The Body Shop

Ár:   2390 Ft és 4690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Ár:   2390 Ft és 4690 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csirip

2022. június 13.

Szuper jó kézkrém, nagyon hatékony. Az illata nekem egy kicsit ferfias, fas jellegű,de ezért nem vonok le csillagot,izles kerdése.Amiatt viszont igen,hogy elég drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

norisz

2022. június 9.

hosszú évek óta használom, azóta már a párom és a család java része is rászokott :) ilyen kézkrémet szerintem máshol nem kapni, még az extrán igénybe vett kezet is teljesen rendbe rakja, nem is kell minden nap használni még télen se, annyira hatásos. ajándékba szerintem jolly joker választás, mert tuti h az illető el fogja használni :) illata szerintem nem túl jó, de ilyen hatás mellett kit érdekel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

mkdorina

2022. április 28.

Csodakrém! Annyi féle termék kipróbálása után végre rátaláltam. Az érzékeny, kirepedezett bőrömet sem csípi. Bár csak éjszakára használom általában egy-két este alatt teljesen lenyugtatja, rendberakja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

nikye

2022. április 4.

Hosszu ido ota az egyetlen olyan kezkrem, ami segitett a kezfejem/csuklom kornyeken rendbehozni a boromet. Kis piros foltos volt a szaradastol (mikroserules), amit par nap alatt eltuntetett. Az illata mondjuk nem a legkellemesebb, de cserebe nagyon keveset kell belole hasznalni es nagyon puha lesz az ember keze tole. Nekem nagyon bevalt, mindig magamnal hordom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

nangien

2022. február 20.

Ez nekem csodaszer kategória. Nagyon sokat szenvedek télen a kiszáradó kezeimmel, nagyon sok krémet kipróbáltam drogériai termékektől a patikai nagyobb márkáig, estére teszek rá vazelint, de valahogy semmi nem tudta megfelelően hidratálni a kacsóimat. Ez viszont elképesztő, már egy használat után pubha lett a bőröm, mióta ezt használom rendszeresen, a kézfejem puha, nem reped, estére vazelinnel utánpimpelve pedig 6 csillagos eredményt kapok reggelre. Nagyon hideg nem volt még most télen, de egyelőre biztos vagyok benne, hogy ennél maradok, a kisebb kiszerelés tökéletes hordozni is. Hagy egy minimális réteget, de nem zavaró rétegben, az illat tényleg érdekes, de nem erős, nagyon-nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Klauudia

2022. január 10.

Most télen remek útitárs. A táskámban benne van, nagyon szeretem a száraz kezeimre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

Laura

2021. december 29.

A férjem felfordul a szagától de egyébként meg a legjobb kézkrém ever. Rendbe rakja a nagyon gyatra kezemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

little_irish

2021. december 20.

Finom, zöld illata van, jó testes, nehéz krém, de jól véd és puhít! Mostanra fogyott kb el, nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Milka71

2021. november 21.

Testes, zsíros krém, én kifejezetten télen használom. Kevés kell belőle, különben nem szívódik be. Zsírkréta illata van, amit én imádok🙂.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

kuai

2021. november 4.

Hideg időben a legjobb kézkrém, nyáron az én bőrömnek sok. Az illata különleges, nekem nagyon tetszik. Sokadszorra vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.