KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2017. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

Ár: 2600 , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml/65-70ml, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Makk Zsuzsó

2017. november 29.

Dohos pince szaga van, elegyítve a korhadt erdei fa illatával. Aki eddig bánkódott, hogy ezt a két illatot nem tudta szinkronban érezni, lévén egyszerre nem lehetünk pincében is, meg erdőben is, annak most megadatik mindez: szagolgathatja a kezét.
Egyébként jónak tűnik, igaz nálam magas a léc télen, mert a hidegtől azonnal kirepedezik, ekcémássá válik a kezem. Egyelőre nem bántja az ekcémát, sőt, mintha mérsékelné, bár én azt se bánnám, ha picit zsírosabb lenne, nem érzem 100%-osnak a hidratálóhatását.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

stylo

2017. november 28.

Nagyon bevált. Az illata elég fura, de már úgy megszoktam, hogy hiányozna. Teljesen beszívódik, semmi tocsogós érzés.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

SKarina

2017. november 19.

Páromnak vettem ajándékba. Mivel neki ahogy felkente kipirosodott tőle a keze, ezért én kezdtem el használni. Tenyerem ekcemás, azt marja, az illatáért sem vagyok oda, bár legjobban azt szeretem, ha nincs illat.

SKarina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

cattitude

2017. november 10.

többször is próbáltam ezt a kézkrémet a jó híre miatt, de nekem valahogy ez sem az igazi. az állaga nem annyira tetszett, a szagával még csak-csak kibékültem, de elég nehezen szívódik be. ideig-óráig puha lesz tőle a kezem, de hosszútávon nem csinál csodát. az ára meg ehhez képest eléggé pofátlan ezért a kis tubus krémért, főleg, ha azt vesszük, hogy az összetevők is lehetnének jobbak.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Bridddzs

2017. november 9.

Nagyon hatásos ez a kézkrém. A Használata kényelmes, kicsi, elfér a táskában. Nagyon puha és ápolt lesz tőle a kezem és valóban, mintha a körmöket is erősítené. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik 😀 de a hatásáért elnézem neki 😊

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

missy89

2017. október 23.

Amikor a kedvenc Garnieres kézkrémem is feladta a harcot, akkor próbáltam ki ezt, és azóta mást már nem is használok. Tartósan hidratál, így még télen is selymes és puha tőle a bőröm. Éjszaka szoktam főleg használni, viszonylag gyorsan beszívódik. Az illata nem a legkellemesebb, de megszokható, nekem ennyit megér, hogy ne legyen száraz a bőröm.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

FanniGirl

2017. október 20.

Évek óta kerestem A KÉZKRÉMET és most megtaláltam! Az itteni vélemények alapján ruháztam be rá, mivel többen említették, hogy ekcémás kézre bevált. Ez még alapvetöen nem jelent 100 % sikert, mert ekcéma és ekcéma között is van különbség, továbbá millió más krémet próbáltam ki, sikertelenül.
Szóval a krémröl: Zsírossága miatt lefekvés elött használom minden nap. Már elsö reggel éreztem a változást (nem is irritál, ez fontos ekcémás bör esetén), és ez minden nap csak jobb lett. Amit tudni kell a kezemröl, hogy egy rinocérosz páncéljával vetekedett :D vastag szarus réteg, ami mélyen véresre berepedt. Összel és télen szó szerint szégyelltem elövenni a kezeimet... Hála ennek a krémnek ez mára megszünt :) Már többször újravettem. Az elsö krém, ami nem csak addig tartja puhán a kezem, amíg be van kenve, hanem szó szerint meggyógyitja és meg is tartja ezt az állapotot. Tökéletes!

FanniGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

PSz

2017. szeptember 30.

Már a télre gondolva vettem egyet, egy ideje próbálgatom, szerintem ez megfelelően hidratál, de el tudom képzelni, hogy ha valaki tényleg komolyabb hatásoknak teszi ki a kezét, nem csak egy kis hidegnek, fűtés miatt szárazabb levegőnek, akkor annak nem biztos, hogy elég. A szaga elmegy éppenséggel, de ezzel is az van, mint minden TBS termékkel: túl intenzív, és túl hosszan tartó az illatuk.Utóbbi miatt kevesebb a csillag részemről, de ha valaki ezt nem bánja, annak egész korrekt kis kézkrém lehet.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

bendee91

2017. szeptember 24.

A híres vadkenderes kézkrém. Az üzletben kipróbáltam és el voltam ájulva, így landolt is a kosaramba.
Napokig teljesen jó barátságban voltunk. Aztán a napokban sűrűn takarítottam, ami picit kiszárította a kezem. Hiába kentem akár napi 3x is vele olyan érzése van az ujjbegyeimnek, mintha vmi csiszolópapír lenne, ahogy összedörzsölöm. Ilyen recés hang.
Látványra nem durva, meg más ha megfogta a kezem puhának érezte, de én nem érzem azt a jól hidratált érzést tőle.
Megjegyzem talán ez az egyetlen termék, ami nekem kicsit talán csalódás volt.

bendee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Megjegyzem talán ez az egyetlen termék, ami nekem kicsit talán csalódás volt.

Yummy

2017. szeptember 16.

Legjobb kézkrémem evör. Nekem tetszik az illata is. Este bekenem és reggelre helyre is hozza a kiszáradt kezeimet. Kicsit zsíros de szuper. Kedvenc.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.