhetőbb, vagy egyszerűen szebb legyen a hajam. (Ez alatt azt értem, hogy "összeálljon" a hajam, ne úgy nézzen ki, mintha minden szál után levegő lenne következőig, vagy például az elektromossága csökkenhetne...) Ismétlem, nem pénzkidobás, de a felsoroltak közül még valami bőven jöhetne a jó illata mellé, no meg azért nem két forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 20.

blessed

2017. december 13.

Már jó néhány hete használom, de sajnos nekem egyáltalán nem hidratálja a hajam, sőt, olyan mintha semmit se kennék rá a samponozás után. Viszont nagyon szépen göndörít, ill. kiemeli a tincseket így sokkal szebb a természetes göndör hajam szárítás után. De ez az egy a pozitívum, szóval csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Enci18

2017. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, hajmosás után még sokáig érzem az illatát. Jó puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract