The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Az Instaglow CC krém színkorrigáló és ragyogásfokozó sminkalap, mely csökkenti a pórusok láthatóságát, egységesíti a bőrtónust és fokozza a bőr természetes ragyogását. 20 faktoros fényvédelemmel védi bőröd a káros UV-A és UV-B sugaraktól és 24 órán át tartó hidratálást biztosít.

• Egyenletes bőrtónus
  • Természetesen ragyogó, egészséges kinézetű bőr
  • kevésbé látható pórusok
  • 24 órán át tartó hidratálás
  • Használd önmagában vagy alapozó alá

Nikki1202

2020. február 24.

Peachy Glow mellett tettem le a voksom az üzletben, én smink alá használom, primer előtt, főképp a fényvédelem miatt, de primerrel használva minimalizálj a pórusokat, én szeretem, valószínű újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

Kispanda

2019. május 15.

Bright glow árnyalat van meg. Aha, ragyogás fokozó, mert tele van csillámmal. Nehezen jön ki a tubusból, furcsa felkenni. Én a bőrtónus egységesítéséből semmit nem észleltem. Kicsit zsíros is a bőrömnek. BB krém mellé szoktam néha használni, hogy ne hiányozzon a highlighter.. bár úgy érzem inkább csak placebó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Vanília

2017. július 14.

Mintát kaptam belőle és egyszer próbáltam, utána elajándékoztam. Az egyetlen pozitívuma, hogy nem okozott irritációt, legalábbis nem a bőrömön. Az orrom irritálta: egész nap éreztem egy olyan (mások számára talán nem kellemetlen) barackillatot, amitől falra másztam. Olyan kitartóan lengett körül, mint a legerősebb parfümök (sem). Egyéb általam ismert CC krémekkel összehasonlítva alig van hatása, alig változtat valamit a bőrképen, inkább olyan, mint egy hidratáló krém - egyszóval nekem nagyon nem vált be. A két csillag csak azért jár, mert éreztem némi hidratálást az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

Kedi81

2017. július 11.

Nemrég szereztem a Bright Glow-világos bőrre való változatát,megtetszett,hogy fényvédős és pórus finomító hatású,gondoltam hétköznapokra esetleg helyettesíthetem vele az alapozót vagy BB krémet,mivel szebb bőrtónust is ígér,hát.....sajnos nem,sőt az alapozó se lesz tartósabb,ha alákenem,mint ahogy a többi véleményezőnek,meg úgy vettem észre,hogy a T-vonalban előbb át is fényesedik az arcom mikor ezt használtam az alapozó alá:-(((
Szerintem kevésbé zsíros bőrön szebben mutatna,talán,még próbálgatom,hátha.....addig is kap egy jóindulatú három csillagot :-)

Update:
Sajnos nem jött be,fel is tettem eladásra,hátha valakinek jobban teljesít,talán akinek kevésbé hajlamos a bőre a fényesedésre:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Update:

pont

2016. július 20.

már elég régóta használgatom (kb rögtön a megjelenése után lecsaptam rá), de nem írtam róla, mert még mindig nem nagyon tudom hova tenni a hatását illetően. nem mondanám túl szépnek a bőröm, így nekem önmagában nem egy nagy durranás, egy szebb arcbőrön lehet, hogy látványosabb lenne a változás. alapozó alá viszont elég jó, úgy vettem észre, hogy tartósabb lesz tőle a smink és tényleg lesz egy egységesebb, szép fénye, persze nem olyan látványos, de azért érzékelhető a különbség. kicsit féltem, hogy mit fog kihozni a zsírosodásra hajlamos bőrömből, de szerencsére eddig még semmi gondot nem okozott. néha azt érzem, hogy tök felesleges, de tulajdonképpen szeretem használni, sokkal jobb érzés, ha rajtam van. ha olcsóbb lenne, biztos, hogy újra megvenném, így nem tudom, de egy próbát mindenképpen megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

lysza1985

2016. július 7.

Nagyon megtetszett, mikor megláttam ezt az újdonságot és annak ellenére, hogy sokan nem írtak róla jót, megvettem a peachy glowt. Önmagában igazából látványos változást nem látok tőle, az biztos, hogy az én normál bőrömet sem hidratálja, színben egy icipicit egységesít, pórusokat nem látom kisebbnek. Viszont az alapozó szebben mutat rajta, tehát inkább sminkalapnak lehet jó. Az ára miatt nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Asianlover

2016. június 11.

Elsősorban a magas UV A védelem miatt választottam. Szuper, hogy nagyon gyorsan beszívódik és nem fényesíti a bőrt túlzottan/kb egyáltalán. Nyárra nagyon kényelmes viselet. Egyetlen gyengéje a beígért hidratálás. Az én vízhiányos bőrömmel hidratálóval kezdek alatta, ezért csak a 4-es. Szívesen venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.