The Body Shop

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 5.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ajakradír száraz, cserepes szájra. Rúzsozás előtt érdemes hámlasztóként használni. Fő hatóanyaga a marula olaj.

nagyalexandi

2019. november 2.

Szerintem ez egy használhatatlan termék.
Nagyon gyorsan fogy. A száj bőrét szinte csikarják a benne található darabkák.
Mintha nem lehetne lemosni, ragad, tapad utána a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Szerintem ez egy használhatatlan termék.
Nagyon gyorsan fogy. A száj bőrét szinte csikarják a benne található darabkák.
Mintha nem lehetne lemosni, ragad, tapad utána a szám.

LoRs

2019. október 10.

A reggeli rutin része rúzsozás előtt. Mivel sajnos nagyon száraz a szám, ezért többféle ajakradírt is kipróbáltam már, de ez vált be a legjobban. A Lush Bubblegum illatú ajakradírja is jó, de nyáron szinte megolvad, illetve nem szeretem annyira a tégelyes-belenyúlós megoldást. Sokáig elég, nekem napi 1-2 használattal kb. 6-8 hónapig. Egyetlen hátránya az ára...csak ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

valencica

2019. április 29.

Csalódás.:( Pedig nagyon vártam, hogy végre kipróbálhassam, mert meguntam kenegetni a hagyományos kiszerelésű ajakradírokat, amik még a körmöm alá is beragadtak. A rúzs forma nagyon menő, az illata is finom, viszont nekem ez a "radírozás" semmit nem ér. Mint halottnak a csók. Alig érzem benne a radírozó szemcséket, szerintem ez kb. egy ajakápoló. Lehet ha napi többször használom, akkor jó lesz a hatása, viszont akkor meg nagyon hamar el fog fogyni. :-/

Update: Megszoktam, naponta 1x használom este, és (bár már nincs hideg és szél..) jól teszi a dolgát. Érdekes, hogy nem egyeneletesen van benne a szemcse, az elején tényleg nem éreztem. Aztán eljőjöttek a kis darabkák. És annyira nem is fogy gyorsan! Legyen most inkább 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

izabella73

2019. február 3.

Kicsit drágának találtam,de kellett valami mert így télen hiába kenegetem a számat,bármilyen ajakápolóval,mindig kiszárad.Ez szépen leszedi a bőrdarabkákat,utána sokkal szebb és puhább a szám.Illata és ize is kellemes,könnyű,praktikus a használata,és mivel azt hozta amit vártam,így nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Banszky

2019. január 26.

Picit csalódás számomra is. Nagyon örültem,hogy végre letudtam csapni rá,régóta kerülgettem. Baromi drága egy ilyen kis kiszereléshez és valóban nagyon gyorsan fogy,NEM napi használat mellett is. Talán azért mert nem radíroz olyan hatékonyan sem,ezért 6x áthúzom a számon a rúzst... Egynek elmegy,jó az illata,íze,kipróbáltam de maradok az otthoni kristálycukor+olivaolaj kombónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Madi

2019. január 21.

Vegyes érzelmeim vannak.
Radírozni radíroz, tetszik az ötlet, hogy olyan, mint egy rúzs, DE: 2700 forint, úgy fogy, mintha enném és hatékonyságban meg sem közelíti a tégelyes társait, amik átlag 2000 forinttal drágábbak és sokkal sokkal tovább bírják napi használat mellett is. Ezt eddig kétszer használtam és már a negyede elfogyott. Nem újravevős, maradok a Jeffree és a MAC radírjainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Vegyes érzelmeim vannak.

kami_ll

2018. május 26.

Ha lehetne 10 csillagot adnék. Nincs olyan időszak az évben amikor ne lenne cserepes a szám :( a rúzsokat főleg a folyékot mattokat viszont imádom, és ez a két dolog nem nagyon fér össze. Így próbáltam ki ezt a csodát. Mindennap nem használom, de ha elkezdek valahova készülődni átradírozom vele a szám, így kerül rá egy réteg amit nem dörzsölök le, hagyom hogy hidratáljanak az összetevők, aztán néha összedörzsölöm a szám ismét hogy kicsit még radírozzon. Negyedóra/félóra elteltével tökéletes az eredmény. Eltűnnek a kis bőrdarabkák a számról és már mehetnek is a rúzsok :)
Plusz pont hogy egyszerű a használata a kivitelezésnek köszönhetően. A lush ajakradírokat is imádom, de azért az nagyobb macera ujjal, mint ez (és nem is ilyen hatásosak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

bingus86

2018. április 18.

Valóban, tökéletesen teljesíti,amit ígér. Az én szám mindig cserepes és száraz, de ez végre reményt adott nekem is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

vajdalilla22

2018. március 17.

Amit ígér meg is teszi. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Amit ígér meg is teszi. Ajánlom

sztich

2018. január 20.

Kellemesen bizsergető érzést nyújt. Valóban felturbózza a vérkeringést, és teltebbnek hat az ajak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Emolliensek: Hydrogenated Coconut Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Lanolin Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.