Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Varázsold simává és puhává az érzékeny bőrt ezzel a gyengéd, krémes bőrradírral, amely őrölt mandulahéj darabokat tartalmaz, így hatékonyan, mégis nagyon kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, és puha, hidratált bőrt hagy maga után."

Adriii93

2019. február 16.

Jó az illata, kellemes, krémes állaga van, de nagyon gyorsan fogy és nekem nem tűnik elég hatékonynak. Értem én, hogy érzékeny bőrre fejlesztették ki, de annyira aprók a kis szemcsék benne, hogy nem sok hatását érzem. Előtte egy Mr. Body-s radírt használtam, ami pedig kifejezetten nagy szemcsés volt és ahhoz képest még markánsabb a különbség.
Ezért az árért nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Ezért az árért nekem nem éri meg.

Kingácska0807

2017. május 30.

Roppant kíméletes, de pont ezért nem érzem elég hatékonynak. Olyan mint egy testvaj, pici radírdarabkákkal. Gyorsan fogy heti egy használat mellett is,sok kell egyszerre belőle. Így ár-érték arányban nálam csak egy hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

babyface

2017. március 23.

sajnos ő sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket (mint sok másik bodyshopos testradír)... :( pedig nagyon felcsillant a szemem mert állagban hasonlított a moringás testradírhoz és gondoltam a benne lévő mandulahéj darabok biztos kicsit durvábban radíroznak, de sajnos nem... :( ami persze egy érzékeny bőrre kifejlesztett termékcsaládnál érthető, de azért nekem mégis hiányzik, hogy érezzem, hogy dolgozik a radír a bőrömön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

lenochka

2017. február 14.

Amikor a boltban megszagoltam és kipróbáltam ezt az új testradírt, egyértelmű volt, hogy ez lesz az egyik, amit szeretnék tesztelni. Mégpedig azért, mert illatra és első ránézésre kísértetiesen hasonlított a L'occitane mandulás testradírra, amit imádok, mert hihetetlenül jó, ugyanakkor sajnos hihetetlenül drága is... Nos itthon kiderült, hogy azért nem teljesen olyan, de nagyon közel áll hozzá, viszont ez feleannyiba kerül, mint a L'occitane terméke és 50ml-lel több van benne.

A Mandulatej & Méz testradír sűrű, krémes textúrájú, engem picit testvajra emlékeztet az állaga. Viszonylag picik a radírozószemcsék, viszont részemről lehetne kicsit több is belőlük, de így legalább valóban jó lehet ez a testradír érzékeny bőrre is, mivel az őrölt mandulahéjdarabkák hatékonyan, de kíméletesen radíroznak, egyáltalán nem karcolnak. Nekem nem szárította a bőrömet és nem tapasztaltam húzódó érzést sem. Kellemes mandula illata van, nem annyira intenzív, mint a L'occitane testradír illata, ez inkább ilyen krémesebb, lágyabb mandula illat, de nekem nagyon tetszik, szerintem remekül illik a hideg évszakhoz.
Ami azt illeti, ez a testradír az 5990Ft-os árával korántsem mondható olcsónak (bár a L'occitane-oshoz képest jóval kezdvezőbb árú), de ha valaki szereti a mandulaillatot és szeretné ilyesmivel kényeztetni a bőrét, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Hydrogenated Jojoba Oil, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylyl Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2