The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hidratálja a száraz bőrt, selymessé és puhává teszi.

bszandi

2018. április 26.

extra száraz bőrömre használom, nagyon-nagyon finom az illata, és nagyon jól hidratálja és hidratáltan tartja 2-3 napig a bőrömet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

maszatkaanna

2018. február 9.

Nagyon jó az illata, viszont az extra száraz bőrömet nem hozta rendbe, (pedig a mangós az egyik amit a szárazabb bőrre ajánlanak.) Egyszerű testápolónak viszont megfelel. Sajnos nagyon gyorsan fogy és elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Mintia

2017. szeptember 27.

Nem szeretem a TBS testápolóit, mert nagyon ragacsosak, és sokáig nem szívja be őket a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Ez lett a legújabb kedvencem a Body Shoptól. Könnyen felszívódik, hidratál és mennyei az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

edi01

2017. június 23.

Szerettem bar nem volt ugyanolyan mibt a tusfurdo es testpermet illata. Hidratalas szempontbol jo volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

kisritus

2017. január 18.

Egy kolléganőmön éreztem meg az illatát, nagyon tetszett, és aztán kaptam is tőle egy testápolót.
Én főleg az illata miatt használtam, mert az tényleg zseniális, testápolóként nem volt túl emlékezetes, és az ára is brutális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

szofip

2017. január 9.

Nagyon szeretem, finom az illata, a borom teljesen beszivja, nem marad zsiros, ragacsos. Az ára miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

dora825

2016. április 24.

Imádom ezt a testápolót! Az illata nagyon jó(tényleg mangós joghurt),nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál. Habár akinek nagyon száraz a bőre annak nem ajánlom mert nem hidratál annyira. Szerintem annak tökéletes akinek normál vagy akár kicsit száraz bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

krémparádé

2015. július 31.

Minim van, pontosan olyan, mint egy mangós joghurt (amilyent ma reggelire is ettem :) ), édes, de nem olyan mézesen és üdítően, mint a tusfürdője, azt valahogy jobban szeretem. Jól beszívódik, és ha nem is tökéletesen, de táplál. Az illata sokáig érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

gazdavivi

2014. december 17.

Nekem bevált, mivel jól hidratál hamar beszívódik nem ragad viszont kellemes illatot hagy maga után ami lágy puhasággal párosul. Az adagoló feje is szuper jó hisz kevés elég belőle, egy nyomással valóba annyi jön ki amennyire az embernek szüksége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Dicaprylyl Ether, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentaerythrityl Distearate, Acrylates/ Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Lauric Acid
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Myristic Acid, Lauric Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Myristic Acid, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Citral
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.