The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

Ár: 1500 Ft , Eladó: TappancsLilla
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, 16 ker, fizetés: Banki átutalás/készpénz, személyes átvétel előnyben m2/m4 vonalán, 16. kerületben megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mafalda

2020. január 27.

Nagyon szép színt ad a számnak. Kellemesen ápol, ez a második lip juicer amit vettem az előzőt is imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

valencica

2019. március 18.

A másik szín nagyon pozitív véleményei alapján vettem ezt, mert ennek jobban tetszett a színe, imádom az ilyen lilás árnyalatokat a számon. Hát, nekem ez a színezés nagyon kevés. :-/ Illetve úgy mondanám, hogy sokkal erősebb színt vártam (olyat, mint pl. a Labello új színezett matt ajakápoló rúzsa). Cuki amúgy, meg jó az illata, ápol is, de a színe nekem felkenve nem ad kb. semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

franciska.papp18

2018. május 9.

Számomra büdös :D Pont az előttem szóló ellenkezőjét mondom róla. Egyébként praktikus kis termék, tök jó a csomagolása, a színe, de az illátaval nem tudok megbarátkozni. Úgyhogy aki ki szeretné próbálni, szerintem szaglássza meg előtte mindenképpen, mert egy nagyon megosztó és erős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Rozsaszinponilo

2018. március 4.

Az íze/illata fantasztikus! Nagyon praktikus a csomagolása, tetszik a piramis alakja, egy mozdulattal fel lehet kenni.
Ápoló hatása ugyanolyan, mint a többi TBS ajakápolóé: nem rossz-nem rossz, de volt már jobb is :)
Picit figyeljetek viszont arra, hogy meglepően látszik az ajkadon a színe. :D Én 3 erős kenéssel applikáltam fel, és egy gyenge pigmentáltságú rúzzsal ért fel a lilás, mályvás szín. Egy körös kenéssel nem látszik a szín, és elég ez is az ápoláshoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.