KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

SzabinaL

2018. február 18.

Állagra agyagos, kisebb - nagyobb levéldarabokkal, de végülis egyenletesen lehet felvinni az arcbőrre. Szerintem a bőr aktuális állapotától függ, hogy csíp-e, mert nekem volt hogy kicsit csípett felvitel után, de volt, hogy nem. Viszont felvitel után, amikor száradásnak indul nagyon-nagyon húzza a bőrömet, emellett ha megszáradt nagyon nehéz lemosni, mindig maradnak száraz foltok amik csak erős dörzsölés hatására jönnek le, így az érzékeny bőr azokon a részeken gyorsan kipirosodik. Friss és puha arcbőrt hagy maga után,de azért meg kell küzdeni vele.:"D

SzabinaL
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

pannaa

2018. február 18.

Valóban csíp amikor felviszem, de puha utána a bőröm, a teafás lemosóval együtt használva szépen javulgat az arcom.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Hamarv

2018. február 14.

hetente egyszer használom, nekem csíp amikor felkenem, de amúgy kibírható. Nagyon puha utána az arcbőröm és csak úgy issza a krémeket, szóval biztos hatasos!

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Bb.Sophie

2018. február 12.

Mindenféle szempontból nagyon elégedett vagyok vele, de sajnos el kellett ajándékozzam, mert az én bőrömnek sok (kombinált, vízhiányos nincsenek bőrhibáim). Sűrű, sár-szerű állaga van, kis darabkák vannak benne és érdekes, erős illata van. Nekem felvitel közben is szinte azonnal csípte az arcom és a 4ed órás viselés közben is szinte végig. Kopogósra szárad, kissé nehéz lemosni, de nagyon-nagyon puha bőrt hagy maga után.

UPDATE: A húgomnak ajándékoztam aki mitesszerekkel küzd az orrán, azt mondja, ez a legjobb dolog amit eddig próbált rá, tényleg segített, gyönyöerűen kitisztította a pórusait. Akinek ilyen problémája van, talán érdemes tenni vele egy próbát. :)

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

CsSz

2018. február 8.

Nagyon puha utána az arcbőröm, lemosáskor szépen át lehet vele radírozni a bőrt, ezt leszámítva a lemosása katasztrófa. Nem mondom, hogy csodát tesz (főleg nem olyat amit ennyi pénzért várna az ember) de tényleg szebb és puhább a bőröm, a pórusokat is tisztítja, összehúzza. Nem hiszem, hogy újraveszem, de örülök, hogy kipróbáltam, mert összességében egy jó arcmaszk/radír. Az illata intenzív, nekem kellemes. Enyhén csíp amikor az arcomon van.

CsSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

VargaKata15

2018. február 6.

Nagyon szepen tisztitja a bort es friss erzetet ad. Utana kicsit vastagabban kell hidratalni, de ez ertheto. Keves kell belole, es konnyu dolgozni vele.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Evelin2525

2018. február 4.

Amiket tapasztaltam:
1.Szerintem érdemes előtte alaposan leradírozni a bőrt, hogy tudjon hatni a friss bőrön a maszk. A benne lévő szemcsék alkalmasak lennének radírozásra, de nem lehet hatékonyan használni mert megszárad szinte tényleg 1 perc alatt az arcon tehát nem kenhető)
2. Picit csíp de abszolút kibírható!
3. Használat után szép egészséges ragyogása van a bőrömnek, tiszta, üde, friss!
4. Eltávolítani könnyű.
5. Szeretem az illatát, nagyon friss, pezsdítő.

Evelin2525
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Amiket tapasztaltam:
2. Picit csíp de abszolút kibírható!
3. Használat után szép egészséges ragyogása van a bőrömnek, tiszta, üde, friss!
4. Eltávolítani könnyű.
5. Szeretem az illatát, nagyon friss, pezsdítő.

Ancsuk

2018. január 31.

Nekem eloszor intenziv citrusos illat fogott meg benne, felkeneskor igazi spa elmenyt nyujt, erzodik rajta, hogy dolgozik a boron

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

MormiOrsi

2018. január 31.

Update 2: Eladtam azóta a nagy kiszerelésem. Nem tudom, hogy csak a hideg idő miatt vagy eddig nem vettem észre, de nekem használat után nagyon felnagyította a pórusaimat, kellett egy nap még újra "megnyugodtak". Emellett az elhalt bőröket ugyanúgy szépen leradírozza, csak közben a bőrképém sokkal szebb lett és már nem igazán volt/van mit leradírozni, szóval ezért nem nyúltam érte az elmúlt hónapokban.

Update: Azóta megvettem a nagy kiszerelést és kb. egy hónapja rendszeresen használom! A véleményem semmit nem változott róla, továbbra is imádom! Annyit tennék hozzá, hogy a hormonális aknékkal azért nem tud sok mindent kezdeni (talán hamarabb gyógyulnak, meg az utánuk maradó hegek is), viszont nagyon szépen rendbe tette az arcom egy túlhámlasztás után. Hiába radíroz, közben valahogy eszméletlenül hidratál is és egyáltalán nem lesz tőle száraz, vagy hámlós a bőr. Ellenkezőleg, nekem a hámlós bőrömmel tett egy éjszaka alatt csodát. Legszívesebben minden nap használnám, de jelenleg heti 2-3 az átlag. Továbbra is mindenkinek ajánlom!

Akkor én is csatlakoznék az előttem szóló lelkes értékelőkhöz :)
Egy kis mintát kaptam belőle a boltban és tegnap ki is próbáltam este, mert éppen nagyon kiragyásodtam a különböző krémek kipróbálgatása miatt. Valóban csíp egy kicsit felkenés után, de ez hamar el is múlik, én simán fennhagytam 15 percet, nem kentem vastagon, így nem potyogott és nekem a lemosása sem okozott nagy problémát. Attól féltem, hogy szárítani fogja a bőröm, de miután megtörölgettem egyáltalán nem volt száraz az arcom. Majd reggelre látványosan leszárította/gyógyította/visszahúzta a nagyobb ragyákat, amikkel éppen küszködök, emellett szerintem a pórusaimat is összébb húzta. Szóval engem is megvett a termék, szerintem, ha elfogyott a minta, beruházok a 75ml-be.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Akkor én is csatlakoznék az előttem szóló lelkes értékelőkhöz :)

herakut

2018. január 25.

Nagyon szépen tisztítja és radírozza a bőröm,hetente csak egyszer kell használni mert valóban erős. Néha tudja szárítani a bőröm,de utána a British Rose maszkal be szoktam kenni az arcom és az nagyon jól hidratálja és nyugtatja. Ami szuper tipp az agyagos maszkhoz,hogy a The Body Shopos muszlin kendőjével sokkal egyszerűbben le tudom mosni. Csak benedvesítem és ráteszem az arcomra,utána körkörösen lemosom az arcomról és a kendő mindent leszed(már egy éve használom és semmi baja nincs,mindenre jó a kendőjük).

herakut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).