The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2017. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

wxy520

2020. július 2.

Nagyon gyorsan rendbe teszi a kiszáradt kezeket :) az illata kicsit fura

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Nagyon gyorsan rendbe teszi a kiszáradt kezeket :) az illata kicsit fura

szodadora

2020. július 1.

Esténként használom csak mivel nehezen szívódik be. Viszont nagyon jól rendbe hozza a sok kézmosástól és fertőtlenítéstől szétszáradt kezeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Blaise

2020. június 14.

Nekem eddig ez a kézkrém vált be a legjobban. Nagyon erős az illata, de a kezemen nem zavar. A sok kézmosástól sebesre töredezett kezeimet is mindig szépen rendbe hozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

JereNo

2020. május 23.

Nagyon bevált ami a hidratálást illeti, teszi a dolgát. Ami negatívum: az illata irritál (sajnos), és ez a tekerős kupak, hát már ne is haragudjon a gyártó, de manapság nincs idő ilyenekre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

mollly

2020. május 20.

én nagyon spektikus voltam vele szemben mint ahogy minden kéz krémmel is. de ez tényleg egy csoda. agyon száradt, már már ekcéma jellegű lilás!!! színű kiszáradt börömet pár nap alatt rendbe szedte úgy hogy csak estére kentem be.
Neutrogenat használtam eddig de simán lekörözi :)
két negatívat tudok írni talán:
-a szaga iszonyat büdös ilyen tipikus öregasszony szag
-lassan szívódik be
az ára picit borsos 2190 Ft ért vettem de tényleg megérte legalább nézki valahogy a kezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Neutrogenat használtam eddig de simán lekörözi :)
két negatívat tudok írni talán:
-a szaga iszonyat büdös ilyen tipikus öregasszony szag
-lassan szívódik be

NyBetti

2020. május 9.

Büdös, de működik. A sok kézfertőtlenítéstől repedezik a bőröm, szépen rendbe tette.
Ami zavar (a márka minden kézkrémjében) hogy icipici a kupak és nem kényelmes visszacsavarni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

picitina

2020. április 23.

Sose hittem volna, hogy egyszer még szép lesz a kezem! Már évek óta vízhiányos és extrém száraz az arcom is és a kezem is. Nos az arcom "csak" hámlik és húzódik, de a kezeim...pfff...állandóan felrepedeznek, véreznek, nehezen gyógyul, mert amint behajlítom az ujjaim ugyanott ismét felreped, szóval fáj mint állat és csúnya is. A sok jó vélemény miatt választottam a terméket és nem bántam meg. Imádom! Reggel és este is bekenem vele a kezem, 3 nap alatt olyan szinten helyre tette, hogy sehol egy seb! Az tény, hogy megkérik az árát, de ár-érték arányban így is megéri. Az illata meg...nekem inkább gyógynövényes szénás valamire hasonlít, szóval nem annyira kellemetlen, de ha valakinek a szaga jobban számít a hatásánál, annak van a legegyszerűbb dolga a világon, mivel ilyen termékekkel van tele az összes bolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Biancah

2020. április 21.

A sztori ugyanaz: rengeteg kézmosás, fertőtlenítetés, húzódó, már kirepedezett bőr. Az elmúlt két hétben körülbelül 5 féle kézkrémet használtam, és ez volt a legjobb. Eredetileg Anyukámnak vettem, de én is rájárok. Jó sűrű, kissé olajos az állaga, de meglepően gyorsan beszívódik. Az illata... Nos, hát érdekes, nagyon "zöld", de ez most nem az az időszak, amikor az illata miatt kenem...
Egy szó, mint száz, nekem ezen kívűl egyetlen kézkrém vált be életem során, és az a gyógyszertári Maxiderma. Hihetetlen, hogy a TBS hozza ezt a szintet. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

bernadettu

2020. április 19.

A legkisebb kiszerelésben vettem meg, a vélemények alapján számítottam rá hogy van egy érdekes illata, szerencsére nem lettem rá allergiás.
A sok kézmosástól kirepedezett kezem egész jól rendbe hozta de hidratalasa az extra száraz kezemre kevés volt.
Egyelőre nem győzött meg hogy újra vegyem de nem tartom kizártnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Egyelőre nem győzött meg hogy újra vegyem de nem tartom kizártnak sem.

bogyo95

2020. április 17.

Egy szó: IMÁDOM! A sok kézmosástól és fertőtlenítéstől sebesre száradt a kezem. Csodát tett vele. Gazdag állaga miatt kevés is elég belőle. Az illata nagyon tetszik. Párom is teljesen rászokott, pedig először neki az illat nem tetszett. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.