The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2017. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

Nikki1202

2020. február 24.

Azonnal puha lett tőle a bőröm, felesleges 30 mondatot írni róla, teljesen elégedett vagyok vele, bármikor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

szisz216

2020. január 23.

Határozottan csodaszer,abszolút megéri az árát!
Az egyetlen ami a véresre repedezett kezemet rendbe rakja télen(vagy néha nyáron).
Amióta felfedeztem nem is használok másik kézkrémet, maximum ha egy másik TBS illatba beleszeretek és nem tudok neki ellenállni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Határozottan csodaszer,abszolút megéri az árát!

Gigike

2020. január 21.

Nah ez tényleg egy csodaszer! Nem tudnék már nélküle élni.. Rengeteget mosom a kezem, éri tisztítószer stb stb.. A körmöm körül olyan szinten kiszárad a bőröm, hogy azt már leírni sem akarom, hogy hogy szakad és épp milyen irányba.. Egyszer tök véletlenül próbáltam ki ezt a body shopban és olyan csodát tett amit eddig semmi mással nem tudtam elérni!!! Vissza is mentem megvenni belőle a nagy kiszerelést csilliárdokért :/ :D 100ml/3890ft.
De ez így sokkal jobban megéri, mint a kisebb 30milis változata.
Ennyit életemben nem költöttem kézkrémre, de összességében 10x annyit hagytam ott más krémekre amik semmit se értek akárhogy is kentem, áztattam a kezem velük..
Viszont elárulok egy kis tippet is :) Bárhol a testen van hámlás, legyen az homlok vagy lábujj, mindenhol csodát tesz, akár 1 alkalommal is.
Amiért levonok egy csillagot, az főként a szaga miatt van, ami kegyetlenenül és tartósan büdös, de azért az ára is belecsúszik.. :)=

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

De ez így sokkal jobban megéri, mint a kisebb 30milis változata.

hajnalkahudak

2020. január 12.

Téli hónapokba kerül elő. Egy szuper csodakrém. Nagyon gyorsan rendbehozza a kiszáradt kézfejeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

D3tti

2019. november 20.

A legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Mindig kell, hogy legyen itthon. A borzasztóan száraz, repedezett kezeket is pik-pak helyre hozza. Nekem egy csodaszer, nem tudom mi lenne velem nélküle. Rendszeresen újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

barbarabalog

2019. november 20.

Tőlem is megkapja a legjobb kézkrém titulust, az utóbbi időben ugyanis rengeteg kézkrémet kipróbáltam és egy sem ért a nyomába. Már a második nagy tubust használjuk, a párom is szívesen keni. Az illata nem túl jó, de meg lehet szokni, engem már nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Fairy0124

2019. november 20.

Nagyon kellemes állagú, jól hidratáló kézkrém. Zsíros, de hamar beszívódik. Attól féltem, hogy az illat miatt kihozza az ekcémám, de nem, nem irritálja, sőt remekül hidratálj a kiszáradt részt. Illata nekem jó, olyan gyógynövényes, engem nem zavar, sőt szeretem.

Két hónap használat után megállapíthatom, hogy a sebesre száradó, ekcémás kezemnek ez az eddigi legjobb hidratáló! Amióta ezzel kenegetem a kezem nem jött ki hólyagos ekcéma az ujjamon. Kezdem azt hinni, hogy az előtte használt kézkrémem (Cremor Aquosus) volt a felelős a szűnni nem akaró ekcémáért... Nagyon örülök, hogy rátaláltam és két hónapig elég egy 100 ml-s kiszerelés nagyon sűrű kenegetés mellett. Szerintem így nem drága. Ha meg valakinek beteg a keze, úgy pláne nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

hheni

2019. november 19.

Az utolsó mentsváram volt, amikor a kezemen lévő ekcémával már nem tudtam mit kezdeni, szteroidos krém hiányában megvettem ezt és segített. Sajnos kellett azért a szteroid is, de segített hidratálni szeretem használni, bár az illata nem a kedvencem, de ezen már meg sem lepődök, mert ami jó illatú az nekem úgy sem használ... sőt.... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

furkidmom

2019. október 11.

I M Á D O M! :)
Abszolút a kedvencem az összes valaha kipróbált kézkrém közül. Semmi sem segített ilyen hamar és látványosan a kiszáradt téli kezeimen. Egész évben használom. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

I M Á D O M! :)

lhi

2019. október 2.

Régebben próbáltam ki, de végül kidobtam, mert annyira irritált az erős kenderillata, miközben a bőrömet sem ápolta másnál jobban. Maradok a L'Occintane-os sheavajas kézkrémnél, ami sajnos hasonló árkategória.
(A kender egyszerre gyógynövény és allergén, ami magyarázhatja a nagyon eltérő tapasztalatokat; talán érdemes a kis kiszereléssel próbálkozni, mintát kérni vagy krémmentes kézre teljes "adagot" kenni a bolti teszterből.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.