The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi cukormázas alma illatú kézkrém

Ez a könnyed kézkrém a cukormázas alma édes illatával borítja be kezeket.

• hidratál
  • gyorsan beszívódik

deezsina

2017. május 9.

Kicsit drága, de húzósabb időben és erősen kiszáradt bőrön is jól muködik, az illata pedig meglepően tartós és nagyon kellemes is. Én a következő karácsonykor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

balazskrisztii

2016. november 17.

Nagyon praktikus a mérete és eszméletlen az illata! Nem vagyok benne biztos, hogy a nagyon száraz kezeken segít, de szinten tartáshoz és hangulat javításhoz tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

hnfanett

2016. október 3.

Isteni az illata, a kedvenc karácsonyi illatom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

Isteni az illata, a kedvenc karácsonyi illatom!! :)

ErdelyiDiana

2016. május 20.

Harapnivaló az illata. Igazi karácsonyi feelingje van az embernek tőle. Nekem sajnos mint majdnem mindegyik BS-os kézkrém után marad valami fura púderes érzés a kezemen. Ennek ellenére könnyen beszívódik és jó! De kézkrém minőségben nálam nem ez a favorit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

HontiAgi

2016. április 16.

UPDATE: Elfogyott a kis cuki. :) Annyira nem bánom, mert elég hamar ráunok az illatokra. Nem tudom visszahozzák-e jövő karácsonykor, de ha igen, akkor lehet, hogy megint elcsábulok rá.

Előszöris nálam minden TBS termék 4 csillagról indul, mert az áraik irracionálisak. De ettől független ez a kis kézkrém nagyon tetszik, az illata fantasztikus, és ami még ennél is fantasztikusabb, hogy ma reggel fél 8 körül bekentem vele a mancsom és még most, délután 2kor is árnyalatokban felismerhető volt. Szerintem ez egy kézkrémtől azért szép teljesítmény. A hidratálása átlagos, semmi extra, a brutál kiszáradt kezeken nem különösebben hiszem hogy segítene, de úgy beszívódik, hogy semmi fura réteget, érzetet, nyomot nem hagy, csak a fincsi illatot. Mint az elején is mondtam, az ára miatt csak 4*, de én máris nagyon megszerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Linda1981

2016. március 29.

Az illata valoban finom, de nekem kifejezetten kiszaritotta a kezemen a bort. Ajandek volt, nem vennek se magamnak se masnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

gugan16

2016. február 27.

Ajándékba kaptam, nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik és szépen hidratál. Kis mennyiség is elég belőle, ami előnyös, mert nem nagy kiszerelés. Az árát kicsit sokkalom, de ezért nem vonok le csillagot, döntse el mindenki maga, hogy megéri-e neki ennyiért.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Fajanika

2016. január 11.

Akármerre megyek, mindenhol megjegyzik, hogy milyen jó illatom van, mivel a táskámban tartom, elég sűrűn használom. Praktikus kiszerelésű, gyorsan beszívódik, nem zsíros, mindenkinek ajánlom. Szintén téli kedvenc, mint a glazed apple kollekció többi tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Kamillavirag

2016. január 10.

Ajándékba kaptam :) Finom, erős illata van és jól hidratál, nagyon hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Brunooka

2016. január 2.

Imádom! Az illata mennyei, az állaga krémes, és jól hidratálja a bőrt. Hideg időben kötelező!! Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sucrose

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Pyrus Malus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)