The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

vattacukorfalat

2020. október 13.

Az ára miatt elég sokáig gondolkodtam mielőtt megvettem, de minden hozzáfűzött reményemet beváltotta, mindenképpen újra fogom venni. Nagyon szépen tisztít, radíroz, összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Agnes91P

2020. október 10.

A boltban beszélt rá az eladó, hogy most kétezer forinttal olcsóbb. Még mindig nem mondom, hogy megéri, mert szerintem ez az ár túlzás érte. Csak az orromra mertem kenni, mert az arcom száraz és érzékeny, nem kenek rá alkoholos/parfümös dolgokat, de az orromon merek kísérletezni. Eléggé csípett, soha ilyen erős illatú dolgot nem próbáltam, és még a lemosás után is éreztem. Nem rossz, csak erős. Viszont a hatása korrekt, kitisztította a mitesszereket és összehúzta a pórusokat. Szóval a hatásra nem lehet panasz, el fogom használgatni, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

d.anett89

2020. augusztus 26.

Csak minták voltak belőle.. De imádom. Kellemesen hűsítő hatású,illetve használata után sokkal puhább,"felszabadult "lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

EszterMA

2020. augusztus 18.

Ez a maszk is jó. De nekem egy idő után elkezdi csípni az arcom egy kicsit piros lesz használat után a bőröm. A márka arcmaszkjai között nekem nem ez lesz a kedvencem de nem tudom lehúzni mert a célt jól szolgálja, tisztít, összehúz. Valakinek biztos bejön. Túlérzékeny bőrre viszont nem ajánlatos aki mégis használná az legyen vele óvatos szerintem akkor csak bizonyos időszakokba érdemes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Foglaltnev2020

2020. augusztus 4.

Kedvenc arcmaszkom! ❤️ A sokadikat használom el!
Mindig szépen helyre teszi a bőröm mikor pattanásosabb, és szépen összehúzza a pórusokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Kedvenc arcmaszkom! ❤️ A sokadikat használom el!

Accika

2020. július 30.

A mini verziót próbálom éppen, már kb. 5-ször használtam, és még mindig van, pedig elég vastagon kenem, úgyhogy igencsak takarékos. Első használatkor az egész arcom bekentem vele, ami nem volt jó ötlet, mert engem is nagyon csípett egyes területeken (pl. orr alatt és mellett), viszont másodszorra már csak a T-vonalra (orr kivételével) és az arcom oldalára kentem (a zsírosabb, problémásabb területekre), ami már jónak bizonyult. Száradás után leradírozom vele az arcom, majd bekenem a HelloBody Coco Gold ápoló arcolajjal, és így isteni a végeredmény! Semmi nem teszi ennyire puhává az arcom, mint ez a kombó! Az illata valóban kicsit erős, de ettől függetlenül csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

anett123

2020. július 22.

Szerencsére csak termékmintát vásároltam, mondván "valami arcmaszk kéne, erről meg amúgy is jókat olvastam". A felkenést követően kb. 1 percig bírtam az arcomon hagyni. Olyan érzés volt, mintha betonnal kenték volna be az arcom, amit mozgatni sem tudok annyira húz, és ennek fejében iszonyatosan égetett, csípett. Az itteni pozitív véleményeket olvasva elképzelhető, hogy csak az én bőröm (vagy kevésünk bőre) nem bírta elviselni, de sajnos nekem nem vált be:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

EvandEra

2020. június 27.

Nagyon tetszett elsőre is. Az a baj hogy rengeteg alkohol van benne és ez érződik rajta, illetve hogy parfümös. Mindezek ellenére nekem nagyon tetszett, szép sima és extra üde volt a bőröm még 1 használat után is, így ha tehetem biztosan megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

cornelia126

2020. június 15.

Heti 2x használom, nagyon szeretem, az illata is jó. Azt kaptam amit vártam is tőle, tisztít, radíroz, szebb bőrkép és mintha a ráncaim is kevésbé látszódnának.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

zsibritagnes

2020. május 2.

Nagyon régóta vágytam erre a maszkra, de lássuk be, nagyon drága. Sikerült viszonylag jó áron hozzájutnom, de még előtte kipróbáltam a mini, 5 ml-es verziót. Hát, nekem szerelem lett első használat után, de azóta már jó párszor próbáltam. A zöld teás maszkot is megvettem, pár éve, azt is nagyon szerettem, de ez ezerszer jobb. Elég durván rászárad az arcra, lemosni nem a legkönnyebb, de közben jól leradíroz. Én közben is érzem a tisztító hatást, de a lemosás után, hű! Konkrtétan azt érzem, hogy fellélegzik az arcom, és a pórusaim teljesen kitisztulnak, és csak úgy ragyog a bőröm, szinte öröm ilyen tiszta arcra szérumot és arckrémet kenni. Már említettem, hogy drága, viszont szerintem heti 1 használat mellett nagyon sokáig bírja, mert egyáltalán nem kell vastagon felkenni, illetve én használok más arctiszítót is, így nincs szükségem erre olyan sűrűn. Szerintem így tekintve viszont teljes mértékben megéri, hiszen nagyon sokáig elég ez a 75 ml!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.