The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2021. július 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Könnyed gél állagú krém, ami azonnal beszívódik a bőrbe. Nem hagy ragacsos érzetet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csill87

2021. július 13.

Kis hétköznapi luxus. Egyik kedvenc illatom a márkától, nagyon szeretem használni. Nagyon hamar beszívódik, irodába tökéletes. Nem hidratál olyan hosszantartóan, télre nem ezeket használnám, de tartós használattal ettől isnagyon puha lesz a bőr. Táskába dobni is szeretem a kis kiszerelés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

zsofiab

2021. január 18.

Szeretem a virágos illatokat, szerintem ezt az illatot is nagyon jól eltalálta a TBS, bár van akinek nagyon émelyítő lehet. A kiszerelése nagyon praktikus, táskába dobós és abból a szempontból is jó, hogy nem tart sokáig, ha megunod, hamar elfogy és jöhet a következő. Én nyáron szeretem használni, mert magas fokú hidratáltságot nem nyújt, épp annyi ami mondjuk két szárító szappanos kézmosás között jól jön. Nagyon hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

pirti

2020. december 15.

Először ajándékba kaptam. A kedvenc illatom a lonc és a jázmin, ez pedig egy az egyben ugyan az. Nekem szerencsére nem szokott nagyon kiszáradni a kezem, úgyhogy tökéletesen megfelel a célra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Mimiti

2020. április 21.

Harmadszor vettem újra, ez lett az abszolút kedvenc kézkrémem. Nagyon gyorsan, könnyen beszívódik, abszolút nem hagy ragacsos érzetet. Télen, vagy ha nagyon erősen kiszáradt a kezem, akkor egyszerűen csak gyakrabban kenegetem vele, és mindig helyrehozza. Az illatát imádom, elég erőteljes és sokáig is érezhető, szóval aki nem rajong érte, az biztos nem fogja szívesen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

wildrose

2020. március 19.

Csodálatos illatú, nagyon könnyű állagú kézkrém, gyorsan és tökéletesen felszívódik. Én tavasszal szoktam használni, akkor az ápoló hatása kitűnő. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

DittiH

2019. december 10.

A moringás kézkrémnek kicsit túl erőteljes az illata, belengi az egész irodát, ha például a munkahelyemen használom a terméket. Ez néha kicsit zavaró lehet (ráadásul én személy szerint a gyümölcsös illatokat jobban kedvelem, ez pedig virágos), de alapvetően finom illatú egyébként. A textúrája kellemes, könnyen beszívódik, és jól hidratál. Én a mindennapokban nagyon szívesen használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

reka08223

2019. október 12.

Nem vagyok egy nagy TBS rajongó, de kipróbáltam már pár terméket, és szerintem a kézkrémek megérnek egy megjegyzést... Nagyon gyorsan, szuperül, nyom nélkül beszívódnak még olyankor is, ha pár perced van, és sietsz, jóleső ápolás a hétköznapokon! Nekem a shea vajas illata pl nem jött be annyira, de vannak jók, a moringás a kedvencem! Sok illat van, mindenki válogathat kedvére :)) -1 pont a túl erős, parfümös illatokért, meg az áráért, kicsit azért lehetne olcsóbb, de én szeretem és ajánlom, legalábbis kipróbálásra mindenképp!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mnikc

2019. június 13.

Gyorsan beszivodik , imadom az illatat , nem egy suru allag eleg konnyeg de ehhez kepest nekem megfeleloen hidratal ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

zsozefina

2019. március 21.

Nem hidratal a legjobban de az illata mindenért karpotol 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nem hidratal a legjobban de az illata mindenért karpotol 🙃

racheldawes

2019. február 13.

Ez az első The Body Shop kézkrémem, de valószínűleg nem az utolsó, mert meghozta a kedvem a többi illat kipróbálásához is. Kellemes, tavaszias illattal rendelkező, gyorsan beszívódó krém. Selymes, puha bőrt hagy maga után, viszont hidratáltsága nem annyira kiemelkedő, télen talán nekem kevés egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2