Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

The Body Shop Satsuma,Mandarinos Kézkrém
Ár: 1000 , Eladó: Niki0214
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécs,postai úton vagy automatákba
keserutimi

2018. szeptember 3.

Ajándékba kaptam Amerikából. A sok negatív vélemény ellenére nekem tetszett az illata. Jó volt használni tavasszal és nyáron, jól hidratált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Niki0214

2018. július 23.

Nekem bejött az illat,bár az ár és a hidratálás érzés kicsit alulmarad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nekem bejött az illat,bár az ár és a hidratálás érzés kicsit alulmarad!

anita0828

2016. július 28.

Ha fegyvert fognak a fejemhez se venném meg újra! Nagyban tombol nálam a The Body Shop mánia, úgyhogy ő lett a következő áldozat. Kár volt...A szaga (igen szaga, nem illata) egy az egyben mosogatószer szagú és nem a kellemes fajtából. Ráadásul nagyon tolakodó és erőteljes. A boltban direkt megszagoltam, de nem kentem magamra, mert jó illatúnak tűnt a kis tégelyből..hiba volt. A hatásától sem dobtam hátast: vizezett, nagyon híg valami és egyáltalán nem hidratál (nem mintha nagy hidratálásra lenne szüksége a kezemnek, főleg most nyáron, de ez semmit nem használ). Egy másik bajom az, hogy iszonyatosan drága. Ahhoz képest milyen kis semmilyen, szörnyen túl van árazva. Ha meglátjátok a boltban, meneküljetek! Ha lehetne 0 csillagot adni, vagy annál is kevesebbet, ez a termék megkapná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Amea

2015. szeptember 17.

Utazás közben egy duty free shopban vettem, amolyan gyorssegélyként. Ó, megfontolatlanság. Legalább letekertem volna a kupakját! Elképesztően agresszív, tolakodó műnarancs-műmandarin illata van, tényleg mosogatószerre emlékeztet legjobban. Nem tudom, hogy ettől én voltam-e jobban meglepődve vagy az utastársaim, de sose kaptam még ennyi rosszalló pillantást a repülőn. Ezek után meg igazán elvárnám a hatékonyságot, de sajnos abban is alulteljesít.
Két csillag, de csak mert nem azonnal kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Két csillag, de csak mert nem azonnal kuka.

BloodEve

2014. december 8.

volt régen egy narancsillatú mosogatószerem...ez olyan illatú. ár-minőség arányban alul teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Limonene, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citral, Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)