The Body Shop

Ár:   2490 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2022. november 21.

Ár:   2490 Ft és 4990 Ft

• Azonnal beszívódik
  • Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal

narancsdzsem

2023. június 24.

Arra jó, ha már unod a többit, és illatbombát akarsz nap közben.
Hidratálása nem jelentős, állaga kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 24.

Arra jó, ha már unod a többit, és illatbombát akarsz nap közben.
Hidratálása nem jelentős, állaga kemény.

sztikke

2022. március 25.

Imádom ezt a kézkrémet, még úgy is, hogy erőteljes az illata, de legalább nem túl tartós. A hatása viszont nekem pont megfelelő, télre néha kevés volt, de akkor max gyakrabban használtam. Nagy előnye, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

csill87

2021. július 13.

Kis hétköznapi luxus. Egyik kedvenc illatom a márkától, nagyon szeretem használni. Nagyon hamar beszívódik, irodába tökéletes. Nem hidratál olyan hosszantartóan, télre nem ezeket használnám, de tartós használattal ettől isnagyon puha lesz a bőr. Táskába dobni is szeretem a kis kiszerelés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

zsofiab

2021. január 18.

Szeretem a virágos illatokat, szerintem ezt az illatot is nagyon jól eltalálta a TBS, bár van akinek nagyon émelyítő lehet. A kiszerelése nagyon praktikus, táskába dobós és abból a szempontból is jó, hogy nem tart sokáig, ha megunod, hamar elfogy és jöhet a következő. Én nyáron szeretem használni, mert magas fokú hidratáltságot nem nyújt, épp annyi ami mondjuk két szárító szappanos kézmosás között jól jön. Nagyon hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

pirti

2020. december 15.

Először ajándékba kaptam. A kedvenc illatom a lonc és a jázmin, ez pedig egy az egyben ugyan az. Nekem szerencsére nem szokott nagyon kiszáradni a kezem, úgyhogy tökéletesen megfelel a célra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Mimiti

2020. április 21.

Harmadszor vettem újra, ez lett az abszolút kedvenc kézkrémem. Nagyon gyorsan, könnyen beszívódik, abszolút nem hagy ragacsos érzetet. Télen, vagy ha nagyon erősen kiszáradt a kezem, akkor egyszerűen csak gyakrabban kenegetem vele, és mindig helyrehozza. Az illatát imádom, elég erőteljes és sokáig is érezhető, szóval aki nem rajong érte, az biztos nem fogja szívesen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

wildrose

2020. március 19.

Csodálatos illatú, nagyon könnyű állagú kézkrém, gyorsan és tökéletesen felszívódik. Én tavasszal szoktam használni, akkor az ápoló hatása kitűnő. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

DittiH

2019. december 10.

A moringás kézkrémnek kicsit túl erőteljes az illata, belengi az egész irodát, ha például a munkahelyemen használom a terméket. Ez néha kicsit zavaró lehet (ráadásul én személy szerint a gyümölcsös illatokat jobban kedvelem, ez pedig virágos), de alapvetően finom illatú egyébként. A textúrája kellemes, könnyen beszívódik, és jól hidratál. Én a mindennapokban nagyon szívesen használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

reka08223

2019. október 12.

Nem vagyok egy nagy TBS rajongó, de kipróbáltam már pár terméket, és szerintem a kézkrémek megérnek egy megjegyzést... Nagyon gyorsan, szuperül, nyom nélkül beszívódnak még olyankor is, ha pár perced van, és sietsz, jóleső ápolás a hétköznapokon! Nekem a shea vajas illata pl nem jött be annyira, de vannak jók, a moringás a kedvencem! Sok illat van, mindenki válogathat kedvére :)) -1 pont a túl erős, parfümös illatokért, meg az áráért, kicsit azért lehetne olcsóbb, de én szeretem és ajánlom, legalábbis kipróbálásra mindenképp!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mnikc

2019. június 13.

Gyorsan beszivodik , imadom az illatat , nem egy suru allag eleg konnyeg de ehhez kepest nekem megfeleloen hidratal ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Glycine Soja (Soybean) Oil, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2