The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

Ár: 500 ft/db vagy 2000 ft/5 db , Eladó: Nikolaj
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: bi22
Állapot: bontatlan, Helyszín: Siófok, fizetés: fizetés: előre utalás után küldöm: posta, Foxpost vagy személyes átvétel (Siófok)
szgreta

2019. november 16.

Egy termékmintát kaptam belőle kipróbálásra.Ez a második TBS arcmaszk amit kipróbáltam,sajnos ez sem vált be.Elvileg az én bőrtípusomnak (zsíros,mitesszerek) megfelelne,de iszonyatosan marja,égeti az arcom már a felkenés után,ami később sem múlik el.Az illatában a teafa érződik ki a legjobban.Az állaga és a színe nekem kissé bizarr (barna darabos),de nem zavaró.Lemosás után nagyon kiszárította a bőröm,soknak bizonyult.Semmiképp nem venném meg,nekem ehhez túl érzékeny a bőröm úgy tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

svdori

2019. november 11.

Kedvenc arcmaszkom! Nagyon szépen tisztít, határozottan látszik az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Kedvenc arcmaszkom! Nagyon szépen tisztít, határozottan látszik az eredmény!

duchess_g

2019. november 8.

Egész jó a pórustisztító hatása, összességében kellemes használni. Negatívuma, hogy a látható mitesszerek ellen nem elég hatásos, enyhén irritál, 1-2 pattanást is tud okozni és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

kovre91

2019. október 16.

Nagyon szeretem, a kedvenc arcmaszkom. Nekem nagyon zsîros a bőröm és tágak a pórusaim is, ez a maszk szépen tisztít, friss és üde lesz a bőröm tőle. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

alegria800

2019. október 11.

Szamomra pozitivumok:

-Ez az egyetlen TBS-os termek amivel meglehetosen elegedett vagyok ( igaz meg csak kb 10-12 termeket probaltam.)
Masodjara vettem ujra, a legutobbi kb 1 ev alatt fogyott el heti atlagosan 1-2 hasznalattal es meg parom is hasznalja neha. -> Sokaig kitart! =)
-Nagyon szeretem az ude, friss erzest amit lemosas utan meg par oraig erzek. <3
-En ugy latom ragyogobb is lesz tole a borom.
-Ha mitereszeket gyilkolaszok es utana vekony retegben alkalmazom, akkor nem vorosodik ki az arcom es be se gyulladnak az esetleges microsebek. Nem tudom jo otlet-e serult borre felvinni, de meg nem volt gond belole...az aktiv szen es a teafa olaj miatt tunt jo otletnek.
-Vegan es allatkiserletmentes, meg elvileg megfizetik az alapanyagot, bar arrol nem esik szo, hogy hogy bannak a munkasokkal a gazdak es hogy hogy bannak A NOVENYEKKEL!!!! (Haha!)
na meg meg valami;
-nem vagyok ra allergias! =) ( ez azert nagy dolog, mert a legtobb TBS cuccra az vagyok, az erzekeny boros termekekre is..=D)

Negativumok:

-Parfumozott.
-Ez a kiszereles nagyon nem praktikus! =/ (mert ugye a tegelyes kivitelezes miatt szarad ki a vegere attol a tatongo legures tertol)
-A beigert porusosszehuzo hatast nem tapasztaltam/tapasztalom, bar nem is vartam.
-Egyszer nagyon megkarcolta az egyik szilard osszetevo a homlokomat es tobb nap volt mire begyogyult. Azota nagyon ovatosan mosom le, de igy is gyakran okozok magamnak makroseruleseket altala.
(A megszaradt maszkot finoman, vizes ujjakkal tapicskolom amig ujra kremes allagu nem lesz es ugy torolgetem eros dorzsolestol ovakodva es folyoviz
alatt oblitem.)

A negativumok ellenere nekem ez a termek siman 5 csillag! <3

Megjegyzes: Sokan panaszkodtak amiatt, hogy potyog... nekem egyaltalan nem potyog, egy uton potyoghat, ha valaki locsog, csacsog mikozben rajta van.
Tuti tipp:
Maradj csendben arra a 10 percre! =D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szamomra pozitivumok:

-Nagyon szeretem az ude, friss erzest amit lemosas utan meg par oraig erzek. <3
-En ugy latom ragyogobb is lesz tole a borom.
na meg meg valami;

Tuti tipp:
Maradj csendben arra a 10 percre! =D

Pomelo

2019. október 1.

Valóban jól tisztítja a pórusokat és mattít, megelőzi a pattanásokat.
Csak csínján kell bánni a mennyiséggel és a gyakorisággal, mert nekem ki tudja csípni a bőröm. Vékonyan kenem és száradáskor azonnal lemosom, legalább 2 nap szünetet tartok két használat között, így nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Valóban jól tisztítja a pórusokat és mattít, megelőzi a pattanásokat.

cinhe

2019. szeptember 10.

Legjobb TBS maszk. Ebből is nagyon kevés elég, sokáig kitart. Problémás bőrnek áldás, remekül. Túl gyakori használtra nem ajánlom. (Max heti 1, de talán 2hetente is elég.) A lemosása kicsi macerás, így javaslom tusolás előtt, megtisztított bőrre felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Honeyhair

2019. augusztus 6.

Ez, meg a zöld teás arcmaszk volt a legelső, amiket megvettem a The Body Shoptól, és nekik köszönhető, hogy még sok minden mást is kipróbáltam és megkedveltem a márka termékei közül. Ebből a maszkból legszívesebben a tasakos kiszerelést vásárolom, részben higiéniai, részben praktikus okokból, meg azért is, mert többektől hallottam, hogy a végefelé beszáradt a tégelyben lévő mennyiség. Szeretem, hogy simává és érezhetően tisztává teszi az arcbőrömet, látványosan szebbé varázsolja. Bár száraz és vízhiányos, nem bánik vele durván ez a maszk, igaz, utána azért bőven ráfér az ápolás. Az extra tisztító hatásért azonban ez egyáltalán nem nagy ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

PetraD96

2019. augusztus 6.

Imádom! Nagyon szépen leszárította a pattanásaim, használat után puha lett az arcom, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Nikkii0326

2019. július 15.

Nekem nagyon zsiros, problemas borom van. Viszont nem szeretek hasznalni zsiros borre valo pakolasokat mert nagyon kiszaritjak az arcomat. Es ennel a termeknel is feltem ettol. Viszont meglepetesemre egyaltalan nem szaritotta a boromet. Az elejen nagyon kellemes husito erzese van. A radirozos reszevel nem voltam kibekulve mert jobbnak tartom a hamlasztast viszont egyaltalan nem durvak benne a szemcsek es nagyon puha, taplalt volt a borom utana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.