The Body Shop

Ár:   3190 Ft és 5690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2023. október 11.

Ár:   3190 Ft és 5690 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

Ár: 4.000,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: Új, nem használt!! , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

p.nori94

2024. március 13.

Hideg hónapokban az ekcémás kezem megmentője. Bátran ajánlom. Csodacucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 13.

Hideg hónapokban az ekcémás kezem megmentője. Bátran ajánlom. Csodacucc!

Dorkateo

2024. február 12.

Nem szívódik fel teljesen, a glicerines dolgok nekem nem jók, ebben túl sok nem természetes összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 12.

Vanda234

2024. január 1.

Nagyon nagyon rossz a szaga, de jól hidratálja az alapból ekcémás nagyon száraz kézfejem, de a szaga annyira rossz hogy nem tudom jóra értékelni mert van hasonló hatású isteni illatú termék is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 1.

ylexe

2024. január 1.

Ugyanazt jöttem írni, rossz illata van, de nagyon jól ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 1.

Ugyanazt jöttem írni, rossz illata van, de nagyon jól ápol.

kkingaaa

2023. december 18.

Remek hidratáló, azonban engem borzasztóan zavar a szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 18.

Remek hidratáló, azonban engem borzasztóan zavar a szaga.

Chamana

2023. július 26.

Kényszeres kézmosó vagyok, így télen-nyáron nagyon száraz, repedt tud lenni a kézbőröm. Ez egy dús krém, tápláló, védőhatású, szépen regenerálja a kiszáradt, cserzett bőrt is. Illatával sincs bajom, szerintem kellemes. Árával annyira nem vagyok kibékülve, de kevés ilyen hatékony kézkrém létezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 26.

JasmineV

2023. július 11.

Télen borzasztóan ki tud száradni a kezem, ez mindig a megmentőm. Estére szoktam bekenni, reggelre ég és föld a különbség. Ha nagyon ki van száradva a kezem, akkor van, hogy csak 2-3 nap után lesz újra teljesen normális a bőröm, de az tényleg csak akkor ha már nagyon vészes a helyzet. Nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 11.

Abidel

2023. április 29.

Nekem ez egy csodakence! Télen és eleve a sok kézmosástól nagyon száraz a kézfejem. Lefekvés előtt használom, mert nappalra túl zsíros. Reggelre teljesen rendbe teszi a kezem, de amitől igazán csoda az más. Hajlamos a szám sarka mostanában fájdalmasan kirepedezni a szeles időben. Semmi de semmi nem teszi rendbe. Próbáltam már mindent. Még szteroidos krémet is, hátha…de semmi. Majd gondoltam egyet és egy este lefekvés előtt bekentem vele a szám sarkát. Reggel alig hittem a szememnek! Szinte alig volt nyoma a berepedt sebnek! Fájdalom tovatűnt! Másnap este az egész ajkamat nagyon vékonyan bekentem vele. Reggelre szép, puha lett a szám. Tudom, ez a krém nem a számra való, de nekem ez oldotta meg a problémát! Lehet vagy nem lehet- ha máskor is ilyen fordul elő- ezt fogom kenni! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 29.

duchess_g

2023. április 18.

A jó vélemények miatt vettem meg, de nekem nem jött be, sajnos nagyon irritálta az érzékeny, száraz kézbőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

netcicus01

2023. március 2.

Hát, a szaga az valami botrány..... Régi férfi parfümre emlékeztet, ami annyira brutál, hogy még a torkodat is kaparja... A hatását sem mondanám kiemelkedőnek. Bevonja a bőrfelületet, és azt az érzetet kelti, hogy mintha jobb lenne, hidratál, de ahogy kezet mosok, ismét száraz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.