The Body Shop

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

viki30

2022. június 20.

Az egyik legjobb arcmaszk amit valaha használtam! Leárazva vettem ajándékcsomagban volt kettő társával. Én örülök hogy kicsi méret, így is sokáig elég volt nekem vékony rétegben használtam! Jól tisztít, nagyon jók a teafalevelek hogy radíroznak! Ára mivel húzós egy csillagot levonok, plusz azért mert elég nehéz lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

ylexe

2022. május 23.

T-zónára használom csak, és kitűnően tisztít. Nekem ennyi az elvárásom tőle, és ezt hozza. Illata kellemes. Valóban óvatosan érdemes lemosni, hogy ne dörzsöljön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

Milike33

2022. április 27.

Drága, és szárítja a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Drága, és szárítja a bőröm

k.boglarka

2022. március 27.

Felkenés után nagyon csípi a bőröm, ez pár perc után elmúlik viszont mikor lemosom utána még órákig piros az arcom, szerencse, hogy a kis kiszerelésben vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

vpverapapp2

2022. március 26.

több agyagos terméknél is tapasztaltam hogy irritálja a bőrömet, valamilyen allergiám lehet, nekem sajnos nagyon égett tőle a bőröm, szóval nem tudtam használni :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 26.

edinaa225

2022. március 19.

Kis szerelésbe vettem és imádta a bőröm, még nem találtam ettől jobb arcmaszkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

dorkamasik

2022. február 22.

Ezúttal pozitívan csalódtam, főleg, miután be kellett látnom, hogy a Body Shop kínálatának nagy része nem feltétlen tesz jót a bőrnek, hiába a nagy vegánkodós vagánykodás meg a hype körülöttük... mindenesetre legalábbis nagyon meg kell nézni, hogy adott termék milyen összetevőkből áll, nem szabad bedőlni a marketingnek utánaolvasás nélkül...

Ezt az arcpakolást heti egyszer szoktam felkenni, ez a hét végi jutalmam. :) Alapvetően nagyon zsíros a bőröm, ellenben hámlásra hajlamos az orrom illetve az orcáim, ez plusz kihívást jelent az aktuális arcápoló kiválasztásakor. Ez a pakolás fittyet hány az ezen való agonizálásomon és egy lépésben oldja meg a zsírosság és a szárazság kérdését is.. tény, amikor felkenem, egy kicsit mintha viszketne az arcom tőle, de biztosan nem allergia, hiszen lemosásnál semmi erre utaló jelet nem véltem felfedezni, tehát ezt a hatást inkább annak tudom be, hogy elég masszívan dolgoznak az összetevők az arcomon.
Láthatóan és érezhetően szabályozza a faggyútermelést, puhítja a bőrt és húzz összébb a pórusokat, illetve a meglévő pattanásaimat is nyugtatja.

Mindenképpen zsíros és/vagy pattanásos, illetve tág pórusú bőr kezelésére ajánlom, és szerintem a borsos ár ellenére nagyon sokáig elég tud lenni heti max 2 használat mellett (többször szerintem nem is ajánlott), illetve szerintem felesleges vastagon felkenni, mert csak gyorsan elfogy a nagy semmiért, hiszen vastagon felkenve kb lepotyog a fele, illetve egyébként sem fog tudni a bőr több anyagot felszívni a több trutyi felvitelével, hiszen ez levegőre száradó maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

gigiszekely

2022. február 8.

(Kombinált bőr)
Mintát próbáltam, pont egy pattanásosabb időszakban próbáltam ki, mert előtte nem éreztem szükségét egy ilyen mély tisztítónak. Felkenése nehézkés volt, nagyobb darabok vannak benne, amik könnyen leponyognak, nem a rohanós napok barátja. A felkenést követően eszméletlenül csípett az arcom, még a szemem is bekönnyezett tőle. Az illatát én imádtam.
A lemosás felér egy súrolópapíros arctisztítással, viszont a végeredmény egy nagyon puha és tiszta érzetű bőr lett. Az orromon lévő pórusokon is láthatóan javított már egy használat után.
Nagyon vegyesek az érzéseim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 8.

(Kombinált bőr)
Nagyon vegyesek az érzéseim.

Vicus

2022. február 6.

Égett tőle az arcom, ki kellett dobni. Szerencse, hogy csak minikiszerelésem volt ebből a "csodából".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Babsszi

2022. január 25.

A legkisebb kiszerelés is bőven elég volt 4-5 alkalomra. Egy hónap alatt használtam kb el. Az első két használat után látványosan tisztább volt a bőröm, feszesebb, üdébb, simább és puhább, a többi használat már nem váltott ki akkor "megváltást" az arcomnak. Szerintem rendszeresíteni fogom itthonra, de nem fogom ennyire gyakran használni, max havi kétszer. Elég drága, de eddig ez az arcmaszk vált be a legjobban azok közül amit eddig az életben próbáltam. Az illata kissé túlzó, mármár irritáló lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.