The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2014-es karácsonyi limitált kiadás

kessi91

2016. január 3.

Még tavaly vettem egyet a leárazáson, imádtam. Nem szárít, jól habzik, isteni az illata.
Az egész cukrozott alma témát baromi jól letalálták szerintem a TBS-nél - a fürdőzselé, a testvaj, a szappan, mindet imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sucrose

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.