The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

Viki0910

2021. május 4.

Ez volt az első lip juicerem és biztos újra veszem ezt vagy egy másik változatát. Számomra ez sokkal jobb volt, mint az összes eddig kipróbált ajakápolók. Jól hidratál,szép a színe és nekem az illata is tetszett, valamint nagyon sokáig elég. Egyetlen negatívuma szerintem az alakja, csomagolása. Míg az elején nagyon könnyedén fel tudtam vinni, a végén már nehezen lehetett kiszedni a terméket csomagolásból. Összességében egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

mafalda

2020. január 27.

Nagyon szép színt ad a számnak. Kellemesen ápol, ez a második lip juicer amit vettem az előzőt is imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

valencica

2019. március 18.

A másik szín nagyon pozitív véleményei alapján vettem ezt, mert ennek jobban tetszett a színe, imádom az ilyen lilás árnyalatokat a számon. Hát, nekem ez a színezés nagyon kevés. :-/ Illetve úgy mondanám, hogy sokkal erősebb színt vártam (olyat, mint pl. a Labello új színezett matt ajakápoló rúzsa). Cuki amúgy, meg jó az illata, ápol is, de a színe nekem felkenve nem ad kb. semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

franciska.papp18

2018. május 9.

Számomra büdös :D Pont az előttem szóló ellenkezőjét mondom róla. Egyébként praktikus kis termék, tök jó a csomagolása, a színe, de az illátaval nem tudok megbarátkozni. Úgyhogy aki ki szeretné próbálni, szerintem szaglássza meg előtte mindenképpen, mert egy nagyon megosztó és erős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Rozsaszinponilo

2018. március 4.

Az íze/illata fantasztikus! Nagyon praktikus a csomagolása, tetszik a piramis alakja, egy mozdulattal fel lehet kenni.
Ápoló hatása ugyanolyan, mint a többi TBS ajakápolóé: nem rossz-nem rossz, de volt már jobb is :)
Picit figyeljetek viszont arra, hogy meglepően látszik az ajkadon a színe. :D Én 3 erős kenéssel applikáltam fel, és egy gyenge pigmentáltságú rúzzsal ért fel a lilás, mályvás szín. Egy körös kenéssel nem látszik a szín, és elég ez is az ápoláshoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.