KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mr.wishes, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált karácsonyi kiadás

"Ezzel az ünnepi limitált kiadású Havas Szilva testvajjal bőröd bársonyosan puha és táplált lesz."

• Puhább és bársonyosabb bőr
  • Vajas textúra
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó babasszuolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beauté

2017. december 2.

Jól hidratál, az illata is kellemes. Viszont nekem hamar elillan az illata.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Jól hidratál, az illata is kellemes. Viszont nekem hamar elillan az illata.

Anne74

2017. november 17.

Kellemes, ápolt, luxus hatás érvényesül a használata során...
Az illata finom, rendkívül tápláló...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Kellemes, ápolt, luxus hatás érvényesül a használata során...
Az illata finom, rendkívül tápláló...

cinicini

2017. november 15.

Nagyjából másfél hete használom, és imádom! Nagyon jó az állaga, az illata pedig mennyei :) Ha elfogy, tuti kipróbálok másfajta illatút is, bár szerintem egy darabig ki fog tartani a 200ml-es, hisz egy használat során nem kell belőle sokat kiszedni. Nálam 5 csillagos :)

cinicini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Messy2214

2017. november 8.

Nem tudom miért van az írva,hogy már nem gyártják hiszen idén is ez egy téli limitált illat. Tavaly is vettem egy kia 50ml-es kiszerelést,de idén beruháztam a nagyra mert isteni illata van. Ezen kivül az epereset és a mézeset próbáltam,de ez illatban visz mindent. Este ha bekenem magam még másnap is érzem az illatát magamon. Nem mondanám,hogy kifejezetten szilva,de valami isteni finom illat. A minősége pedig a jól megszokott body shop minőség.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Babika20

2017. október 17.

Az első TBS testvajam. Most újra már a boltokban van, én az Alleeban vettem pár napja. Nagyon nagyon finom az illata, nem tolakodó, nőies, parfümös de ugyanakkor lágy krémes. Jól beszívódik és jól hidratál én egész testre kenem.. szagolgattam, magam végig..:D reggelre is még nyomokban feltűnik az illata. Aki kipróbálja szerintem nem csalódik :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

kalavirag

2016. november 3.

Igazi pokrócba burkolózós estékre. Nagyon finom, egyedi illat, igazi téli illatfelhőhöz tudom hasonlítani amiről a jó meleg pulóver egy kényelmes fotel és egy jó könyv jut az eszembe, sajnálom, hogy időszakos volt ez a termék mert megmerném kockáztatni, hogy a honey mania mellett ez a kedvenc body shop testvaj illatom.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

linszu

2016. augusztus 27.

Csodás! Magáról a Body Shop testvaj-minőségről szerintem nem kell szólnom semmit, hisz az mindig kitűnő, így ennél a terméknél is. Itt az illatot is nagyon sikerült eltalálni! Habár nem emlékeztet annyira a szilvára, de valami iszonyú jó! És egész nap érzem magamon azt az édeskés csodát! Muszáj kipróbálni!

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

vikii088

2016. július 27.

Nagyon jól hidratál, tartós az illata, nem hagy ragacsos érzést a bőrön (ami nálam egy nagyon nagy plusz) a többi testvajjal ellentétben.

vikii088
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

mart

2016. július 8.

Őszi-téli (novemberi) szülinapos vagyok, barátnőktől ezt kaptam ajándékba. Isteni illatú, tartósan érezni és visszafogott. A krém maga annyira nem kiemelkedő, tette a dolgát.

mart
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

nesteaallday

2016. május 20.

Nagy téli kedvenc, tusfürdőjével és csillámos testápolójával együtt vásároltam. Nagyon jó illata van, még másnap is érződik az egész szobában, ahol éppen bekentem magam, elmondható, hogy nagyon tartós az illata és kellemesen édes, nem az a hányinger keltő édes. Nagyon jól hidratál, sokkal jobb, mint egy szimpla testápoló/testvaj.

nesteaallday
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.