The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. október 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed alapozó, mely egyenletes fedést biztosít. Száraz bőrre ajánljuk.

andori

2019. február 18.

A boltban az eladó lány a drágábbat akarta velem megvetetni, de nem bántam meg, hogy az eredeti elhatározásomnál kitartottam. Szerintem nagyon szépen fed, nagyon könnyűnek érzem az arcomon és szépen le lehet mosni, kicsi korrektort kell ugyan alá használnom, de ez valószínű a foltos arcbőröm miatt van. Fényvédőt is tartalmaz és pici is elég belőle. Újra fogom venni. :)

Kivontak a forgalombol, tragedie :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Kivontak a forgalombol, tragedie :(

kockasfulu

2017. október 13.

Én alapvetően a könnyedebb, nem túl intenzív fedés híve vagyok, azt szeretem, ha a természetesség látszata megmarad. Na, számomra ez a tökéletes alapozó ehhez. Világos bőrre is nagy a választék, rendszerint 1-es, 2-es színűt veszek mindenből, itt viszont a sminkelős hölgy az 5-öst ajánlotta, és nagyon be is jött. Nem fojtja meg a bőröm, annak ellenére, hogy más alapozóktól kipattogok 1-2 nap utána, ezt kifejezetten jól viseli a bőröm. Mondjuk alapozónak alapozó ettől függetlenül, szárítja a bőröm, nagyon kell alá az arckrém. Viszont nem zsírosodik tőle végre a bőröm, ez mindent megér!

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

kdorci

2017. szeptember 22.

Mivel nekem eléggé pattanásra hajlamos a bőröm és van pár heg is rajta, nem mondanám, hogy a legjobb választás rá. Mégis elvagyok ezzel az alapozóval. Nincs nagy fedése, de így nyárra bőven elég is volt. A bőrhibákra így is kennem kell korrektort. Tehát adott egy szép bázist az arcomnak, nem nehezítette el sőt, én úgy éreztem a hidratáló is elmaradhat alóla, mert azért van benne ilyen anyag is :) Nem mondanám, hogy újravenném, de egynek tökéletes. :) Akine meg főleg szép alapból is a bőre az vegye meg bátran :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Jojesz

2017. szeptember 21.

Bevált. Nagyon világos a bőröm és ebben a tartományban általában nincs nagy választék, de ez telitalálat. Nem látszik az alapozó, egyszerűen szebb és egyöntetűbb az arcbőröm.
Lehet kérni kis mintányi adagokat, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Lehet kérni kis mintányi adagokat, érdemes kipróbálni.

Sheilagold

2017. június 11.

Száraz, érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van.

Szépen fed, átlag napokon nem szárítja ki a bőröm, de rosszabb napokon nagyon csúnyán foltosra szárad. A Body Shopos eladó hölgy ajánlotta ezt száraz bőrre, ami szerintem kicsit túlzás volt a részéről. De TBS kedvelő vagyok továbbra is.
Alapvetően meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható, de ha elfogy kipróbálok mást. Az viszont pozitív hogy van benne fényvédő is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Száraz, érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van.

frufru

2017. május 3.

Egy éve használom. Nem az egyetlen alapozóm, viszont nem örülnék, ha hiányozna a sminkkészletből.
Pozitívumok: az ára közepes, viszont az új fajta csomagolása zseniális. Egy műanyag lapocska van az üveg alján, ami használattal elindul szépen felfelé, minden egyes cseppet felhasználva az üvegből. Sajnos a rendes drogériás alapozók esetében, ha üveges kiszerelést veszünk, ez nagyon ritkán történik meg és borzasztó elégedetlen vagyok, mikor 10%-át a terméknek ki kell dobni. Itt erről szó sincs. + Ezen kívül kellemes illata van, közepes fedést ad és krémes, könnyen eldolgozható. Alapvetően TBS fan vagyok, ez az alapozó egy átlagosan jó termékük. + problémás bőr esetén biztosan állíthatom, hogy hosszútávon javít az arcbőr minőségén. Nagyon jó alapanyagokat használ a Body Shop.
Negatívumok: nagyon száraz bőröm van, így nehezen találok hidratáló alapozót. Ez mondjuk 5/3 csillagot érdemelne hidratálás terén. Talán az lehet a legnagyobb negatívum, hogy nem fed erősen. Viszont nekem ez pontosan elég. Ha pedig az árnyalat túl világos, vagy túl sötét a TBD már piacra dobott világosító vagy sötétítő cseppeket az alapozókhoz, ami zseniális ha nem akarunk kidobni terméket.
Összességében 4 csillag, csupán azért, mert nem ez az egyetlen alapozóm, ami azt jelenti, hogy nem a legtökéletesebb darab. De kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

matine91

2016. december 4.

Jaj, de imadom ezt az alapozot. Tegnap vettem meg, mert a nyaron vasarolt kencem mar tul sotet a most szinte hofeher boromhoz . Nem egy estee lauder double wear, viszont azt kell, hogy mondjam, sokkal de sokkal jobban tetszik a finise az elobb emlitett alapozohoz kepest. Nagyon szeretem a teljesen megcsinalt full sminket, imadom kielni a kreativitasom. A parom meg is jegyezte, hogy ezzel az alapozoval sokkal de sokkal szebb a borom, nem eszreveheto, hogy van alapozo az arcomon, teljesen egybeolvad, egyszeruen gyonyoru a vegeredmeny. Nagyon konnyen fel lehet vinni egy ecsettel, blenderrel meg nem probaltam. Mint emlitettem, nem fedi el a csunyasagokat, de ezt lehet orvosolni egy korrektorral. Mindenkeppen kell fixalni!!
Nagyon meg vagyok elegedve vele, 15 euroba kerult Nemetorszagban es inkabb kiadom erre ezt a penzt mint egy borzalmas Lorealra, mert egesz nap rajtam van es a TBS-ben sokkal jobban megbizom.
Nagyon kenyelmes viselet, szivesen hordom es batran ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Nagyon kenyelmes viselet, szivesen hordom es batran ajanlom mindenkinek!

Bogyoka666

2016. november 17.

Nagy remènyeket fűztem hozzà ,sajnos nem vàltotta be a remènyeimet.A fedèse semmi,vàrni kell kb 10 percet alapozás utàn hogy a fényesség eltűnjön vagy vizes alapozószivaccsal kell eldolgozni,hogy ne fénylődjön az arcom, de akkor a fedése 0!!!!!!!
2 hete használom,próbálgatom hát ha valamivel jobb lesz,korrektor vagy esetleg más primer,de mostanra a pórusaimba is beleül ès olyan az arcom mint egy nagy pórus labda! A másik,hogy 3-4 óra utàn a kis száraz enyhén piros foltjaim átütnek,pedig aláhidratálok eléggé

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Cannes

2016. november 13.

Nagyon szép a fedése természetes hatással puderrel nekem estig bírta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Nagyon szép a fedése természetes hatással puderrel nekem estig bírta

Gloriaaaaaaaaa

2016. november 12.

Felve vasaroltam meg nyarra,olyan helyen elek ahol
90% a paratartalom es eselytelen nyaron a smink hasznalata de o egy csodaszer! Nagyon szepen fedte az arcom eppen hogy,nem egett a borombe es az illata is kellemes.Kettot sikerult belole elhasznalnom,most telre beujitottam az uj alapozojat a bodynak es o is egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Felve vasaroltam meg nyarra,olyan helyen elek ahol

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.