KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mr.wishes, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált karácsonyi kiadás

"Ezzel az ünnepi limitált kiadású Havas Szilva testvajjal bőröd bársonyosan puha és táplált lesz."

• Puhább és bársonyosabb bőr
  • Vajas textúra
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó babasszuolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

bernikrém

2018. január 26.

Nagy kedvenc :)
Nálam általában évszakhoz vannak kötve a TBS testvajak. Ez abszolút karácsony illatú. már novemberben használom, testvajat és kézkrémet is. Nagyon jól hidratál,kellemes illata van ami rajtam meg is marad.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagy kedvenc :)

pandahapci

2018. január 26.

Kellemes az illata, jól hidratál.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Kellemes az illata, jól hidratál.

Aryaa

2018. január 13.

Két 50 milis kiszerelést vásároltam meg, és imádom. Leginkább az illata, ami megfogott, illetve hozza a testvajaktól elvárt hatást, tehát szépen hidratál, még a nagyon száraz részeket is. Az illata egyébként viszonylag tartós, sokáig érzem magamon, illetve a ruháimon is.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

szgabi

2018. január 11.

Ajándékba kaptam a tusfürdőjével. Én az édesebb illatokat szeretem, magamnak nem ezt választottam volna, nekem ez savanykás. Jó érzés használni, kellemesen olvad a tenyeremben kenegetés közben. De reggelre a lábszáram ugyanolyan száraz...
Az illata sokaig megmarad a pizsamámon, ott tetszik.
Erősen túlárazott.

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Az illata sokaig megmarad a pizsamámon, ott tetszik.
Erősen túlárazott.

laracroft

2018. január 11.

Gyorsan beszívódik, mérsékelten hidratál, de az illata nagyon tartós, csak éppenséggel nekem nem tetszik. Nekem a gyermekparfümök kislányos gyümölcsös-virágos illatvilága ugrik be róla, de ez nem von le az értékéből. Mondjuk a gyenge hidratálás miatt nem feltétlenül éri meg az árát, de akinek tetszik maga az illat, az a tartóssága miatt imádni fogja.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Luna1024

2018. január 11.

Krémmániás tagságom kezdete óta szemezek vele (meg úgy általában a TBS testvajakkal), de eddig mindig kimaradt, mert csak mostanában kezdett igazán nagyon száraz lenni a bőröm, eddig nem igényelt testápolót. És hát hová forduljon az ember lánya, ha ebben a kategóriában keresgél, mint a The Body Shop-hoz? :) Limitált kollekció lévén ezt a Havas Szilva változatot vettem meg, bár az ára miatt nagyon szívtam a fogam, ugyanis a kicsi verzió is 2000 Ft körüli összegért volt beszerezhető, amit én nagyon túlárazottnak érzek, ugyanis baromi gyorsan fogy, a nagyobbik kiszerelés áráról meg inkább ne is beszéljünk...
Szóval nem volnék csalódott, ha a pénzemért azt kaptam volna, amit vártam, de sajnos nem így történt. :( Karácsony környékén a lábszáramon a bőröm szárazsága elérte a mélypontot, ugyanis álmomban konkrétan véresre kapartam ezt a területet... Így hát mikor is lenne jobb alkalom kipróbálni ezt az új szerzeményt, ha nem ekkor? Másnap este szépen bekentem a lábaimat vele, könnyen beszívódott, nem éreztem semmi különöset, nem volt ragacsos. Reggel szinte ugyanolyan száraz lábakkal keltem fel, mint ahogy lefeküdtem, ugyanis ez számomra tipikusan olyan testápolónak bizonyult, amilyeneket én szívből utálok: a felszínen látszat-ápolós típus, amitől mélyhidratálást nem szabad várni... Konkrétan majdhogynem semmit nem csinált a bőrömmel, talán adott egy NAGYON minimális selymességet és ennyi, de a száraz, viszkető, húzódó érzést egyáltalán nem szüntette meg (pedig nem ekcémáról beszélünk, hanem szimplán a téli hideg által az átlagnál szárazabb bőrről)!
Nálam pikk-pakk beszívódott, az illata meg egyszerűen fantasztikus - bár tegyük hozzá, hogy nem kifejezetten téli, én is inkább tavaszra tudnám elképzelni, ugyanis szerintem inkább virágos, mint szilvás, Sajnos nem marad meg hosszan a bőrön, de még ezt is megbocsátanám, ha a hatása olyan lenne, dehát nem olyan, nagyon nem... Óriási csalódás, pláne ezért a nevetséges árért! :(
Azt hiszem, egyelőre nem sikerült megértenem a TBS testvajak népszerűségének titkát, és a Havas Szilva után nem is tudom, szeretnék-e egyáltalán a többivel próbálkozni...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Timeatm

Korcsoport: < 18
2018. január 7.

Szeretem az illatát, és az állagát is. Jól hidratál és puhít, de lassan szívódik be. Nem tökéletes, de szeretem!

Timeatm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 7.

2017. december 26.

Fantasztikus az illata, nem az a tipikus édes karácsonyi illat, hanem elegáns és kifinomult. Akár parfümnek is el tudnám képzelni. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és sokáig érződik az illata, ami nagy plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

msbetty

2017. december 15.

A kedvenc karácsonyi testápoló termékem! Nagyon örülök, hogy visszahozták idén, mert legutóbb lemaradtam róla. Csodás az illata, a férjem is nagyon szereti, ha ezt a testvajat használom. :) Az ára kicsit borsos, mint minden BS terméknek, de sokáig elég, és jó minőségű. Szülinapomra kapott ajándék kuponnal kedvezményesen sikerült beszereznem.

msbetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

aNora

2017. december 14.

A kezeim es a lábaim borzasztóan szárazak, minden este lefekvés előtt bekrémezem vele magam és reggelre szépen hidratálja őket. Én nagyon szeretem az illatát, még biztosan beszerzek más illatokat is. Én a tesómnak es anyukámnak is egy-egy TBS testvajat vettem karácsonyra, hiszen nálunk családi örökség a kéz es lábszárazság

aNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.