The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. augusztus 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

duchess_g

2023. április 3.

Jo kis egyedi body shop-os kokuszos illat. Mondjuk en nem pont ilyennek kepzelnek el egy kokuszos testvajat. Az illata sajnos semennyire sem tartos, hidratalo hatasa a szokasos body shop-os kozepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

nellory816

2023. január 18.

a kicsi kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam, 3000 forintért ami azért szerintem elég sok. szerintem ennyi pénzért nagyon kevés termék van a tégelyben, amit egyébként is elég nehéz kiszedni belőle. 1 hónap után az illata már nem a megszokott műanyag kókusz illat, eskü lejárt termék szaga kezd lenni. a bőrömmel nagy csodát nem tesz, egy középkategóriás testápoló színvonalát hozza számomra. nem éri meg, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

mafalda

2022. szeptember 14.

Imádom az illatát, azonban az új testvaj verziók száraz állaga számomra borzalom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

viki30

2022. június 20.

Első testvajam a márkától. Imádom a kókuszos dolgokat. Illata nagyon kellemes, az állaga imádom, ez a vajas élmény, lágy, könnyű, én lefekvés előtt a kezemre használom, puha lesz tőle, sokáig jó illatú, másnap is érezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

sabrirory

2022. április 9.

Nagyon sűrű állaga van, nehéz kivarázsolni a tégelyből. Amikor felkenem, nehezen szívódik be, sokáig érezem a krémes-zsíros réteget a bőrömön. Átlagosan hidratál, nem igazán lett a kedvencem. Ajándékba kaptam. Magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

susi95

2021. december 25.

Ajándékba kaptam tusfürdővel és kézkrémmel együtt. Állagra nagyon sűrű, viszonylag hamar beszívódik. Hagy maga után egy nehezen lemosható, síkos réteget a bőrön. Semmi természetes kókusz illatot nem érzek rajta, nagyon mű, édes, fejfájdító, és tartós illata van. Ki nem fogom dobni, mert ártani nem árt, de szerintem túl van árazva, ennél olcsóbban lehet kapni jobb, és természetesebb összetevőjű krémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

Vivien77

2021. július 3.

Nagyon finom az illata, de nekem sajnos az állaga nem tetszett, nem szívódott be a bőrömbe egy réteget képezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

boni04

2021. április 30.

Ó, ez az örök kedvenc nálam! Nagyon tápláló, imádom az illatát! Többször újravettem, lassan kezdek kinőni a tbs-ból, főként az áraik miatt, de ez marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

TimiK

2021. április 26.

Nem szerettem, el is ajándékoztam. Annyira mű illata van, szinte kellemetlen magamon érezni, a férjemnek se tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Mrk93

2021. április 20.

Kókusz imádat minden mennyiségben! Elég tömény és nehéz krém, ezért inkább hidegebb időben kenem. Lefekvéskor a talpamba masszírozom, reggelre jó puha lesz tőle. Nehezen szívódik be. Illatra hozza a megszokott body shop színvonalat. (Megenném legszívesebben 😀)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.