Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. augusztus 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

annabngr

2019. július 16.

az összes illatban szuper! megéri a nyári leárazásban a 400ml-s változatot választani

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

kgk

2019. május 5.

Nagyon jol hidratalja a bort, abszolut puhava varazsolja. Az illata nekem picit tul eros, annak ellenere, hogy szeretem a kokuszillatot.
Mindent osszevetve, ajanlom ezt a termeket es megy az 5 pont :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Mindent osszevetve, ajanlom ezt a termeket es megy az 5 pont :)

LindaErnszt

2019. március 23.

Nagyon szeretem a kellemes kókusz illatát, nagyon szépen hidratálja a száraz bőrömet, három 200 milis van itthon belőle🙈😅.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Próbaképpen csak a kisebb kiszerelést rendeltem meg. A kókusz illatú dolgokkal van, hogy nagyon mellélőnek, ezért nem mertem bevállalni a nagy dobozosat. Jól döntöttem, mert ez számomra kissé mű kókusz illatú. De ez az egy kifogásom van. Nagyon jól hidratál, tartalmasabb, intenzívebb ápolást nyújt a bőrnek, mint a márka többi testvaja, amit próbáltam. Szárazabb bőrre való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Sisszy

2018. október 6.

Természetes kókusz illat. Könnyen beszívódik, még másnap reggel is érezni az illatát. Rendkívül puha és bársonyos lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Itsnoloss

2018. augusztus 31.

Most épp a nagyobb kiszerelést használom, már majdnem egy éve odavagyok ezért az illatért! Utána egész nap érzem az illatát, szerintem nem túl ragacsos,és én azt is szeretem benne, hogy nehezebben kenhető, kicsit sűrűbb, mint a többi amit kipróbáltam a Body Shop-ból. Én ekcémás vagyok, nekem ennek a tüneteit is megszünteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

gothy

2018. augusztus 25.

Ebből is a kisebb kiszerelést vásároltam meg. Szerencsére, mert kiderült, hogy a termék valamelyik összetevőjére allergiás vagyok. A használata után tele lettem vörös foltokkal. Az illatát viszont szerettem, és szerencsére kézkrémnek el tudtam használni. (Amit annyira nem értek: a kezemen kevésbé érzékeny a bőröm???)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Romi96

2018. július 22.

Nagyon jól hidratál, a heti egy-két használat nekem bőven elegendő. Az illata is isteni, ráadásul szinte egész nap érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

vrgdo1991

2018. június 9.

Finom az illata, enyhén kókuszos (nem művi). Elég erősen hidratál, nem is szívja be teljesen a bőröm. Heti 1-2 alkalommal használom. Nem rossz, de újravenni nem fogom.

Up.: sokkal jobb testvajak vannak pl.: az Alverde, töredék árért. Elajándékozom, csak sajnálom, hogy a márkanévért ennyit kellett fizetnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

kimmy

2018. május 20.

Barátnőmnek rendkívül problémás bőre van, neki ajánlották, de a boltban próbálgatva én is beadtam a derekam. Én szeretem az illatát, a hatása meg számomra döbbenetesen jó. A munkahelyi szappan teljesen kikezdte a kézfejem és noha ezt főként a lábamra használom, a maradákot mindig a kezemen kenem szét és hipp-hopp rendbe hozta. Ha elfogy, biztos újraveszem, pláne, hogy nálunk (Anglia) diákkedvezmény is van a Body Shopban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.