KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yvike

2017. december 11.

Szuper tisztítás, a darabkák fanatsztikusak benne, enyhe radírozó funkció, a bőr utána pihepuha.

Yvike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Lili28

2017. december 5.

Ez a kedvenc pakolásom. Nagyon jól megtisztítja a bőröm. Ha elfogy mindenképpen újraveszem.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

derienart

2017. november 18.

Elmondható, hogy luxusérzetet ad. Állaga és illata szuper, a darabkák is jók benne. Viszont nagyon nagyon nagyon szárít. Emiatt kb. csak 2 hetente egyszer használom, utána is nagyon durván kell hidratálni. Drágának drága, de szerintem sokáig elég, megéri. Tisztítani szépen tisztít, egy egy pattanást is szépen leszárít, helyileg is alkalmazható.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

B.Letta

2017. november 12.

IMÁDOM! Én csak ennyit tudok írni róla.Teszi a dolgát,sokáig elég!Fantasztikus termék!Újra is vásároltam.Nálam *5😊

B.Letta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

zsuzsika

2017. november 8.

Nagyon tetszik ez a maszk. Nekem nem éget vagy szárít. Nagyon kellemes, puha lesz utána az arcom, és végre nem olajos. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

zsuzsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Maknae

2017. október 31.

Nagyon jó maszk, bár van olyan, hogy felkenéstől megszáradásig úgy érzem, lemarja az arcom. Máskor meg semmi ilyesmit nem érzek, úgyhogy gondolom, a bőröm kondíciójától függ, mennyire reagál rá durván.
Amikor mintát kaptam belőle, az csodát tett, tényleg kitisztította kb. az összes pórusom, viszont a nagyobb kiszerelésnek úgy veszem észre, gyengébb a hatása. Gondolom, a mintákba mindent beleadnak, hogy meggyőzzenek róla, "kell ez neked", aztán ha ténylegesen beruházol rá, lehet, hogy meglepődsz.
Minden esetre az tény, hogy még nem találtam ennél jobb maszkot. Látványosan tisztítja a bőrt és mattít, de azért hagy a pórusokban tisztítani valót, és nem is húzza össze őket. Rendszeresen veszem, de azért még várok egy jobbra.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Panda90

2017. október 18.

Messze a legjobb arcmaszk, amivel eddig találkoztam. Csodát tett a bőrömmel:) 2-3 használat elég volt ahhoz, hogy teljesen rendbe tegye a bőrömet és az összes pattanást, mitesszert eltüntesse. Egy kicsit csíp, de nem vészes. Az illata kimondottan tetszik nekem. Csak ajánlani tudom!

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: Azóta megvettem a nagy kiszerelést és kb. egy hónapja rendszeresen használom! A véleményem semmit nem változott róla, továbbra is imádom! Annyit tennék hozzá, hogy a hormonális aknékkal azért nem tud sok mindent kezdeni (talán hamarabb gyógyulnak, meg az utánuk maradó hegek is), viszont nagyon szépen rendbe tette az arcom egy túlhámlasztás után. Hiába radíroz, közben valahogy eszméletlenül hidratál is és egyáltalán nem lesz tőle száraz, vagy hámlós a bőr. Ellenkezőleg, nekem a hámlós bőrömmel tett egy éjszaka alatt csodát. Legszívesebben minden nap használnám, de jelenleg heti 2-3 az átlag. Továbbra is mindenkinek ajánlom!

Akkor én is csatlakoznék az előttem szóló lelkes értékelőkhöz :)
Egy kis mintát kaptam belőle a boltban és tegnap ki is próbáltam este, mert éppen nagyon kiragyásodtam a különböző krémek kipróbálgatása miatt. Valóban csíp egy kicsit felkenés után, de ez hamar el is múlik, én simán fennhagytam 15 percet, nem kentem vastagon, így nem potyogott és nekem a lemosása sem okozott nagy problémát. Attól féltem, hogy szárítani fogja a bőröm, de miután megtörölgettem egyáltalán nem volt száraz az arcom. Majd reggelre látványosan leszárította/gyógyította/visszahúzta a nagyobb ragyákat, amikkel éppen küszködök, emellett szerintem a pórusaimat is összébb húzta. Szóval engem is megvett a termék, szerintem, ha elfogyott a minta, beruházok a 75ml-be.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Akkor én is csatlakoznék az előttem szóló lelkes értékelőkhöz :)

Greta1996

2017. október 10.

Az eddigi legjobb arcmaszk amit a kmbinált bőrömre találtam. Hidratált és puha utána a bőröm, kitisztítja a pattanásokat, láthatóan összehúzza a pórusokat. Igaz, hogy kicsit drága, de nagyon sokáig elég, legalább 20x használtam már, általában heti 1x, mikor problémásabb a bőröm 2x.

Greta1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

dbsdn

2017. október 5.

Nagyon-nagyon sok maszkot próbáltam ki eddig, kb. 2-3 naponta biztosan felteszek egyet. Szeretem - mivel zsíros a típusom - lehúzni a bőröm "olajosságát", az esetleges bőrhibákat, gyulladást.
Éppen egy stresszes időszakban, problémás bőrrel álltam a nagyvilágban, egy közelgő azt hiszem, esküvő előtt, amikor kipróbáltam ezt a CSODÁT... mert ez kérem szépen az.
Enyhén bizsergető érzéssel jár a felvitele, de 1-2 p és ez elmúlik, lendüljetek túl rajta. Azonnal dolgozni kezdenek az összetevői, érezhető, ahogy a pórusok húzodnak össze és megnyugszik a problémás bőr. Simán fenn szoktam hagyni akár fél-1 órát is (minimális a lepergése) és annál finomabb, puhább, hidratáltabb lesz a bőröm, nem irritálja, hogy tovább hagyom fenn. Úgy érdemes leszedni, hogy bő vizzel kvázi beáztatjuk, és amikor felpuhul és el kezd lejönni a maszk, kis szivaccsal rásegítünk. Lehet, hogy nem a "legtisztább" maszk, amivel valaha volt dolgom (érdemes nem a legszebb ruhánkban feltenni az arcunkra), de számomra és a bőrömnek eddig a leghasznosabb-látványosabb-hidratáltabb eredményt hozta.
Az ára valóban borsos, de az eredmény annyira magáért beszél, hogy ezt a terméket 1000%, hogy újravásárolom. Nem mellesleg vegán.

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).