Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Könnyed gél állagú krém, ami azonnal beszívódik a bőrbe. Nem hagy ragacsos érzetet.

The Body Shop Moringa Kézkrém 30ml
Ár: 1.200Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Vadiúj,nem használt,akár ajándéknak is megfelel:-), Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm postán maradó vagy Foxi automatába
mnikc

2019. június 13.

Gyorsan beszivodik , imadom az illatat , nem egy suru allag eleg konnyeg de ehhez kepest nekem megfeleloen hidratal ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

zsozefina

2019. március 21.

Nem hidratal a legjobban de az illata mindenért karpotol 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nem hidratal a legjobban de az illata mindenért karpotol 🙃

racheldawes

2019. február 13.

Ez az első The Body Shop kézkrémem, de valószínűleg nem az utolsó, mert meghozta a kedvem a többi illat kipróbálásához is. Kellemes, tavaszias illattal rendelkező, gyorsan beszívódó krém. Selymes, puha bőrt hagy maga után, viszont hidratáltsága nem annyira kiemelkedő, télen talán nekem kevés egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

kepszakadas

2019. január 27.

Kaptam egyszer ebből egy nagy kiszerelést, de annyira sok van benne, hogy már kezdem megutálni ezt az émelyítő édes illatot. Maga a krém szupi, de semmi extra az illatát leszámítva. Hidratál, jól beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Vyvcsyke

2019. január 9.

Intenzív illat, jól hidratál és hamar beszívódik. Este szoktam bekenni vele a kezem és ahogy nyomogatom még elalvás előtt a telefonom a tok is átveszi az illatát és másnap is érződik rajta. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

roseanne

2019. január 1.

A krém inkább tavasz-nyár-őszre való, mert a télen kiszáradt bőrt nem ápolja megfelelően. Fele ennyiért erre a célra van megfelelő egyéb termék (Neutrogena). Aki nem ezt várja tőle, annak remek hidratálója lehet. Könnyen beszívódik, nem ragad utána a kéz. Az illata megosztó, a moringa édes, illatozik, mint az akác.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

rekaviragm

2018. november 27.

Jól hidratál, de szerintem nagyon erős az illata, ami egy idő után engem már zavart. elhasználtam, de nem a kedvenc tbs illatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

bellah

2018. november 27.

Nagyon szeretem! Intenzív, tartós az illata, jól hidratálja a kezemet. Bár kicsit lassan szívódik fel, de az illatáért oda vagyok, úgyhogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

keserutimi

2018. szeptember 3.

Nővéremtől kaptam ajándékba, ez volt az első TBS-os termékem. Nagyon finom, kellemes, virágos illatú kézkrém, az egyik legjobb illat a TBS-tól.
Télen kezdtem el használni, nincsenek száraz kezeim, viszont hidegebb időben hajlamosak rá, hogy kiszáradjanak. Használat után érezhetően puhábbak lettek a kezeim, de nem maradt ragacsos érzés. Nekem elegendő hidratálást nyújtott, szerettem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

shatzy

2018. augusztus 28.

Ajánlott! Eddig is szerettem a Body Shop termékeit, leginkább a testvajakat, de ez meglepett! Az illata elég erős! De egy kis idő után halványodik, és finom lesz. Az állaga lágyabb, irodai használatra is megfelelő, nem zsíros! Elég sokszor mosok kezet egy nap, szóval erősen igénybe vettem kezem, de pozitív csalódás volt így is a krém. Hidratálttá teszi, nem nehéz, egy kevés is elég belőle. Még jó, hogy egyből kettőt vettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2