The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka1225, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

cheza

2019. október 6.

Sajnos nem hidratál, legalábbis nem megfelelően, és gyönyörűen összeáll színes csimbókok formájában a számon, ami nagyon csúnya. Azt azért el kell mondjam, hogy másik színben az ugyanilyen ajakápolót meg szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

RaSari

2019. július 15.

Én nagyon szeretem. Akárhol elfér, természetes színt ad, nagyon jó az illata és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Kitti0120

2019. április 6.

Szamomra nem hidratalja az amugy is brutalisan cserepes ajkamat.De az illata valami fenseges ugyhogy elhasznalom:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

lexyweaver

2019. február 7.

Nem használom sokat, mert nem hidratál és kiemeli a száraz részeket. Az illata nagyon finom, a színe is szép (piros). Hidratált ajkakon jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

V1kt0r1

2019. január 23.

Nagyon tetszik az illata és a színe is. Jól hidratál. Már régóta nézegettem, de csak most télen vettem meg, és nagyon jól tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

agopcsatimi

2019. január 5.

Nagyon tetszik! Az illata valami zseniális, öröm használni. Nekem nagyon jól hidratálta az ajkaimat, miközben egy kis színt is adott nekik. Tervben van hogy a többit is kipróbáljam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

nekyra

2018. december 15.

Színez, de nem hidratál, nem jó a kupakja sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Színez, de nem hidratál, nem jó a kupakja sem.

EBoglarka

2018. október 2.

A kedvenc ajakápolóm és a lip juicerek közül a kedvencem. Csodás illatot, pici természetes színt, és kellemes hidratált érzést hagy maga után. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Wr.

2018. szeptember 23.

Engem kellően hidratál, és az illata! 👌
Igazi befektetés. Hátránya maximum annyi van, hogy a vége felé nehez már úgy használni, hogy vékony vonalat tudjon húzni vele. Illetve hát igen, szóltak már meg, hogy milyen buttplugot használok a számra, szóval a termék tervezésénél ezt nem gondolták végig... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Engem kellően hidratál, és az illata! 👌

deodata96

2018. augusztus 13.

A babás sminkemhez rúzs helyett is simán elmegy, szép a színe, tartós is, kibírta az evés-ivást, a szám is hidratáltabb mióta használom. Nekem bejött, már megvettem 2 különböző színt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.